Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ajándékot vegyek, 1, 5 hónapos leendő keresztfiamnak? (Nővérem babája) fórum

Milyen ajándékot vegyek, 1, 5 hónapos leendő keresztfiamnak? (Nővérem babája) (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 1. 12:29

Nekem ő mindent megér, csak valamiből élni is kell! :)

De szeretnék mindent megadni neki. Teszek fel képet, nézzétek meg milyen szép! :)


Kösözönöm az ötleteket! Sajna nekem nincs nagy kreativitásom és gyakorlatom se... :)

19. bared
2009. márc. 1. 12:26
persze))) bármit, ami fontos,most csak a teljesség igénye nélkül soroltam,a mi eszembe jutott..szerintem ez többet ér bármilyen plüss vagy műanyag vacaknál... és van még valami...Vegyél egy üveg tokaji bort, ami abból az évjáratból való, amikor született... gravíroztasd bele, hogy ez az ő születésére készült, és felbontandó 18 éves korában, és gravíroztasd rá azt az évet, napot, órát, percet is! Így együtt ez a 3 lenne a legjobb, persze ez így nem olcsó, alaphangon benne van egy 12-15 ezerbe kb, de ha rászánod, egy életrevaló élmény lesz!
18. dogiz
2009. márc. 1. 12:26
Attól függ, hogy milyen dolgaik van, meg mennyi pénzt szánsz rá. Pl. Hordozókosár, autóülés, mászóka (kiságy féleség)... sok ötletes dolgot lehet, vagy ennél olcsóbb dolgokat, jön a tavasz jobb idő kis tavaszi nyári rugdosók, együttesek.
17. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 16. - Bared)
2009. márc. 1. 12:21

De jó... :) Még a hideg is kirázott, ahogy belegondoltam! :) Jó ötlet, nagyon. A kis kórházi karszalagját is beletehetik, megőrizték! :)


Köszönöm szépen! :)

16. bared
2009. márc. 1. 12:18
van még valami, amit én is csináltam anno: venni kell egy fából készült szép kincsesládikát... Abban összegyűjteni minden életszakaszból dolgokat: pl . első csörgő első rugdalózó, kiscipő, első kiesett fogacska, első ellenőrző, első haj, köldökcsonk,első titokban megtalált szerelmeslevél, első cumi stb... ezt lehet az albummal is kombinálni...ez most még a szülők felé gezstus inkább, de a gyerek pici, tojik a világra,meg mint keresztszülő kerül még majd elég pénzbe(( de hidd el, 18 év múlva ennél nagyobb ajándékot nem kaphat, és ha van egy csöpp esze, majd beleteszi az esküvői képét stb, és elkíséri haláláig...akkor pedig remélhetőleg a gyerekeinek lesznek szép emlékei...
2009. márc. 1. 12:18

Játék most más nem is jut eszembe - a játszószőnyeghez hasonlóan lehet babakocsira szerelhető lelógó plüssöket kapni, de sok értelme nincs, mert séta közben van mit nézni (ha épp nem alukálnak el a babakocsiban:)

Kisebb ajánkék lehet a csörgő vagy a felhúzható zenélős játékok.

Ha mindenképp játékot szeretnél, nézz körül a fél éves kor után ajánlottak között.

2009. márc. 1. 12:14

Fiú...:)


Az album jó ötlet tényleg. Köszi :)


A játszó szőnyegről lemaradtam.. :)

13. bared
2009. márc. 1. 12:09
egyébként egy több száz képes album sem rossz ötlet, amibe a születésétől a18 éves koráig az életének fontosabb állomásainak a képeit lehetne beragasztani kommentekkel...
12. bared
2009. márc. 1. 12:08

játszószőnyeget, amit évekig tudsz használni...küldök linket milyen típusúra gondoltam...

[link]

2009. márc. 1. 12:05

Most még nem számít hidd el... és nem is ez a fontos talán.

Ha lány és még nincs neki,vegyél fülbevalót!

Nálunk azt a keresztszülő szokta venni!

10. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 8. - Vikó 26)
2009. márc. 1. 12:02
Csak kicsit rossz, hogy én leszek a keresztanyja, mégis tőlem csak átlagos ajándékot kap... :(
2009. márc. 1. 12:01
arról is...
2009. márc. 1. 12:01

Szerintem a babócának nincsenek külön igényei és nem is foglya fel kitől mit kap!

_Segíts inkább a nővérednek én például mindíg nagyon örülök pelenkának baba fürdetőnek egyebeknek vagy pár számmal nagyobb ruháknak,így arra sem kell költenem!

Ha viszont valami meg tetszik a gyerek részére azt meg tudom venni,mert a rokonok kereszt szülők megspórolnak nekem egy csomó pénzt azzal hogy meg veszik a legszükségesebbeket!

7. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 6. - McKenzi)
2009. márc. 1. 12:00
Arról sajna lemaradtam... És arról a hintáról, ami rázogatja... :)
2009. márc. 1. 11:59
A játszószőnyeg nagyobb ajándéknak számít - és szeretik a kicsik :)
2009. márc. 1. 11:58
Hát nem tudom 1,5 hónapos babának milyen játékot lehet venni?
2009. márc. 1. 11:58
Fürdőhab, sampon, krém, stb.. Nem baj ha van, majd ha elfogy elhasználják. Vagy valami szép cumisüveget, tányér-pohár készletet, esetleg játékot, de gondolom abból van a legtöbb.
3. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 2. - Meliga)
2009. márc. 1. 11:57
Már kérdeztem, de igazából már csak ruhát tudnék neki venni, ami jó, mert úgy nő mint a gomba. Viszont szeretnék valami " nagyobbat"! :)
2009. márc. 1. 11:56
Kérdezd meg szüleit,így nem veszel haszontalan dolgot.
2009. márc. 1. 11:55
Szinte mindene megva, de ha valamit kitalálok, azt addigra valaki mástól megkapja. Sajna havonta csak 1x járok haza.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook