Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen gyakran nézett rád a fogadott orvosod? fórum

Milyen gyakran nézett rád a fogadott orvosod? (beszélgetős fórum)


1 2
10. kisj
2015. nov. 2. 21:56
Az ügyeletes orvos állandóan engem kukkolt, a fogadott dokim meg rám sem nézett, csak akkor jött, amikor már akció volt (pedig gyerekkori haver volt,egy házban nöttünk fel)
2015. nov. 2. 21:32

Nem is azt várná az ember, hogy mellette üljenek, de azért 3 óránál gyakoribb ránézést....


Ha valaki tud ajánlani egy jó nyíregyházi szülésznőt, írjon (akár privátba is)!

8. Kilimcs (válaszként erre: 7. - Kilimcs)
2015. nov. 2. 21:20
hja, és nem bántásból;) az a jó, ha nincs is dolga a dokinak, és minden megy a maga útján! Akkor minden rendben, te is a baba is ok, és az szuper.
7. Kilimcs (válaszként erre: 3. - Regina 86)
2015. nov. 2. 21:10

akkor szülésznőt , dúlát kell fogadnod. A dokinak egyszerűen nem ez a dolga. Ha semmi baj, akkor max pecsétet nyom a papirok végére. szóval ha sima szülés, semmi extra nélkül, esetleg még gátvádelem is van, akkor gyakorlatilag nem látja az ember a dokit a bemutatkozáson kívül. Mert egyszerűen nincs semmi dolga.


szóval szülésznő, dúla ;) a megoldás a problémádra, nem doki ;)

6. manó2000 (válaszként erre: 1. - Regina 86)
2015. nov. 2. 20:59

Nos, szerintem a fogadott orvos se ül az ember mellett amíg nem tágul ki az ember rendesen. Nálam a szülés vége fele jött az orvos, a lényegi résznél, a kitolásnál.


Lehet, hogy elég egy szülésznő is, ha meg baj van, akkor úgyis jön az ügyeletes.

2015. nov. 2. 20:58
Orvosfüggő...ugyanabban a kórházban az ügyeletes orvos többet nézett rá a beesett betegre, mint a mellette lévő anyukára fogadott orvosa.
2015. nov. 2. 20:53
Nyíregyházán szültek válaszára különösen kíváncsi lennék!
2015. nov. 2. 20:52
Azért én igényeltem volna, hogy gyakrabban rám nézzenek... lehet, hogy hamarabb is nyomhattam volna...
2. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Regina 86)
2015. nov. 2. 20:30

hát.... ha ott ál az orvos, se tágolsz sajnos gyorsabban... Nekem bemutatkozott a doki (nem fogadott) elsőnél, aztán bíztunk benne, nem is fogom látni :) mert nem elsz rá szükség (aztán volt, és láttam... de jobb lett volna ha nem..) Másodiknál meg csomó orvos látott, mert összeszaladt sajna a szülészet...


hidd el, addig jó, míg nem látsz dokit, mert akkor minden szépen rendben megy. Ha nagyon akarod hogy legyen valaki veled, fogadj dúlát. Ők ezért vannak ;)

2015. nov. 2. 18:25

Az első gyermekemet fogadott orvos nélkül szültem, de most a másodiknál fogadott orvosban gondolkodunk, aminek legfőbb oka, hogy kb. 3 óránként néztek rám... igen kellemetlen tud ez lenni a szülés vége felé, mikor több órára magamra hagytak úgy, hogy majd befosok (bocs a kifejezésért), de nem nyomhatok, mert még nem tágultam ki eléggé.


Mit várhatok egy fogadott orvostól, milyen gyakran fog rám nézni? Érdemes inkább szülésznőt fogadni? Privátban tudnátok ajánlani valakit? Első szülésemnél, aki volt nagyon aranyos volt, de sajnos nem tudom a nevét: középkorú, szőke, hosszú hajú, szemüveges.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook