Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen jelekből vetted észre, hogy van valaki a pocakodba? fórum

Milyen jelekből vetted észre, hogy van valaki a pocakodba? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. szept. 9. 10:27

Sziasztok!

Először a melleim jelezték a baba jelenlétét. Még szinte ki sem maradt a menzeszem, de már iszonyatosan érzékeny volt mindkét mellbimbóm, majd kis idő múlva be is sötétedett. Nehezen tűrtem, ha pl. hozzáért a ruha, a melltartó, stb.

Aztán én is sűrűn jártam pisilni.

Én szerencsés voltam, és mindkét terhességemet megúsztam hányás nélkül. Nagyon ritkán émelyegtem.

2008. szept. 9. 10:16
Nálam mind a két terhesség kezdetekor iszonyatos erővel tört rám a csoki csokival evészet és a derekam nagyon fájt.
2008. szept. 5. 12:09

szia,

nálunk tervezve volt a gyerkőc, és minden hónapba arra vártam h ne jöjjön meg, márciusba amikor már késett 4 napot akor gyanús votl h itt már van egy pocak lakó , de nálam még semmi előjele nem volt, talán annyi h sokat jártam pisilni, .aztán kb az 5.héttől volt émelygés.

2008. szept. 5. 11:59
sziasztok! kíváncsi vagyok, hogy kinél, hogyan, milyen jelekkel adott magáról "hangot" a kis manócska?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook