Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen készítmény lehet hatásos annak, aki korán kel és sokat utazik, hogy beérjen az óráira? fórum

Milyen készítmény lehet hatásos annak, aki korán kel és sokat utazik, hogy beérjen az óráira? (beszélgetős fórum)


1 2
29. kiss67
2018. aug. 27. 10:06

Yerba Maté tea? Issza valaki?

Anno rendszeresen ittam. Nekem a zöld teánál hatásosabb fáradtságűző. Á lányomnak is bevált régen, gimi és egyetem alatt is.

A tanulás elősegítéséhez, vizsgaidőszakok előtt is a Reergin vált be a lányomnak.

28. michelle.r (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 09:32

Szégyelld magad, hogy ilyeneket mondasz, miközben...... ;o)))


"A célom az, hogy segítsek, hogy az emberek minél jobban szeressék és becsüljék ÖNMAGUKAT.

Erre tettem fel az életem.

Mert tudom, hogy az egészséges önszeretet és önbecsülés a legnagyobb ajándék mindenki számára."

27. michelle.r (válaszként erre: 14. - Channa*)
2018. aug. 27. 09:27
Egy egyetemistától ez merőben szokatlan lenne :D
26. michelle.r (válaszként erre: 13. - AMókus)
2018. aug. 27. 09:26
Én nem éreztem különösebb hatását, de ismerek olyanokat, akik esküsznek rá. Furcsa ódon mindhárom pasi.
25. michelle.r (válaszként erre: 11. - VersEmber)
2018. aug. 27. 09:25
És ismét itt a szokásos, hasznos hozzászólás :DDDD Ebben a témában is önjelölt tudós vagy?
24. michelle.r (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 09:24
Én hígabban iszom, mint a hogy Reni tanácsolja, kb. kétszres mennyiségű vízzel, és több citrommal. Addig kísérletezgettem vele, amíg megtaláltam a nekem kompatibilis arányt. Nem vagyok egy biokémikus, fogalmam sincs, hogy miért könnyebb elviselni a nagy hőséget amikor ezt iszom ;)
23. michelle.r (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2018. aug. 27. 09:21
Én lassan egy éve nem csömörlöttem meg tőle. Érzem, hogy nagyon jót tesz a szervezetemnek.
22. dd9dec5381 (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 08:53

En se neki irtam. :)

Amúgy igen, ettől kínlódik a legjobban, ha levegőnek nézzük.

21. unom (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 08:37
Vagy túl sok alkohol.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Dd9dec5381)
2018. aug. 27. 08:29
Én már csak egyszerűen ignorálom. Nem érdemes válaszra egy olyan ember, aki azért esik be egy-egy fórumba, hogy a témát "idiótának", a válaszokat rá "hülyeségnek", a valaszolókat pedig "libáknak" titulálja. Ezekkel azért szép kis képet fest magáról Mr Arrogancia.
19. dd9dec5381 (válaszként erre: 12. - Tuti-tui)
2018. aug. 27. 08:20
A "doktor úr" egyre gyakrabban esik ki a szerepéből :)
18. fincsi5 (válaszként erre: 1. - AMókus)
2018. aug. 27. 07:31

Először várd meg, hogy reagál a szervezeted, előre semmit!

Lehet elég 1-2 zöld tea, egy 15 perces hajnali "bambulás". Én heti váltásban dolgoztam, meg soha nem szoktam, de 8 óra körül formába jöttem.

17. Channa* (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 07:25

Igen, ez így igaz, de én mindenképp azt gondolom, hogy a korai kelésre az alvás a megoldás és nem készítmények, energia ital, kávé és társai.


Én is keltem 2 évig 4-kor, és igen beálltam rá és nem volt gondom, a váltakozó kelést nem bírtam, így ha úgy adódott, hogy nem minden nap kellett korán kelnem, akkor is felkeltem 4-kor, hogy ne borítsam fel a rendszeremet.

2018. aug. 27. 07:21
Azért nem mindegy, hogy az ember minden nap hajnalban kel, vagy csak heti kétszer. Előbbi esetben rááll a szervezete, így egy idő után már nem okoz problémát. Bár nekem például ez beletelt pár hónapba. Annyi idő alatt meg vége is egy félévnek, és jön az új órarend. Viszont ha csak heti pár alkalom, akkor hiába fekszik le időben, jó eséllyel elaludni sem fog tudni. Tehát ne hasonlítsátok össze azzal, mintha valaki rendszeresen korán jár dolgozni.
2018. aug. 27. 06:39

Én bár nem tanulók, de nagyon korán ( 5:30) járok dolgozni, vidékre. Nekem teák vagy vitaminok eszembe sem jutnak, segit a napi 2-3 energia ital és a 4 kávé.


Azért ha az órát visszaállitjuk, sokkal elviselhetőbb lesz az egész.

2018. aug. 27. 06:26

És mi az a hajnali időpont?

Minek kellene bármit is szedni?

Ha időben lefekszel aludni este, akkor nincs gond a felkeléssel és nem kell semmit szedni.


A férjem hajnalban kel, 3-kor, és este 6 körül már alszik, így meg van a 8-9 órai alvás és simán felkel. Nem szed semmit.

2018. aug. 27. 03:49

Azert egymasnak ne essetek :)

Amugy az orarend megvan de sajnos eleg buta modon oldottak meg. Van 5 oram amibol negy masfel oras negy napra elosztva abbol ketto hetfon reggel es delutan...szoval nagy elmeny.


Amugy a bilobilrol kinek mi a velemenye? Volt olyan aki a pafranyfenyot ajanlotta pl koffein tabletta helyett is.

12. tuti-tui (válaszként erre: 11. - VersEmber)
2018. aug. 27. 01:55
Itt is megjelent a "segítő szándék"? :-P :-)))
2018. aug. 27. 01:29
Az nem zavar titeket, hogy csak hülyeséget mondotok?
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2018. aug. 27. 01:26
Ez nem túl erős? Én szeretem a gyömbér ízét, de frissen nekem nagyon erős.
9. Guruljka (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2018. aug. 27. 01:04

Ez nem rengeteg gyömbér? Egy napra öt deka?


Én szeretem a gyömbért, de lehet, ilyen adagolás mellett megcsömörlenék...

8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. aug. 27. 00:53

Illetve megoldás még egy középiskolai koli vendégszobája. Ott nyugi van és csend.

Olyankor, ha másnap elég korán mondjuk zh lesz, és jobb kipihenten menni.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - AMókus)
2018. aug. 27. 00:51

Oké, Te tudod. Akkor azt lehetne lassan belőni, hogy alakul az órarend, és a menetrend.


Nekem sokszor volt pechem, de inkább a hétvégi városi menetrendek miatt.

2018. aug. 27. 00:49
Sajnos még az egyetem elején voltam két félévet :) de utána jöttem rá hogy még az utazás is kevésbé megterhelő :)
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - AMókus)
2018. aug. 26. 23:28

A koli nagyon jó is lehet. Érdemes lenne kipróbálni, visszamondani még mindig lehet, ha nem válik be.

Ha minden kötél szakad, vendégéjszakát is kérhetsz esetleg. Érdeklődd meg.

2018. aug. 26. 23:11

Kávé ;)


De hogy komolyan is mondjak valamit:

[link]


Nekem ez segít tartani a rakéta tempót.

2018. aug. 26. 22:20

Az sem lehetett könnyű. :)de köszi a tanácsot.


Én leginkább spórolásból mert az albérlet nem érne annyit amennyibe kerül. A kolit pedig nehezen bírnám. :)

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - AMókus)
2018. aug. 26. 21:40
Nekem segített a C-vitamin és az L-karnitin, de én idősebbként, levelezőre keltem hajnalban.
2018. aug. 26. 21:39

Sziasztok!


Sajnos a korábbi kérdésemen túl még egy dolog van ami problémát okoz de ez más jellegű.


Ebben a félévben bejárós leszek az egyetemre és sajnos kétszer a négyből kora hajnalban kell indulnom vagyis valószínű nem leszek éppen életem formájában.


Van esetleg valami vitamin vagy készítmény (nem feltétlen koffein tablettára gondolok) ami segíthetne? Én pl. a bilobilt nézegettem de az nem tudom ilyen téren mennyire hatásos.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook