Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen mellékhatásai vannak a visszér injekciós kezelésének? fórum

Milyen mellékhatásai vannak a visszér injekciós kezelésének? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. 'szti (válaszként erre: 2. - Nefertitike)
2007. máj. 30. 06:38
esetleg nincs egy másik orvos is, akihez elmehetnél? nehogy valami komolyabb gond legyen
4. 'szti (válaszként erre: 3. - Zizisicc)
2007. máj. 30. 06:37
talán pont azért nem reagál senki, mert nem vagyunk orvosok és nem értünk hozzá
2007. máj. 30. 01:11

Szia! Remélem jobban vagy!

Látom senki nem reagál a kérdésedre, pedig ez nem egy "bugyuta, infantilis" téma. Érdemben sajnos én sem tudok Neked segíteni, mert ugyan vannak tágul visszereim mindenféle vastagságban, de még nem voltam orvosnál velük, csak keresgélek, tájékozódom, infokat gyűjtök a beavatkozásokról.

Én úgy tudom, hogy az injekció hatására vmiféle gyulladás lép fel az érfalban, aminek hatására az roncsolódik, zsugorodik, összetapad és hegesedik. Hetekig kell utána fáslizni, hogy ne nyíljanak meg a frissen elzáródott erek.

Gondolom hasonló helyzetben én fásliznék v. hordanám azt a remek kompressziós harisnyát és külsőleg használnék vmi krémet, ami gyull. csökk. ha nem ellenjavalt.

Ha akarod priviben adok néhány weblap címet, ahol érsebészektől, plasztikai sebészektől lehet kérdezni visszér témában.

2007. máj. 28. 17:30
6 hete injekciós visszérkezelésen vettem részt. Azóta a kezelt erek kőkemények, barnák és igen fájdalmasak. (Azelőtt "csak" csúnyák voltak, a kezelés óta fájnak!) Mikor visszamentem, a doki csak hümmögött és felírta a fájdalomcsillapítót azzal, hogy 4 nap múlva már nem fog fájni. De FÁJ és rondább, mint eredetileg volt. Szeretném, ha valaki megnyugtatna, hogy ez normális. Tkp. milyen folyamat zajlik a kezelés után, azonkívül, ami publikus, hogy tudniillik összetapadnak az érfalak?
2007. máj. 28. 17:25
A visszér injekciós kezelése utáni mellékhatásokról (vagy fájdalmas maradandó) szeretnék többet tudni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook