Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen hely Szigethalom? Minden érdekel, lehet, hogy oda fogunk költözni! :) fórum

Milyen hely Szigethalom? Minden érdekel, lehet, hogy oda fogunk költözni! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. dec. 29. 16:38
Én, nem mennék oda lakni. Nagyon szétszórt település, nehéz a közlekedés, és a közbiztonság sem kielégítő.
8. leony (válaszként erre: 7. - Varganikolett01)
2011. dec. 29. 16:35
Ooo-óóó.. Pedig a meló miatt nekem kell a jó, gyor net... aajjjjajjjjjjajjjjj.... :-///
2011. dec. 29. 16:27

Upc felejtős! csak a tányéros tv!:-) Invitel net van,de arra is sokan panaszkodnak.Lehet,hogy a "városban" jobban üzemel,de nálunk hol megy,hol nem.De inkább nem!:-( az ügyfélszolgálat is szar.

A leggyorsabb a Hév.persze oda is el kell jutni valahogy. a közbiztonság itt nálunk jó,beljebb nem tudom milyen.az biztos,hogy jobb,mint Miklóson:-) Amúgy az emberek is tök érdekesek...vagy ritka bunkó parasztok,vagy nagyon normálisak.:-)

6. leony (válaszként erre: 5. - Varganikolett01)
2011. dec. 29. 16:21

Még van pár kecó,mindegyik "más" részen, de a duna nincs messze, új részre mennénk mindenképpen. Kocsi van, de ha mégis kéne tömeggel menni, azért tájékozódom. :)

Melyik a szar? a telecom? miéé? :) invitel, upc nix?

5. varganikolett01 (válaszként erre: 3. - Leony)
2011. dec. 29. 16:16

Szia!


Merre felé fogtok költözni? mi itt lakunk a Dunaparton. Az ovihoz,dokihoz nem tudok hozzászólni. Dm a tesco üzletsoron van. A közlekedés elég tré.Csak kocsival,főleg innen tőlünk. szoláriumot még nem találtam egy értelmeset se,pedig 3 éve itt lakunk! Az internet-tv szolgáltató a PR Telecom...hagy némi kívánni valót maga után.

4. leony (válaszként erre: 2. - 94073d53bf)
2011. dec. 29. 16:11
Hallani én is hallottam ilyet, de kíváncsi vagyok mit mond egy ott élő. :))
2011. dec. 29. 16:08

Haló, minden szigethalmi lakosnak! :) Lehet, hogy ott fogunk lakni, így minden érdekelne. előny is, hátrány is!

Közlekedés Bp-re, mi a leggyorsabb?

Melyik a legjobb ovi? Milyenek az óvónénik, védőnénik?

Körzeti gyermekorvost kit ajánlotok?

Melyik általános iskola a jobb a kettő közül?

Babacuccokat hol érdemes vásárolni, tehát dm, ilyesmi van-e Szigethalmon? ( tescot, spart, pennyt tudom )

Jó kozmetikus, fodrász, szoli? Melyiket ajánljátok?

Milyen internet szolgáltatók vannak jelen most per pill?

Kutyafuttató van-e esetleg?


Nagyon köszi, minden vélemény, infó érdekel! Köszi! :))

2011. dec. 29. 16:07
kocsi nélkül nehéz a közlekedés,és a közbiztonság nem túl jó arra felé../olvastam-hallottam/
2011. dec. 29. 16:04
Milyen hely Szigethalom? Minden érdekel, lehet, hogy oda fogunk költözni! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook