Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen cipőben vezettek? fórum

Milyen cipőben vezettek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2006. júl. 30. 17:39
hát még csak tanulok vezetni de edzőcipő vagy papucs.Magassarkú kizárva, abba nem tudok
24. szika
2006. júl. 30. 13:31

általában edző cipőben, mert az van rajtam leggyakrabban. Ha csini rucihoz magasat kell felvenni, vezetni akkor is viszek valami kényelmeset, mert az ilyen topánkák nem igazán alkalmasak a biztonságos vezetésre.

Nyáro én is stinte mindig papucsban vezetek, de ezek jó szoros példányok, úgyhogy kicsúszós esetem még nem volt. Viszont mezítláb képtelen vagyok. nem esik jól a lábamnak, és egyébként is...nem megy. :))))

23. emagdi
2006. júl. 30. 12:26
olyan cipőben vezetek, amilyen van rajtam:)) nyilván lapos, fűzős (vagy egyéb módon jól lábra rögzített) cipőben a legkönnyebb és legbiztonságosabb, dehát ugye nyáron az ember gyakran papucsot hord, és bizony akkor papucsban "kell" vezetni. Nem is tudtam, hogy elvileg ezt nem szabad, bár tény, hogy vigyázni kell, már én is jártam úgy, hogy kicsúszott a lábam félig a papucsból, bár szerencsére nem volt olyan a forgalmi helyzet, hogy probléma legyen belőle, de ha máshol fordul elő akár baleset is lehetett volna :(((... szóval vigyázzatok azért:)))
2006. júl. 30. 08:52
Vezettem már mezitláb, az a legjobb, csak iszonyatos koszos lesz az ember lába. Aztán imádok pl. papucsban vezetni, ami ugye tilos, de még nem büntettek meg érte. Edzőcipő is jó nagyon. A magasabb sarkú cipőkben nem szeretek vezetni, bár kipróbáltam, lekopik a cipő oldala, sarka és ráadásul a sarok még be is tud rendese akadni az autós szőnyegbe.
21. andy88 (válaszként erre: 16. - Manon)
2006. júl. 29. 19:32

Lehet. De azért mikor még az alapokkal küszködik az ember, sztem jobb, ha legalább az úttal nem kell szenvedni :D

Amikor az alapokat már biztosan elsajátítottad, akkor óvatosan "megízlelheted" a csúszós utakat is...

2006. júl. 26. 22:19
Bármilyenben. Lapostól a 10 cm sarkúig. Edzőcipőtől a papucsig. Kerekített orrútól a tű hegyes orrúig. stb....
2006. júl. 26. 19:52
Bármiben tudok vezetni, ha menni kell.
2006. júl. 26. 19:12
Lapos talpú.
17. gota
2006. júl. 26. 14:44

Nekem igazából mindegy, miben vezetek, egyedül klumpában nem megy. :) Bár azzal is megoldottam a múltkor, de nem volt jó... :)

Mezítláb sem rossz vezetni. Egyszer télen egy új csizma annyira feltörte a lábam, hogy amíg felértem Szegedről Pestre, inkább levettem és harisnyában vezettem. :)

16. Manon (válaszként erre: 15. - Andy88)
2006. júl. 26. 14:27

Igen nem lehet papucsban, bár engem még eddig nem büntettek meg azért mert az volt rajtam! Remélem ez így is marad!


Sok sikert!


Én kicsit vitatkoznék, hogy mikor jobb megtanulni vezetni, ilyenkor vagy télen!

Télen azért jobb, mert még az oktatóval tudsz felkészülni a csúszós utakra!

Ha valaki télen tanult, az bizti tud nyáron is, de fordítva nem mindig igaz!

De ez csak az én véleményem!

15. andy88
2006. júl. 26. 13:40

Én nem tudnék mezítláb vezetni, az tuti :D Nagyon izzadós a kezem meg a lábam is :(


Egyébként én még csak most csinálom a jogsit, ma voltam másodjára forgalomban, de rutinra meg ide is mindig lapos sarkú, lapos salpú cipőt vettem eddig. Sztem ilyenkor jobb megtanulni vezetni, mint télen =D


Ezt a papucsos tilalmat meg jó, hogy írtátok, mert nem is tudtam róla :)

14. Manon (válaszként erre: 12. - 4726e582cf)
2006. júl. 26. 13:18

Én úgy tudom, hogy úgyanugy nem lehet mint papucsban!


Após oktató, így sajna kapom az infókat folyamatosan!

13. rozsa3
2006. júl. 26. 12:46
Papucsban tényleg nem lehet vezetni. A régi-régi kocsimat mezitláb szerettem vezetni, mert mindíg magas sarkú cipő volt rajtam. Mostanában sportosan öltözöm ezért papucsba vezetek sajna, de van egy lapos sarku cipőm a rendőröknek :)
12. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - Manon)
2006. júl. 26. 12:17
Nem leheeet? Hogyhogy? Nem úgy vezetek, ahogy akarok? Van erre törvény, hogy nem vezethetek mezitláb? Ajha... bünti jár érte?
11. rika
2006. júl. 26. 12:10
A párom attól van készen idegileg ha meglátja, hogy papucsba vezetek. Szerinte abba nem lehet. De én tudok és szeretek is papucsba vezetni.
10. kisgé
2006. júl. 26. 11:37
Én bármiben tudok vezetni, csak néha meg kell szoknom. A magastalpúban, vagy bakancsban jobban nymom. Magassarkúnál vigyáznom kell a sarokra is, de azért abban is megy. Valahogy eltalálom mindig, hogyan tegyem a lábam.:)
9. Manon (válaszként erre: 8. - 4726e582cf)
2006. júl. 26. 10:22

Jó lenne, ha szabadna mezitlábasan nyomni!

De sajna nem lehet, pedig milyen jó az!:)

2006. júl. 26. 10:03

Már szinte minden cipőben tudok vezetni, igaz még csak két és fél éves a jogsim :), meg nem is hordok magas sarkút, de bármelyik aligszandálomban is megy a vezetés :).

Gyakran van, hogy ledobom a cipőmet, és mezitláb nyomom, anyum meg ott nevet, hogy ilyen nincs. De azért látom, nem én vagyok az egyetlen, aki szeret mezitláb vezetni :).

2006. júl. 26. 09:41
Mindegy milyen cipő van rajtam. Az a lényeg, hogy a cipő talpát jó ráfektessük a pedálra!
2006. júl. 26. 09:08
Zart es vekony talpu cipoben, en ezekben a nyari papucsokban nem annyira tudok, lecsuszik a labam a pedalokrol.
5. rika
2006. júl. 26. 08:52
Én csak a szandálomba nem tudok vezetni, de tény, hogy sportcipőben a legkényelmesebb.
2006. júl. 26. 08:47

Én leginkább laposban szeretek vezetni, ha muszály, tudok magassarkúban is, de én folyton úgy érzem, hogy beakad a sarkam!

Án a téli bakancsommal, vagyok úgy hogy nem tudok benne vezetni, mert nem érzem, hogy mennyire nyomom!:(

Viszont a mezitlábas vezetést én is nagyon szeretem, csak úgyebár itt nem lehet!

2006. júl. 26. 07:38
lenyegtelen es sokszor mezitlab, mivel ez itt telen nyaron nemzeti viselet.(jarni, nemcsak vezetni).
2006. júl. 26. 00:53
szamomra lenyegtelen milyen cipo van a labamon nem erzek kulonbseget.
2006. júl. 26. 00:17
Vettem egy nyári csizmát (wesco) és nem érzem benne a pedálokat. Magassarkúban nagyon jól tudok vezetni. Lehet, hogy a sarok formája a probléma. Van esetleg valami trükk? Érdekel a véleményetek.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook