Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen autót, benzines vagy dízelt? fórum

Milyen autót, benzines vagy dízelt? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. máj. 7. 21:54

Automata váltós, benzines, például egy Toyota pickup, Autobahnra, hosszabb utakra.

Városba meg egy benzines, automata váltós Toyota Yaris.

Minden lyukba befér mint az egér, nem gond a parkolás.

Hétvégére meg elektromos bringa a kiránduláshoz.



[link]

13. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 21:31
Dízelest csak akkor ha nagyobb távokon mész. Amúgy benzinest.
12. katt2
2022. máj. 7. 21:30
Ha elég pénzed van, akkor villanyautót vegyél. Minél nagyobbat, az jó nehéz. Képzeld el, ha a te 1200 kilós autódnak nekimegy egy 2500 kg-os... mi marad belőled? És ezzel már komolyan foglalkoznak. Ezeknél csak egy tank biztonságosabb... :((
11. michelle.r (válaszként erre: 3. - Secret8)
2022. máj. 7. 21:29
Elektromosat? Igen, tudom most nagy divat. De mi lesz az akkumulátorokkal, amikor elkezdenek tönkremenni? Arra van már környezettudatos terv?
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 21:05

Benzines, de attól függ hol élsz. Disel kocsival nem biztos, hogy behajthatsz akárhová. Illetve bemehetsz, csak fizetned kell érte.

Hibridet nem javasolnék.

Maradjon a benzines.

Elektromos nem tudom. Egyik orvos most adja el, mert attól fél here rákot kap, mert alatta van az elektromos "bigybasz.

Én még senki mástól nem hallottam ilyenről, de ki tudja?

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 20:48

Se elektromos, se hibrid.


Benzinesre voksolok.

2022. máj. 7. 20:32
Biciklit.
7. bnedora (válaszként erre: 4. - Timycat)
2022. máj. 7. 20:24
Pedig nagyon jó autó.
2022. máj. 7. 20:19
Dízelt ne, nagyon drága a javítása ha szükséges.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 20:14

Autószerelő ismerős? Mondjuk olyan, aki nem belőled akar megélni.


Vagy tényleg totalcar és hasonló oldalakon nézelődj.

4. timycat (válaszként erre: 3. - Secret8)
2022. máj. 7. 20:12

A hibrid parasztvakítás, a gyári adatok alapján ia caak minimálisan fogyasztanak kevesebbet, mint a nem hibrid "testvérek". Árban viszont nem minimális a különbség, amit mondjuk némi kedvezmények ellentételeznek, de vicc az egész. Kolléganőm áradozik, hogy milyen keveset eszik a hibridje... 5 liter... Mivan? Ennyit az én ugyanolyan márkájú, típusú, de 100 éves benzines autóm eszik, városban.


Elektromos, annak való akinek van mellette autója, mármint normális. Egyelőre jelen körülmények között csak szórakoznivaló egy elektromos autó. Ha időben, térben haladni akarsz akkor felejtős.

2022. máj. 7. 20:03
A jelen helyzetben? Ha meg tudod fizetni, elekromos. Vagy hibrid.
2022. máj. 7. 20:02
A legjobb kérdés egy női portálon 🙃 Itt nagyon sokan remekül értünk az autókhoz 😎Szerintem olvasgass a teszteket, totalcar.hu-n sokat talász, a nepitelet.hu-n pedig a használók véleményezik az autókat.
2022. máj. 7. 19:52
Kérlek adjatok tanácsot! Azt sem tudom benzines, vagy gázolajos legyen.... 😒
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook