Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen izzadásgátlót tudsz ajánlani? fórum

Milyen izzadásgátlót tudsz ajánlani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. márc. 4. 12:19

Hello!

Nekem az vált be, hogy először Secret stift (narancssárga), aztán valamelyik fújós (dm-es, rossmanos, fa).

46. Miss Angel (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2009. márc. 4. 12:18
Mármint:Lizabella,ezt neked szántam,bocs a figyelmetlenségért-D.
45. Miss Angel (válaszként erre: 43. - SIldi)
2009. márc. 4. 12:16

Igen,egyetértek,patikában kell próbálkozni.Ott biztos tudnak tanácsot adni.

Remélem,sikerrel jársz,és megoldódik a probléma!**

44. Miss Angel (válaszként erre: 42. - Correct)
2009. márc. 4. 12:13
5000ft?Az tényleg durva!
43. SIldi
2009. márc. 4. 12:10

Labizzados ismerosom bement a patikaba es elpanaszolta a bajat. Kapott is egy noname termeket, ami aztan megszuntette a panaszat. Egy egyszeru lab-spray, semmi illatfelho...

Biztos van hasonlo honajra is. Probald ki a patikaban.

Ugyanakkor hozzatennem, hogy szules utan megint felborul a hormonhaztartas, valoszinu ez okozza az izzadast is.

42. correct (válaszként erre: 40. - G1977g)
2009. márc. 4. 11:58

Utánanéztem ennek a certainnak, 5.000forint. Wow! :D

Nekem bejön a Rexona is :)

2009. márc. 4. 11:58

hűűű, ezek nekem is hasznosak köszike.

nekem a rexona nagyon nem jött be! adidassal próbálkoztam még, gondoltam az mégis sport márka, hátha jobb, mint a többi. a rexonánál jobb volt, de a teljes sikert nem értem el vele.

40. g1977g
2009. márc. 4. 11:53
Itt a hoxán olvastam, hogy van egy izzadásgátló, Certain dri a neve, elég drága,de nagyon jó állítólag. Valakitől hallottam pár napja, hogy nagyon jó az Exodor, és csak pár száz forint.
2009. márc. 4. 11:52

Szia,sztem patikában tudnak ajánlani többféle készítményt is,ami erős izz.gátló.

Én eddig a Pedimedet próbáltam,ennek a lábra alkalmazható változatát,egész jó.

De van dezodorja is,és ennek a termékcsaládnak több terméke....

Én azért vettem azt a lábsprayt,mert magas szandikban szörnyen zavaró,ha izzad a láb abban a nagy melegben,csúszkál benne,és feldörzsöli a láb bőrét,akármilyen jó az anyaga a lábbelinek.

Nem mondom,hogy teljesen megszüntette az izzadást,de sokat enyhített ezen a kellemetlenségen.Egy próbát megér...legfeljebb ha nem válik be,kipróbálsz majd mást,de szerintem gy.tárban érdemes érdeklődni,ha ennyire izzadós vagy,annyiféle készítményt lehet már kapni....

2009. márc. 4. 11:48
Nem kell semmilyen ultrahang, a vérből egyből megállapítja az orvos.
2009. márc. 4. 11:47

Rexona, vagy Nivea.

A többi semmit nem ér, élén a Secrettel.

2009. márc. 4. 11:47
Köszi jövőhéten elmegyek a háziorvoshoz és elmondom neki a problémám.
35. 6ebf587766 (válaszként erre: 33. - Lizabella)
2009. márc. 4. 11:46
vervetel+pajzsmirigy ultrahang kell ugy tudom.
34. correct (válaszként erre: 33. - Lizabella)
2009. márc. 4. 11:46
Vérvételből derülhet ki a pajzsmirigy, igen.
33. lizabella (válaszként erre: 32. - 6ebf587766)
2009. márc. 4. 11:44
Vérvétellel megállapítható,vagy más vizsgálat szükséges hozzá?
32. 6ebf587766 (válaszként erre: 31. - Lizabella)
2009. márc. 4. 11:41
utalhat arra,menj el dokihoz.
2009. márc. 4. 11:38

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.Szép sorjában neki állok mindent kipróbálok.


Igazából mikor stresszesebb napom van,meg rohanok a gyerekekkel oviba stb akkor iszonyú a helyzet.


Ez utalhat pajzsmirigy problémára????

30. MelisUK (válaszként erre: 24. - Bridzsike)
2009. márc. 4. 11:36
Én próbáltam a Vichy-t, mert nekem is egy barátnőm ajánlotta, én még büdös is lettem tőle és ömlött a víz a hónomból. Jó drága volt pedig. Anyumnak adtam, hogy használja el, neki ugyanolyan jó volt, mint bármi más.
2009. márc. 4. 11:32
En az AVON dezodorokat ajanlanam , nekem ez jott be
2009. márc. 4. 11:32
Szia, én sanexet használok, nagyon jó, tényleg nincs szag, visszafogja az izzadást, és nem hagy foltot.
27. 6ebf587766 (válaszként erre: 24. - Bridzsike)
2009. márc. 4. 11:31
nekem volt vichy es nem jo,par napig hasznalt aztan semmi..nekem a driclor ami nagyon jo,igaz hozza kell szoknia a bornek eleinte csip de aztan nulla izzadas,en sem hittem el de mukodik.Es aztan van hgy eleg hetente 2x hasznalni.szuper.
2009. márc. 4. 11:27

Énhevesen izzadós vagyok, és mos hallottam két emberkétől is, akik hasonlóan jegesmedvék mint én, hogy a Herbáriában indiánasszoy-gyökér kivonatot, nem is tudom,hogy tea, vagy kapszula, kell venni, és azóta Nekik elmúlt a heves izzadásuk,én még nem próbáltam, mert drága egy dobozzal, bár, ha összehasonlíom,hogy mennyi izzadásgátlót elhasználok egy hónapban, akkor kb. arányosan egyenlően jön ki árban...


EGyébként úgy-ahogy nekem a Secret, és a Nívea dry stiftek báltak be.

25. pemete
2009. márc. 4. 11:26
Nekem a nivea deo spray-je vált be. Én is kipróbáltam már mindenfélét, erre most találtam rá, és jó! Próbálkoztam stifttel, golyóssal, mindennel, vettem már mindenféle spray-t is, de csak ez lett jó. Legalábbis most ez jön be. Szülés előtt meg a golyós dezodorok voltak jók!
2009. márc. 4. 11:26
Én is a rexonára szavazok, van olyan a stiftesből, amelyik nem hagy semmi nyomot...de mindenkinek más válik be. Két barátnőm nagyon izzadós, ők azt mondják, csak a Vichy segít nekik. Az mondjuk elég drága, sztem 1500 körül van, de gondolom ebben az esetben megéri..Gyógyszertárban kapható.
23. bared
2009. márc. 4. 11:20
van rá más megoldás is, ami hatásos, és tartós, de előrebocsátom, én ellenzem! nagyon sokan ezt a vészes izzadást úgy köszöbölik ki, hogy botoxot szúratnak a hónalj hajlataiba, hatásos, mellékhatásról sem olvastam még, viszont nekem eleve magától a botoxtól a hideg futkos a hátamon(
22. zsuzso100 (válaszként erre: 8. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 4. 11:20
A Secret nekem sem vált be, igaz már jó régen próbáltam, de elment tőle a kedvem, sárga lett a pólóm és nem is használt.
2009. márc. 4. 11:20
Én hosszú éveken keresztül körbepróbáltam mindenféle dezodort olcsótól a legdrágábbig, de semmi nem volt jó. Nekem a kristálydezodor vált be a szagok és a sárga foltok ellen (DM-ben a Balea márkájú kb 600 forint, másfél év a szavatossága felbontás után, de addig nekem el se fogy, olyankor ki szoktam dobni. A kupakjába vizet kell engedni, belemártod a kristályt és azzal jó alaposan bekened a hónod. Kenheted sokáig, úgy se fog látványosan fogyni. Én jó alaposan bekenem vele magam.) Emellett használom az Odaban-t, amit netről rendeltem, nekem ennyi bevált. De olvastam egy magán bőrgyógyász honlapján, hogy a botox injekció isteni. Lehet, h én is ki fogom próbálni, mert egyszerűbb, mint az Odaban-os kezelés.
2009. márc. 4. 11:18
Nem próbáltam, de van az a kristályos, nem tudom, mi a neve, DM-ben lehet kapni. Vizet kell hozzá önteni, és úgy hat, drágább, de tovább elég, kék doboza van...asszem.
19. bared (válaszként erre: 8. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 4. 11:18
én ettől a márkától bőrbetegséget kaptam, felmarta, és hónapokig több ezres krémeket kellett használnom((
18. 6ebf587766 (válaszként erre: 5. - Lizabella)
2009. márc. 4. 11:17

[link]

,vagy az exodor,driklor. nagyon hatasos mind a 3.tenyleg nem izzadsz toluk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook