Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen kisállat tartását javasolnátok? fórum

Milyen kisállat tartását javasolnátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. aug. 27. 09:37
Kérdés még, gondolom, hogy melyik állat mennyire terjeszt valamiféle szagot. A tengerimalacoknál nem érzek különösebben erős szagot. És a törpenyúl meg a vadászgörény? Érdekelne, van-e valamilyen erős szaguk.
5. 53ee79a68b (válaszként erre: 2. - Momo1979)
2009. aug. 27. 09:36

Szia!

Kérdezhetek tőled a görikről? :)

Szeretnék én is, de nem tudom, hogyan tartjátok?

Tehát kell neki ketrec? Szobámat osztanám meg vele és persze a lakás többi részét, de olvastam, hogy szeretnek rágcsálni és ezért ajánlott a ketrec.

De ők mozgékonyak, a ketrec nem jó nekik. Lehet őket nevelni, hogy leszoktatod a vezetékek rágcsálásáról? :)

A fő kérdésem, hogy a nőstény tényleg nem büdös? Mert nem tudom hol olvastam azt is, hogy a fiú büdösebb lehet...

2009. aug. 27. 09:35

Szia!

A szüleim tengerimalacokat tartanak. Nagyon szeretik a simogatást, meg ölben is szeretnek lenni, de egyedül is elvannak. Két fiú van, elég veszekedősek, elválasztó rács van a ketrecben, de azon keresztül nagyon jóban vannak, szükségük van egymás társaságára. És nem harapnak, ami, gondolom, szintén fontos egy gyereknél.


Nem vagyok szakértő a tengerimalac tartásban, de ennek alapján őket ajánlanám. A Hoxán akadnak páran tapasztalt tengerimalac tartók, ők biztosan többet tudnak mondani róluk.


Papagájunk is volt, de a madarak nem szeretik, ha simogatják, megfogják őket. Amúgy jó fej állatok, de kisgyereknek lehet, hogy unalmas lenne velük.

3. reni79 (válaszként erre: 1. - Mariann7533)
2009. aug. 27. 09:32

Nekem 3 tengerimalacom van!

Imádnivalóak!Kisgyerekeknek különösen ajánlják.

De a törpenyuszi is édes!

2. momo1979 (válaszként erre: 1. - Mariann7533)
2009. aug. 27. 09:32

Szia!

Nekünk vadászgörényink vannak és a gyerekek imádanak velük játszani. 3 felnőtt göri és 4 kis göri amelyek 3 hónaposak.

2009. aug. 27. 09:30
Sziasztok.Van már egy cicánk és egy kutyánk.A lányom 7 éves,és szeretne egy kis állatot.Pl. törpenyúl,tengeri malac,valami ilyesmi.Akinek van bármilyen kis állata véleményt várnék.Olyan kellene,amit lehet símogatni,ölbe venni és etetni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook