Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen ember valójában Edward Cullen? fórum

Milyen ember valójában Edward Cullen? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Milyen ember valójában Edward Cullen?

1 2 3 4 5
2010. júl. 14. 17:00
A könyvek nagyon jók, a film gyengécske. Bár ez legtöbbször így van. A könyv Edwardot full gyönyörűnek, szexinek írja el. Háát, nem tudom kik közül válogatták ki ezt a Patiszon gyereket, de hogy a gyönyörűtől fényévekre áll, az biztos. Erre a szerepre sokkal jobban el tudtam volna képzelni Hayden Christensent (pl Anakin Skywalker-t játszotta).
2010. júl. 14. 16:57

nekem sosem tetszett ez a fiú. Semmi férfiasság nincs benne - bár a tv-ben erről volt szó a múltkor, hogy a pasis pasik szerepe leáldozóban van, most a lányos képű bájos arcú fiúk a menők - én maradok a férfiaknál:))

Ettől függetlenül a tinik persze, hogy rajonganak érte, de majd rájönnek...idővel, hogy színészi tehetsége is nulla a köbön. Most egy divatos sztárocska, aki pár év múlva - mikor lecseng a sorozat - eltűnik a sűllyesztőben.

Néztem a legújabb filmet tőle...csalódott voltam, nem színésznek való. VAlahogy nincs a "vérébe":((

Sajnálom nekem ez a véleményem róla. Mondom mindezt úgy, hogy a vele készített riportot nem láttam, de nem tartom így látszólag sem egy észkombájnak...olyan üres a tekintete.

2010. júl. 14. 16:56

Ezért zseni valahol Stephenie. Olyat alkotott, aminél mindenki beleéli magát a könyvbe..

Vagy Jacob, vagy Edward, vagy Jazz, esetleg Riley, ott van Carlise:)


Szóval jól kitalált mese ez:D

21. Szilvamama (válaszként erre: 18. - Márti86)
2010. júl. 14. 16:56
Nekem fel sem tűnt, hogy ő az, amíg a kolléganőm fel nem hívta rá a figyelmemet ... :) Akkor megnéztem, és tényleg ő volt!
20. Márti86 (válaszként erre: 19. - BayBanya)
2010. júl. 14. 16:55
Nekem itt csak az nem tetszik hogy nagyon szögletesre és merevre alakították, de hát ez a lényeg, de nekem pont ez nem jön be.
19. BayBanya (válaszként erre: 18. - Márti86)
2010. júl. 14. 16:51
talán az egyik kivétel vagyok :D - ott tetszett :D - itt most nem :(
2010. júl. 14. 16:49
Érdekes amúgy mert Pl amikor Cedric Diggory-t alakította a Harry Potter-ben akkor senki nem akart bugyit csavarni utána. Pedig már ott is jól nézett ki.
17. BayBanya (válaszként erre: 16. - Szilvamama)
2010. júl. 14. 16:48
így van így van :D ... a moziból kifelé meg is jegyeztük, hogy a kilences sort fel kéne mosni :DDD
16. Szilvamama (válaszként erre: 14. - BayBanya)
2010. júl. 14. 16:43
Értem én :) Kielégíti a látványa a szemünket, és ez éppen elég ...
15. cilus (válaszként erre: 7. - Bbibe)
2010. júl. 14. 16:36
igazad van:)
14. BayBanya (válaszként erre: 11. - Szilvamama)
2010. júl. 14. 16:28

:DDDDD

Csajosan négyesben néztük meg a Napfogyatkozást szombaton ...

A másik három csajszitól mást se hallottam, csak ezt az igen erős szexuális felajzottságot :DD

Jó pasi, de ... hogy is mondják? mindent a szemnek ? - nem is ... nem tudom megfogalmazni ... :( már nem kéne :D

2010. júl. 14. 16:26

Én abba a karakterbe, amit belelátok, halálosan szerelmes tudnék lenni. De megértem a másik (számomra sötét oldalt is:D:D:D ).. Túl védelmező, enyhén fatökű, nem túl barátságos néha, és túlságosan bízik magában. De meg lehet fordítani.

No mindegy:D


Mindenki eldönti:D

12. Márti86 (válaszként erre: 11. - Szilvamama)
2010. júl. 14. 16:26
:)
11. Szilvamama (válaszként erre: 10. - BayBanya)
2010. júl. 14. 16:24
Egyébként pasiban nekem is a Jacob-ot játszó színész tetszik jobban, de én már kinőttem a nedves-lesz-a-bugyim-tőle korból ...
10. BayBanya (válaszként erre: 9. - 5bfba16667)
2010. júl. 14. 16:23

Ez szép válasz volt, és igazad van :D

Attól függ csupán, hogy milyennek látod - valóban "a hibáját is pozitívnak ítélheted, vagy a pozitívakat hibának" - szóval minden csupán attól függ, mennyire szimpatikus a karakter, érzelmileg mennyire tudsz vele azonosulni ...

Igazad van Panka ... teljesen ...

2010. júl. 14. 16:20

Szerintem Edward Cullen pont olyan, amilyennek látni akarod..


A hibáját is pozitívnak ítélheted, v a pozitívakat hibáknak.. és ennyi:D

2010. júl. 14. 16:19
film,,eddig jutottam,nekem ennyi ha megnézek egy filmet-láttam és vagy jó vagy nem,cikket nem írnék...de csak az én véleményem:-)
2010. júl. 14. 16:17
Jacob a legjobb! Azt a meztelen, izmos és esőtől csillogó mellkast senki nem tudja felül múlni.
6. frutty7 (válaszként erre: 2. - Pemete)
2010. júl. 14. 16:17
egyetértek, valóságban talán nem kellett volna látni:(((((
2010. júl. 14. 16:16

Hogy milyen ember valójában Edward Cullen?


Valójában semmilyen mert nem is létezik :)) olyan amilyennek megírták :))=))


amugy Edward még esetleg szépnek mondható de Robert Pattinson..blőő most leszek rosszul :))=))


NA DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM! :D

2010. júl. 14. 16:15

Bár van igazság abban, amit mondasz, mégis vitába szállnék ... vagy nem is ... inkább csak kiegészítenék.

Nem vagyok valami nagy Edward-fan ... én nem őt írtam volna "győztesnek".

De mivel a cikkedből látom, hogy csak odáig jutottál, hogy elhagyja Bellát, javaslom, nézd meg a harmadik részt - már játszák a mozik.

Továbbá figyelmedbe ajánlanám a negyedik részt ... igaz, azt még csak olvasni tudod :D

szóval ... Ha azokon is átrágtad magad, még több negatívummal bővitheted Edward Cullen jellemzését :D

(de az is lehet, hogy egy-két pozitívum mégiscsak be fog csúszni a szexi testet, és csillogó - vagy inkább ragyogó - bőrt leszámítva.


Személy szerint azok közé tartozom, akik Jacob láttán - ha már ilyen találóan megfogalmaztad - rohannak a wc-re bugyit cserélni :))))


Nézd meg, vagy olvasd el a másik két részt is ... :D

Hidd el, megéri :D

Jah, váltásbugyival készülj :D :P

2010. júl. 14. 16:13
Hogy milyen ember valójában Edward Cullen? Leginkább semilyen, mert egy vámpír :) Tetszettek a könyvek, jók lettek a filmek is. Viszont Pattinsonért nagyon nem vagyok oda, a Návai Anikóval készült riport alapján kicsit butuska szépfiúnak tartom :)
2010. júl. 14. 16:11

Öööö, a könyv nekem tetszett, de a film...

Ez a Patiszon gyerek szerintem rettentően kiábrándító:S

2010. júl. 14. 16:08
Egy kis elemzést adnék Edward Cullenről minden kedves rajongó társamnak. Edward Cullen nevének láttán vagy esetleg hallatán minden nőnek, aki olvasta a Twilightot, vagy látta a filmet a moziban ugyanaz jut az eszébe: Edward szexi, ellenállhatatlan, a tökéletes pasi, mindazok ellenére, hogy egy vámpír és az emberi véredre szomjazik.

Ugrás a teljes írásra: Milyen ember valójában Edward Cullen?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook