Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen autót ajánlanál egy kezdő női sofőrnek? fórum

Milyen autót ajánlanál egy kezdő női sofőrnek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2013. jún. 13. 22:52
OK allok a sarokba! ;-)
2013. jún. 13. 22:51
Olyant amit nem tul draga a bontoba huzatni. ;-)
6. b23551ea80 (válaszként erre: 4. - B23551ea80)
2013. jún. 13. 22:50
Kezdőnek nem vagyok kezdő, de tipikus női, szupi autó. :)
2013. jún. 13. 22:49
tankot...nem lehet összetörni :)))
2013. jún. 13. 22:45
Nekem sparkom van, és imádom.
3. trapiti (válaszként erre: 1. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 13. 22:44

Szerintem nem jó ötlet kezdőként a nagyon kicsi autó, mert hozzászoksz és utána mindig tartani fogsz a nagyobb autóktól.

Másrészt a biztonság szempontjából is jobb ha van benne "anyag" ami felfog egy esetleges ütközést.

Semmiképp nem vennék drága autót. Nekem az első egy Peugeot 306 volt, azt úgy törték totálkárosra hogy hátulról belém jöttek, de meg sem éreztük, mögöttem ült a 4 éves lányom... 370-et fizetett érte a biztosító, 400-ért vettünk egy Citroen Xantiát, azóta a férjem is vett magának egy ugyanolyat, egyszeren beleszerettünk :) Elég nagy, de nagyon kényelmes, biztonságos, könnyen vezethető, nagyon megy, de nem fogyaszt sokat :) 14 éves mindkét autó, alig kell költeni rájuk, szuper állapotban vannak. Ha mégis, akkor minden törtedékébe kerül mint a néhány éves autóknál...

Napi szinten járok a bp-i forgalomban, belső kerületekeben is, ennél drágább autót semmiképpen nem vennék. Így nem kell nagyon aggódni hogy összetörik...

2. MMVZ
2013. jún. 13. 22:43
Az SX4 szerintem pont nem egy kicsi autó, de ha tetszett, akkor érdemes lenne megnézni a Suzuki Swifteket, vagy pl. Opel Corsa (régi, új, mindegy), esetleg kisebb Renault-ok.
2013. jún. 13. 22:38

Kicsi autóra gondolnék, amivel könnyen lehet parkolni, biztonságos legyen, és az ára sem közömbös...:) Használt autóban gondolkodom, de ha a típusban segíteni tudtok, azt nagyon megköszönöm.


Suzi Sx 4-esen tanultam vezetni, szerettem, de mivel elég magasan van a feneke, nehéz belőle kilátni hátra.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook