Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen gyümölcscentrifugát érdemes venni, ami nem annyira drága, de jól kinyomja a gyümölcs levét? fórum

Milyen gyümölcscentrifugát érdemes venni, ami nem annyira drága, de jól kinyomja a gyümölcs levét? (tudásbázis kérdés)


9. a9e1c02a7b (válaszként erre: 8. - Gummy)
2010. szept. 1. 15:51
De ez turmixgép, nem centrifuga. Azt meg nem látom rajta, hogy mekkora tartály tartozik hozzá. Nekem van egy nagyon jó turmixgépem (Philips), de pici hozzá a tartály (fél liter). Jó lenne egy nagyobb.
2010. szept. 1. 11:10

A teleshopban lehet kapni smoothie maker-t, az szerintem jó lehet.

És nekem van otthon pro v juicer-em, az viszont nagyon jó. de az csak narancs, vagy hasonló gyümik kifacsarásához való.

Ha legközelebb vennék, akkor egy smoothie-t biztos hogy beszereznék. (úgyis nemsokára lesz névnapom) :)


[link]


[link]

7. nobody1 (válaszként erre: 4. - Kiskesztyű)
2010. aug. 31. 23:45
Tökéletes válasz. :-)) Pocsékolás és szörnyű elmosni, úgyhogy nem fogod használni, csak kerülgetni.
2009. szept. 26. 12:31
Nekem Mulinex van, de nem használom, mert mire az ember elmosogatja lemegy a nap, másrészt meg a mosogatóban elég nehézkes is... szóval egy nagy pénzkidobás volt. Egyébként jó a Mulinex is, de gagyit ne vegyél!
5. NOA
2009. szept. 26. 09:52

Philipszet vásároltam tavaly a Tescóban kb. 17 ezer ft. volt.


TÖKÉLETES!!!!


Gagyit ne vegyél 5-6 ezerért csak bosszúságot okoz.

2009. szept. 26. 08:00
Szerintem semelyik nem jó.nekünk van vagy 4 darab,kaptuk őket,eg a telesop-ból rendeltük,de nem vagyok megelégedve egyikkel sem.edd meg a gyümölcsöt úgy,ahogy van.
2009. márc. 15. 07:05
Nekem 2 is van, de mindkettő csak "nagyjából" nyomja ki a lét, egy csomó marad még a héjban és a rostokban is, úgyhogy kész pocsékolás. Aztán a centrizés után kiskanállal megeszem az "eldobandó" részt is, (ne vesszen már kárba) csak így nem sok értelme van. Fél óra pancsolás és mosogatás.
2009. jan. 18. 19:19
szia4 a wattszámot kell nézni, olyan 6-800 körül már jónak mondható. az alatt szerintem enm érdemes.
2009. jan. 18. 19:18
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen gyümölcscentrifugát érdemes venni,ami nem annyira drága,de jól kinyomja a gyümölcs levét? Köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook