Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen életkorban kell felvilágosítani a kislányokat arról, hogy nemsokára "nagylányok" lesznek? fórum

Milyen életkorban kell felvilágosítani a kislányokat arról, hogy nemsokára "nagylányok" lesznek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 15. 08:36

Ez engem is érdekel. Nekem még csak 7 éves a lányom, de nem szeretném, ha meglepetésként érné, de elijeszteni sem akarom.

Az első mensi várható időpontja szerintem leginább attól függ, hogy mi mikor kezdtük. Legalábbis a családban ez volt a tapasztalat.

Sajna én is korán érő típus voltam. A többiek babáztak, én meg a betétemet cserélgettem :(

5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - D560948772)
2010. ápr. 15. 08:35
ez a cime???hol vetted és mennyiért???
4. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Russodebby)
2010. ápr. 15. 08:35
igen,erősen gondolkodom rajta....szerintem nem véletlen jutott eszembe,hanem azért mert eljött az idő....
3. d560948772 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2010. ápr. 15. 08:34
Szerintem, ha komolyan veszed a kérdéseit, és megválaszolod... akkor folyamatos a "felvilágsodás", felvilgosítás. Az én lányom 10-11 éves volt, amikor megvettem neki a Négyszemközt csak lányoknak c. könyvet... Jó! :o)
2010. ápr. 15. 08:33
Szia! Ha úgy látod,hogy nála is az a "probléma", mint ami nálad volt,akkor próbáld meg neki elmondani a dolgokat.
2010. ápr. 15. 08:31

melyik az az élet kor ,mikor fel kell világosítani a kislányokat arról,hogy hamarosan nagylányok lesznek?nekem januárban volt 8 éves a lányom,kislánynak gondolnánk még az életévéből adódóan,de a korához képest nagyon fejlett,már ott tartunk,hogy cici tartókat vettem neki,mert az iskolában már nem mer levetkőzni,mert a többi gyerek bámulja...tényleg vagyon fejlett,de nincs mit csodálkozni,8 évesen én is igy néztem ki...


sokszor fájt a fejem,cipeltek orvostól orvosig,persze semmit nem találtak,a hormonok voltak a hibásak,mert amint megjött az első menstruáció,már el is múlt...ő is időnként panaszkodik fejfájásra,el kellene vinnem orvoshoz,de szerintem a történelem itt ismétli önmagát,mert más problémája nincs,csak időnként fájdogál a feje....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook