Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen munkakörben dolgozol? Szereted? Mit szeretsz benne és mit utálsz? fórum

Milyen munkakörben dolgozol? Szereted? Mit szeretsz benne és mit utálsz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. Éva82 (válaszként erre: 3. - Magyarlány)
2014. aug. 18. 14:03
Mondjuk, ha kifogsz egy vadállat pénzhajhász vállalkozó főnököt, ott sem lesz sokkal jobb. :)
6. Cilumiluci (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2014. aug. 18. 14:02
az joó :)
2014. aug. 18. 14:02

Én kereskedelemben dolgozom,egy ideje vállalkozóként,szeretem,nem bántam meg,sőt szeretem.Felsoroltak közül viszont egyiket sem választanám,mert bár nagyon szeretek olvasni,egy könyvesbolti eladói munka nem a vágyam,mert szerintem unalmas pláne egy plázában ahol csak azt kéne lesnem,hogy ki akar lopni.

A másik kettő sem hoz lázba.

Mivel fiatal vagy,sok a lehetőséged,és kívánom,hogy megleld azt amiben jól érzed magad!

Diplomád milyen irányú?

2014. aug. 18. 14:01

olyan munkahely nincs, hogy jo fonok, csendes, nyugodt, stresszmentes;

tengeri vilagitoronyba mennek szivesen lakni-dolgozni

3. magyarlány (válaszként erre: 2. - Éva82)
2014. aug. 18. 14:00
Igen, lehet unalmas, de pont azért szeretném. Sajnos nem bírom a stresszt, amit nálam a sok probléma okoz, amit meg kell oldani a jelenlegi irodai asszisztensi munkakörben.
2. Éva82 (válaszként erre: 1. - Magyarlány)
2014. aug. 18. 13:58
Engem személy szerint könyvesbolti eladóként kb. 2 nap alatt megütne a guta - unalmamban. :)
2014. aug. 18. 13:53

Érdekelne az, hogy az egyes foglalkozásoknak milyen negatív és pozitív oldalai vannak, miért szeretitek a munkátokat vagy miért utáljátok? Mit dolgoznátok szívesen?


Én pályamódosítás előtt állok. Diplomás ember vagyok, de nehezen viselem a stresszt és eléggé zárkózott vagyok, így ezen a pályán, ahol most vagyok nem szeretnék sokáig dolgozni.


Ezeken gondolkozom:

- valutapénztáros,

- könyvesbolti eladó,

- kineziológus


Van esetleg itt olyan, aki ezen munkakörök egyikében dolgozik? Melyiket ajánlanátok és miért?


Sok oldalt látok, ahol van pályaválasztási tanácsadás, illetve olyan is van, ahol leírják a szakmákat részletesebben, de én az emberek véleményére lennék kíváncsi, illetve a tapasztalatokra.


Munkabeosztás, stressz szempontjából milyen a munkátok, milyenek a kollégák, főnökök?


Az az álmom, hogy egyszer egy nyugodt munkahelyem lesz, ahova nem gyomorgörccsel megyek be dolgozni, hanem jókedvűen.


Köszönöm.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook