Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit vegyünk? fórum

Milyen babakocsit vegyünk? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
288. melcsiii (válaszként erre: 287. - Bozo79)
2014. febr. 3. 15:09
Köszi:)
287. bozo79
2014. jan. 25. 19:09
Vagy a peg perego mini, de az árban húzósabb, és szerintem már amúgy sem sokáig használnátok.
286. bozo79
2014. jan. 25. 19:06
Espiro Metro. Könnyű, fordulékony, kényelmes volt a gyerkőcnek.
2014. jan. 25. 13:39
valaki ajánlana nekem egy könnyű, de masszív eryőre csukható babakocsit, amit hátra is lehet dönteni?Nyaralásra kéne majd. Másfél évesemnek eddig tökéletes volt az Espiro Vector Pro.köszi.
284. enigma.
2013. dec. 3. 21:04

Sziasztok!

Brtitax b-smart, vagy Esprico Atlantic Air? Segítsetek választani! Mik a tapasztalatok ezekkel a kocsikkal kapcsolatban?

2013. nov. 25. 18:48
na, ez engem is érdekel :)))
2013. nov. 19. 09:08

Sziasztok, tapasztalatokra lennék kíváncsi! Van valakinek Neonato babakocsija? Az új Fit-et néztem ki, rettenetesen tetszik és álomkönnyű.

Van olyan kocsi, ami szintén nagyon könnyű? Újszülött kortól lenne.

281. mige
2013. nov. 19. 08:27

Graco-t ne!

Concordról jókat hallottam.

Íme még egy pár kocsi leírása:

[link]

2013. nov. 10. 08:22

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek erről a kettő babakocsiról, nem ismerem ezeket a típusokat, viszont nagyon tetszenek. A válaszokat előre is köszönöm.

Graco Symbio travel system

Concord Neo travel system

2013. szept. 17. 15:40

Sziasztok!

Nekünk Peg Perego Easy Drive kocsink van, csak jót tudok róla mondani. A mózese nagy, a hordozót könnyen lehet csatlakoztatni mind az Isofix-hez, mind a kerekekhez, könnyen irányítható (ami az üzletekben nagyon praktikus. A lényeg: könnyen esernyő alakúra összecsukható, a kicsi autóba is belefér.

2013. aug. 26. 20:02

Sziasztok!!!

Egy kis segítségre lenne szükségem!!! Egy ideje nézegetem a babakocsikat, és nagyon megtetszett a Peg Perego Easy Drive Switch van valakinek tapasztalata róla?

Köszi!!! :)

2013. aug. 13. 12:57
Köszi szépen, igazából az nem is lenne tragédia, hogyha olyan négy kerekű lenne, aminek az első két kereke közelebb van egymáshoz. Egész jó ez a Chicco is, jókat írnak róla, de újonnan tényleg elég borsos, Vaterán meg most nem látok ilyet.
276. vilo (válaszként erre: 275. - _anatha_)
2013. aug. 9. 21:21
Szia! Mi egy négykerekű Chicco Trio Tour 4 babakocsit használunk, és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Stabil, remek váz, jó minőségű nagyon, a mózese merev falú és hatalmas méretű, és ráadásul travel system. Szinte újonnan vettük a vaterán a bolti ár harmadáért. Sok ilyen kocsi van fent, háromkerekű verziója is van! Csak ajánlani tudom, nagy kerekek, fullos szett, könnyen kezelhető. Boltban nézd meg, aztán nézz szét a használtpiacon, mert újonnan 160-180 között van...
2013. aug. 9. 16:13

Sziasztok! Jópár napja kutakodok a neten vélemények stb. után, de hátha akad köztetek pár anyuka, aki ezen már rég túlvan, és iszonú tapasztalt :)

Első kislányunknál egy használt Pierre Cardin mélykocsit használtunk, szerettem, de vacak volt a szerkezete, és már összcsukni sem tudom, plusz nehéz. Nagy utazásokhoz Espirit esernyőkocsit vettünk olcsón, de az csak nagyobbacskáknál jó. Nemsoká érkezik kistesó, és amit keresek:

- könnyen össze lehessen csukni, bedobni a kocsiba vázat

- lehetőleg travel system legyen, hogy ha elaludt a baba, akkor ne kelljen zaklatnom babakocsiból ki, autós hordozóba be stb.

- szép szál szülők vagyunk, úgyhogy fontos, hogy elég hosszú legyen belül és kényelmes

- a terep nem túl jó a környéken, úgyhogy a nagy kerekes babakocsik között nézelődök

- három kerekeseket nézek, mert valamiért azok tetszenek, és talán futkározni is fogok a csemetével, ha már homár.

- a kupolája legyen elég nagy, hogy legyen is már valami értelme, ha már rászerelték


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Graco Trekkot néztem most például, ami szimpatikus, bár az első kereke lehetne nagyobb, és nekem hiányzik a rendszserből a mózes, mégha csak néhány hónapig is használja az ember.


Légyszi, akinek bármiféle tanácsa van számomra, vagy tuti tippje, szóljon! Még van úgy másfél hónapunk, de jó lenne már túllenni a beszerzésen :)

Új, alig használt, vagy nagyon jó állapotú érdekelne és a százezres nagyságrend felejtős - amazonon féláron amúgy lehet kapni az itthon szép nagy árrést rápakoló bababoltokénál.


Köszi előre is!

2013. aug. 5. 15:18
Sziasztok!Mi Römer babakocsit használunk és nagyon meg vagyunk elégedve.Van hordozókendőnk is és felváltva használjuk!BKV-hoz inkább a kendőt választanám!Mindenkinek más válik be. Mindent próbáljatok ki, mielőtt vásároltok...gyerek nélkül is sok minden kiderül...kényelem stb....
2013. aug. 5. 13:13
Sziasztok!Esprit vegasrl valakinek tapasztalata?
272. b-gabi
2013. máj. 16. 15:26

Chicco babakocsival kapcsolatban tudna nekem vki segíteni? Konkrétan az érdekelne, hogy a mózes részre külön "tetőt" kell venni, vagy rászerelhető a babakocsié illetve a bébihordóé?

Előre is köszönöm a segítséget!

271. Szarvas1981 (válaszként erre: 267. - JuliGombi)
2013. máj. 14. 22:37
Szia Juli! Ha jól számolom már kb. 6 hónapja használjátok a bertoni rio szettet. Hogy vagytok vele megelégedve? Újszülött kortól használjátok?
2012. okt. 28. 21:08
+ info: vízszintesig dönthető, bolygókerekes, sportkocsivá alakítható, újszülött kortól használható legyen. és ha lenne benne textil mózes, az csúcs lenne. :)
2012. okt. 28. 21:06

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy téli (januári) babának milyen olcsó, jó babakocsit vegyek?

BKV-zni fogok..

Milyen paraméterek legyenek. Ha valaki tud konkrét típust, linket, azt megköszönöm!

Nagyon max. 30 ezer a keret.

268. fr.andi
2012. okt. 27. 16:32

Kunert...soha többé!!! (azt hiszem, hasonlít a Raf-pol tipushoz)

Valami hasonló biztosan, de finomabb kivitelezésben. Amikor vettük, felsoroltam az üzletben,mik az igényeink és ezt ajánlották. Mindezeket tudja is, DE: ha be akartuk tenni a Suzy hátuljába, le kellett szerelni a kerekeit. Már 2x vittem a varrónőhöz, mert kiszakadt a biztonsági öve a kárpitból (ez azért elég durva egy babakocsinál) Nyikorognak a kerekei (sebaj, a monoton hangra jobban elalszik benne a baba). Ha a kart menetiránynak szembe fordítom, a súlypont átkerül felém, így képtelenség vele irányt változtatni. A csavarok hullanak, hol itt, hol ott...

Azóta vettünk egy sport babakocsit, amit csak bedobunk az autóba, így megoldódott a probléma.

Egyébként akciósan 37-ért vettük, és nem tudom, mennyiért tudok majd tőle megszabadulni.

2012. okt. 27. 16:04
Szia, hasonlóan gondolom én is, ha olcsóbban is meglehet kapni egy teljesen jó babakocsit, akkor miért kellene többet fizetni. Én Bertoni Rio szettet vettem a napokban 36.990 Ft-ért, ezért még autós hordozót is kaptam. Nagyon elégedett vagyok vele és mindenkinek csak ajánlani tudom!
2012. okt. 7. 11:25
Nem tudom, de arra törekedtem, hogy ne a divat miatt vegyek meg -csupán csak látványért-horror összegű babakocsit...27.000 volt a babkocsi Pierre Cardin tök jó babkocsi és ehhez tartozó hordozó 15ért...teljesen megfelel...néztem 75ért és majdnem kiakadtam amikor egyben láttam 300ért hordozóval divatosat, nem tudom nekem nem kellene, még ha meg is tudnám venni, akkor sem..nem látom értelmét..nagyobb az áresése és nem látom szebbnek sem, tény és való könnyebb (ránézésre) de ez nem ér meg súlyos 10.000-kel többet számomra..Ha kislányom gerince múlna rajta simán megvenném, de nem ezen múlik..
265. koredo (válaszként erre: 260. - Lucapusztai)
2012. szept. 2. 14:45
Szia! Nem választanám, mert a mózes ha feléd van, akkor a fix kerekek vannak elől, úgy pedig nehéz a közlekedés vele. Nekem volt ilyen átfordítható tolókaros kocsim és nem kéne soha többet.
264. nefaria
2012. aug. 22. 11:11

Szia!


[link]


Bár elég borsos ára van:)

Miért fontos hogy vízszintesig dönthető legyen?

263. lilcsi1
2012. aug. 15. 20:23

Sziasztok!

Az a kérdésem lenne, hogy létezi-e olyan hordozó, amit vízszintesig lehet dönteni és így vízszintes állapotában is be lehet tenni a kocsiba?Köszönöm!

2012. aug. 11. 06:58

Sziasztok


Valakinek van ezzel a kocsival kapcsolatban tapasztalata? : Pierre

Cardin PS-683 AIR. 4


Köszi

261. nefaria (válaszként erre: 254. - Zsuzs76)
2012. júl. 25. 16:56

Szia!


Nekem bár multifunkciós, de ilyesmi van amit leírtál: Hauck Eagle. A sportrészét használom, maga az ülőrész előre-hátrafelé is felrakható, a ocsi könnyű, én tudok vele BKV-zni.


Hátránya: vaskosabb baba nem tudom hogy fér el benne, bár az én lányom elég vékony. Illetve a kocsi egy kicsit ráz, de lehet, hogy mindegyik ráz, ezt nem tudom, nekem ez az első kocsim.


Én szeretem, egyelőre.

2012. júl. 25. 14:28

Sziasztok!

Vaterán hirdetnek elég jó árban egy babakocsit, ami nagyon tetszik. Raf-pol Twist Bolygókerekes babakocsi. Van valakinek tapasztalata ezzel a fajtával??? Előre is köszi a válaszokat!

2012. júl. 24. 13:29

Az én lányom már 17 hónapos, de még most is van gond ezzel a témával.

Első babakocsink egy ausin coletto travel system volt (3 kerekű). Imádtam, de a 2010-es modellnek a sportrészét még nem lehetett vízszintesig dönteni.

Lecseréltem egy quinny speedi-re, ami rossz döntés volt: Nehéz volt, alig tudtam betenni a csomagartóba, a kupolája nem védett se a naptól, se a széltől (túl széles). Utáltam és eladtam.

Utána egy ABC design babakocsit vettem (ezt most árulom itt apróhirdetésben), ami teljesen dönthető, véd a naptól, széltől, bundazsákkal már teljesen jó télen is... Ezt azért nem tartom meg utlsó babakocsinak, mert már nem alszik a lányom babakocsiban és nem ezzel járok boltba (nem kell a nagy bevásárló rekesz), ezért elég lett egy quinny zapp.

Szerintem 1 babakocsi nem tud kielégíteni minden igényt. Következő gyereknél 2 kocsit fogok használni (egyet a környéken és egyet utazáshoz, inkább használtat veszek és akkor futja kettőre).

Könnyű is legyen és dönthető is, de kevés helyet is foglaljon stb...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook