Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen kenyérsütőt érdemes venni? fórum

Milyen kenyérsütőt érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 5. 10:04
HAUSER BM...
2008. dec. 5. 10:00
Nekem a Hauzmaster van. Közép kategoriás megbízható könnyű programozni egyszerűen van leírva a használatija. Néztünk másmilyet is de bonyolúlt volt kiigazodni a használatiján! Két keverő lapátos, szerintem az jobb mint az egy lapátos. Az egy lapátos kisebb kenyeret csinál! Nemtúl drága a Tescoba vettük, néha 9ezer vagy 13ezer ft.
12. a9e1c02a7b (válaszként erre: 11. - A9e1c02a7b)
2008. dec. 5. 09:58
Ja, tudja ezeket, amelyeket említettél, és kétlapátos.
2008. dec. 5. 09:57
Nekem HauserBM820 van. Kb. 20.000,-Ft körül van. Nem volt eddig vele semmi gond, szeretjük. Direkt kértem ilyet, mert ezt lehet külön programozni, nem csak a beállított programokat tudja végigvinni.
2008. dec. 5. 09:56
Anyuéknak meg anyósoméknak Hauser van, az is tudja ezeket
9. szenasie (válaszként erre: 8. - Micimacko72)
2008. dec. 5. 09:55
én is mondogatom mostanában, hogy szeretnék... jól tudom, hogy receptek vannak hozzájuk? mennyire jók ezek a receptek? vagy honnan érdemes recepteket kérni a kenyérsütőkhöz?
8. micimacko72 (válaszként erre: 7. - Mokuskas)
2008. dec. 5. 09:52
Szia! Általában az összesnek megvan minden funkciója, ugyanazt tudják. Nekem már 5 éve van NetHaus és napi szinten használom. Imádom. Most is épp túrósbatyunak dagasztja a tésztát :-))
2008. dec. 5. 09:47

Kenyérsütőgépet szeretnék venni.

Kérdés, hogy mit nézzek rajtuk ill. melyik márka az ami nem túl drága, de megbízható?!

Kritérumaim a következők:

Kisebb és nagyobb kenyeret is lehessen benne sütni benne. Esetleg egyéb funkciót is be tudjon tölteni (pl.kalácssütés, lekvárfőzés stb.)

2008. okt. 24. 18:21
Nekem a legolcsóbb (10ezer volt)kenyérsütőm van, német márka, de nagyon jó. Lekvárt főzök benne, kidagassza a kelt tésztát is, utána úgy használom fel, ahogy akarom. Isteni kenyeret is süt. Sok fajtát szeretünk és frissen minden morzsa elfogy. Mi a Tesco-ba vettük! Akciós volt.Nagyon szeretem.
2008. szept. 12. 21:25
Vehetsz legolcsóbbat,csak 2 keverőlapátos legyen,érdemes a Metróban szétnézni valami akciós után.1 év garancia idő alatt kiderül,h bírja-e a gyűrődést!
2008. szept. 12. 18:33

Nekm Hauser van, vagy 23 ezer volt. Ennek ellenére a kenyér teteje mindíg fehér marad(t).

Tehát ilyet ne vegyél,nem jó. Amiről hallottam, hogy jó az a Moulinex. Az ára kb. ugyanennyi.

a fentiek miatt én már csak pizzaészta kelesztésére használom.

2008. szept. 12. 17:17
Szia nekem Hauzmaster márkájú van a Tescoa vettem 3éve, 13ért mamár 9-10 körül van, Két lapátos az szerintem jobb mint az 1 keverős!! Egyszerü kezelni és nagyon finom fenyeret süt! Nem kell bele a legdrágább lisz elég az egyszerű finom liszt, és graham lisz keverése, a leírt mennyiség szerint....
2008. szept. 11. 22:03

Nimbusz márkájú van valakinek.

Ezt találtam legolcsóbbnak. 10ezer Ft, egylapátos!

Kinek milyen tapasztalata van?

2008. szept. 9. 21:34

Sziasztok!

Most azon gondolkodok, hogy veszek egy kenyérsütő gépet. Várom a tapasztalatokat, mire figyeljek vásárláskor?

Mivel tud többet a 30ezer forintos a 10ezer forintosnál?

Miért jobb (ha jobb) a kétlapátos, mint az egylapátos?

Mindegyiken van csak dagasztó program is?

Köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook