Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen multivitamint szedtek? fórum

Milyen multivitamint szedtek? (beszélgetős fórum)


márc. 13. 02:48
Semmilyet.
22. lolita2112 (válaszként erre: 19. - Cimpi)
márc. 13. 02:08
ez igen ezt tudom en is,de meg mindig jobb,mint egy multivitamin keszitmeny.es azert meg a savanyukaposzta tele van vitaminnal,ami tenyleg nagyon egeszseges,
márc. 12. 11:40
Normaflore bevehető, akkor mikor a multivitamint szedi be a zember, vagy várni kell pár órát közötte?
20. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 17:00

Én változtatom 3-6 havonta

Amiket próbáltam és bevált: Gal, multitabs immuno, Béres actival max, centrum, Blade sport

19. cimpi (válaszként erre: 18. - Lolita2112)
márc. 11. 12:51
csak sajna a mostani zöldségek,gyümölcsök alig tartalmaznak vitaminokat,de sok permetszert igen- ennek ellenére fogyasztom én is ...főleg a sajátot nyáron.
márc. 11. 00:47
semilyent,s helyette iszok naponta frissen csavart gyumolcslet es keszitek zoldseglevet.
17. 63eeb30ddc (válaszként erre: 15. - 63eeb30ddc)
márc. 10. 19:00
Azèrt ezt választottam, mert szeretem a gumivitaminokat.
16. globus
márc. 10. 18:59
Soha semmilyent nem szedtem, családtagok sem.
márc. 10. 18:57
Marslakócskàk gumivitamint
14. katt2 (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
márc. 10. 18:32

Ez szerintem is így van. Télen nincs napsütés, ezért kell a D vitamin, meg drága a gyümölcs, amiben valószínű kevés a vitamin, gondoljunk csak az almára, amit nagyjából zölden szednek le, nem várják meg, hogy megérjen, mert így tartósabb. Sajnos, az ilyen Tescos, meg Lidlis almák nyáron sem érettek, de a piacokon azért lehet jót kapni.

Egyébként, ha valaki rendesen, változatosan étkezik, akkor nyaranta nincs szüksége semmire.

Aki mondjuk a ketodiétát komolyan veszi, az nem eszik egyáltalán gyümölcsöt, tehát ezek hiányozni fognak. Erre nekem a Life Extension Two-Per-Day multivitamin kapszula-t ajánlották. Ezt az USA-ban gyártják, nem vészes az ára és talán abba azt tették bele, amit ráírnak. Talán arrafelé komolyan veszik a gyártást.

13. cimpi (válaszként erre: 10. - Nancy Ann)
márc. 10. 14:50
így van!
12. Csicsi25 (válaszként erre: 6. - TSanya)
márc. 10. 14:49
Ez érdekes volt, köszi, hogy belinkelted! Kár, hogy nem nevezte meg azt az 5 multivitamint, amit érdemes megvenni 🙁
márc. 10. 14:49
Ó,látom,más is belinkelte már ezt a cikket.
márc. 10. 14:48

Nem hiszek a multivitaminokban,külön vitaminokat és ásványi anyagokat szedünk.

Yiya és Gal termékeket főleg.

Csak kapszula vagy folyékony/csepp forma jöhet szóba,tabletta nem.C vitamin,D vitamin K vitaminnal,Magnézium biszglicinát, vagy -malát,cink,szelén,kvercetin,astaxanthin,ezeket szoktuk,persze nem

mindig mindent,de a C és D-K vitamin állandó.Én időszakosan szedek még vasat is.

Persze körülményesebb és drágább is ez,mint napi egy multivitamint bevenni,de hátha hasznosabb…

Itt egy elgondolkodtató cikk a vitaminokról:

[link]

márc. 10. 14:46
külön szedek pár vitamint elosztva a nap folyamán/én úgy tudom a multi nem annyira jó- -mert egyik másik nem jó egybe-üti egymást/
márc. 10. 14:34
zöldség, gyümölcs, méz, napsütés. Ez utóbbi helyett télen C+D
márc. 10. 13:59
C vitamin
márc. 10. 13:56
5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 12:39
GAL vitaminok
márc. 10. 11:37

Több orvos (haematológus, onkológus, gyerekorvos) is a supradyn-t ajánlotta, évek óta azt szedik a gyerekek is, mi is kúraszerűen, anyukámnak épp a héten vettem 50+-osat.

Talán ennek a legjobb a felszívódása, ahogy mondták.

3. timycat (válaszként erre: 2. - Srcrss)
márc. 10. 10:54

Az tényleg jó cucc, régen én is azt szedtem, jártam vérvételre ahol néztek vitamin, ásványianyag szintet is és mindig a max érték körül volt az eredményem. Sajnos a jód tartalma miatt már nem szedhetem.


Most szedtem receptes D vitamint napi 4000NE-t+CeDeZin Fortet, a D vitamin szintem épp hogy megugrota a minimumot. Vissza fogok váltani BioTechre, csak nem multira.

2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 10:40
Biotech Usa Multivitamin for Women-t szedek. Sok jót olvastam róla.
márc. 10. 10:27

Van 1000 féle, egyikben ez dominál másikban az.

Melyik volna olyan amiben sokféle vitamin van és nem túl "nagy" dózisokban de hasznos a mindennapokban?


Ti miet szedtek, és miért azt választottátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook