Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen lesz idén a karácsonyfátok? fórum

Milyen lesz idén a karácsonyfátok? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. dec. 23. 10:05
Mindig vegyes színek voltak, és így is marad:), egyébként meg élő, volt többször labdás, de két kisgyerek mellett NAGY fa kell, így vágott lesz.
2014. dec. 23. 10:04
Nálunk az idén arany és barna díszekkel lesz díszítés!
2014. dec. 23. 09:57
a mienk kék és ezüst színű lesz :)
2014. dec. 23. 09:44
Szúrós, ja és zöld többnyire. Gyökeres mert kiültetjük a kertbe
2014. dec. 23. 09:32
szúrós -a gyerekeim szerint :D
2014. dec. 23. 09:17
Hagyományos lucfenyő - nagy, mert a gyerek "hatalmas" fát akart venni. Szaloncukorral, horgolt figurákkal, szalmadíszekkel és színes gömbökkel díszítve. Tiritarka lesz:)
6. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2014. dec. 23. 09:11

Idén anyósomnak is ilyen:)


Én képtelen vagyok évente változtatni, szeretem ha ugyanolyan, ő meg szereti, ha minden évben más. Persze minden évben pont abból a színből van hiány, amit ő választott, így most is nagy szaladgálás/keresgélés lett a vége:D

2014. dec. 23. 09:08
A mienk már 8-a óta feldíszítve. A gömbök mind narancssárgák, vagy arany, vagy a narancssárga valamelyik árnyalata, kisebbek, nagyobbak. Ezenkívül vannak szalmaangyalkák, a tetején is egy szalmaangyalka van, csak nagyobb és még fehér horgolt díszek (hóember, hintaló, szív stb.). A "nyaklánc" fehér gyöngyökből van és még egy csomó pici plüssmaci, plüsskutya, plüsstélapó ezek a gyerekek miatt, ezenkívül még van pár fából készült festett dísz: korcsolya, bohóc, télapó. Nincs rajta szaloncukor, ehelyett narancssárga és arany, fehér szalagokból masnikat szoktam tenni, de az idén nem tettünk, mert valahogy tele lett a többi dísszel, pedig csak pár gömböt vettem pluszban. Általában oda teszek mindig masnikat, ahol üresnek találom mikor elfogynak a díszek.
2014. dec. 23. 09:07
zöld fenyö és minél tarkább lesznek a diszek
2014. dec. 23. 09:03
fehér és türkizkék
2014. dec. 23. 09:03
Pici műfenyő, a kislányom saját készítésű kincseivel díszítve, alatta ugyancsak az általa összerakott betlehem)))
2014. dec. 23. 08:56
Idén műfenyőt vettünk,pár régebbi díszt hagytunk meg,a többi piros,rózsaszín és arany színű lesz .
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook