Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen legyen a pasi/csaj?dekorativ vagy okos? fórum

Milyen legyen a pasi/csaj?dekorativ vagy okos? (beszélgetős fórum)

1 2
16. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - Mothertiger)
2008. okt. 2. 20:52

Utálom a papucs pasikat. Szeretem, ha dominánsabbak is tudnak lenni. Na, az FÉRFIAS. :-)

Egyébként meg hülyeség ez a ki-kit irányítson dolog. Kompromisszum kell, egyenjogúság. Én legalábbis ennek vagyok a híve...

2008. okt. 2. 20:52
Nem kell dekoratívnak lennie, elég, ha szimpatikus, okos viszont az legyen, de még inkább humoros. :)
2008. okt. 2. 20:48
Legyen helyes... Ha egy kicsit butus, könnyű irányítani!XD
13. Fiatal nő (válaszként erre: 12. - 274c9996b8)
2008. okt. 2. 20:48

Hmm... Szerintem lehet valaki csúnyácskább férfinak is egyfajta hihetetlenül pozitív kisugárzása, ami szimpatikussá, vonzóvá teszi.

Én mindig az emberek agyát, viselkedését figyelem elsősorban, a külső elég mellékes. Sok jóképű fiút szoktam látni, de annyira bunkók és olyan sík hülyék, hogy elképesztő. :-S

12. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2008. okt. 2. 20:44

Ez nagyon nehez kerdes , ugyanis a kulsö az amit meglatsz es latsz elöször ! Hogy mi van a fejebe , az idönkent hosszu idöbe tellik ,kinyomozni ! ? Es nem minden örulsz annak , amit kinyomoztal ..... DDD

Menetközbe viszont , teljessen "varatlanul!" SZERELMES is lehetsz ! ? Es akkor mar nem szamit semmi , sem kulsö sem pedig az hogy helyessen-e tud irni ? !......... DDD

2008. okt. 2. 20:43

Ronda, és lüke!

Akkor biztos nem szeretik el tőlem.:D

2008. okt. 2. 20:39
DeOk!
2008. okt. 2. 20:38
Legyen okos és ápolt!
2008. okt. 2. 20:38
hát lehetőleg mindkettő, bár az én külsőre vonatkozó kívánalmaim nem kifejezetten standard izlésűek.
2008. okt. 2. 20:37

Nekem egyértelműen az olyan férfi jön be, akinek elsősorban agya van. A külsőség számomra elég mellékes.

Az én párom például hihetetlenül okos, rengeteg témában otthon van, vagy legalábbis meglehetősen járatos.

Van humora, ráadásul remek humora.

Ugyanakkor nem egy macsó. De engem nem érdekel. Én konkrétan az agyába szerettem bele, meg a humorába. De ezekbe nagyon. :-)

Azt mondjuk nem bánom, ha olykor fúj magára valamit, mert az azért "kell", de én például előnyben részesítem a "természetes illatot". Persze tisztálkodás után. :-D

2008. okt. 2. 20:37

Ha csak ez a két választás lenne, akkor inkább egyik se. :P

Legyen dekoratív és okos.

A dekoratív és buta kb. ugyanolyan szörnyű, mint az okos és ronda.

Szerencsére lehet találni dekoratív és okos embereket is, így a kérdésben feltett "fajok" közül köszönöm, de nem szeretnék választani.

2008. okt. 2. 20:36
Hát inkább legyen okos, mint egy üresfejű dekoratív.
2008. okt. 2. 20:29
Legyen okos, de inkább legyen talpraesett, és érzéki...
2008. okt. 2. 20:29
Nekem is inkább az okos, de ha nagyon-nagyon csúnya, akkor inkább ne :)
2008. okt. 2. 20:27

Szia!


nekem a "jég hátán is megtud élni"tipusu férfiak jönnek be :)

2008. okt. 2. 20:19
Néha a kettő nem jár együtt...ezzel gondolom már mindenki szembesült életében legalább egyszer...Nektek milyen pasi/csaj jön be??? A dekorativ,agyon ápolt,mindig illatfelhőben úszó semmihez nem értő,agyon iskolázott,aki netán még egy pizzát sem tud megrendelni... vagy a kevésbé dekorativ de ezermester és folyton gondolkodó,folyton pőrgő egyszerű eset,akinek lehet,hogy nincs mindig parfüm illata,de a jég hátán is megélne tipus???? Ezzel nem szeretnék senkit megbántani,vagy általánositani,előre is kérem,senki se vegye magára..ez csak egy kérdés...Ha van kedved válaszolj,ha nincs akkor értelem szerűen ne tedd.....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook