Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen hűtőtáskát ajánlotok? fórum

Milyen hűtőtáskát ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. jún. 16. 12:22

Sziasztok!

Bocsánat, közben el kellett szaladnom, most nézem a hozzászólásokat.


Nem csoda, ha nem érthető, mire kell, de nem akartam részletekbe bonyolódni. Lényeg, hogy szükségem van rá (bocs, tényleg nem akarom magyarázni).


Ez azért jó hír, hogy ennyiért is van. És az ilyen mennyire hűt? Mert nem mindegy, hogy 30 fokban 15 vagy 5 fokosan tartja-e a dolgokat.


A fagyasztott víz mint plusz akku nagy ötlet! Köszönöm! Máris közelebb érzem magam a megoldáshoz.

2014. jún. 16. 10:41

[link]


Ezt a fajtát láttam edény üzlet kirakatában 3000-ért. De szerintem valami hasonló bármelyik megteszi!

6. youlcsi (válaszként erre: 4. - WTFISCH)
2014. jún. 16. 10:17
:D
5. youlcsi (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2014. jún. 16. 10:17
ha a 2-3 liter vízből mondjuk 1-et lefagyaszt, máris megvan az akku... aztán azt hagyja a végére :D
2014. jún. 16. 10:13
hol akarod tàrolni? nem vilàgos, miért akarsz kivenni egy hutobol vizet hogy zatan a szobaban tarolhasd.
2014. jún. 16. 09:56

Ha nem kell cipelned, akkor bármilyen jó.

Csak legyen benne valami hűtőakku (akár egy-két fagyasztott zacskóstej, már ha isszátok).

2014. jún. 16. 08:54
Igazából legjobb lenne egy hűtőszekrény, de mivel a szobába tehető zajtalan és energiatakarékos hűtőnek úgy látom, számomra nem megfizethető, egy hűtőtáska is megtenné. Arra kellene, hogy a hűtőből kivett 2-3 liter vizet és valamennyi kaját néhány órán keresztül hidegen vagy hűvösen tartsa. Nem volt sosem hűtőtáskám, így nem tudom, mire kell figyelni, milyet kell venni. Tudtok tapasztalatot, tanácsot írni?
2014. jún. 16. 08:54
Milyen hűtőtáskát ajánlotok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook