Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? fórum

Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? (tudásbázis kérdés)


A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.
Ne offold a kérdést, a családi pótlék fórum csevegője itt található!

60456. kaminka (válaszként erre: 60448. - Jasmyn88)
2015. aug. 3. 09:11
szerintem teljesen igazad van!Én is várom,és ha megkapom elteszek félre annyit amennyiből kihuzzuk 10.éig,a többiből meg feladom a vízdíjat ,mert egy baromi nagy összegről kaptam csekket,megkértem részletre,és 4ig adtak határidőt.slussz.ennyi a csp .és mégis várom..
60455. mel1985
2015. aug. 3. 09:04

Szia, üdv a fórumon. :)

Ez amit írtál kissé meglepett, mert utalás minfenképp ma van. Meglehet, hogy valami más jóváírást láthattál szerintem a netbankon, mert a csp-t ma utalják.

2015. aug. 3. 08:39
Sziasztok, új vagyok még itt, olvasgattam a fórumot, picit le vagyok döbbenve hogy mi megy itt havonta. Viszont lenne egy kérdésem. Azt mondjátok, meg eddig így is volt hogy első munkanap utalás, második munkanap a számlán a csp. Ezzel nincs is semmi gond, engem az érdekelne, hogy aki a Sberbanknál van, az miért tudta levenni szombaton a csp-t? Két szememmel láttam a netbankon a jóváírást. Köszi előre is. Egy 3 hós babó anyukája :)
60453. zebracsikó (válaszként erre: 60447. - Krisztina267)
2015. aug. 3. 08:30

Nem az utalásról kap valaki sms-t, hanem a jóváírásról!

Ma utalás, holnap lesz a számlán (jóváírás), tehát ma még senki se kap sms-t.

60452. Cilumiluci (válaszként erre: 60450. - Kicimacika)
2015. aug. 3. 08:23
Ma :)
60451. dad7fdd2d7 (válaszként erre: 60450. - Kicimacika)
2015. aug. 3. 08:10
Ma utalnak :)
60450. kicimacika
2015. aug. 3. 08:03
Jó reggelt 😊 Melyik nap utálják a Családi pótlékot a Kártyásoknak? :)
60449. mel1985 (válaszként erre: 60447. - Krisztina267)
2015. aug. 3. 07:57
Szia és szép hetet neked is! Így van, ma utalnak és holnap lehet levenni.
60448. jasmyn88 (válaszként erre: 60446. - Csillag44)
2015. aug. 3. 07:48
Ennyi, ott a pont! Akkor ne itéljen senki senkit ha nem tudja miért kell neki az a kis pénz is. Nem biztos hogy csak az a jövedelme csak kell neki mert ez jön hamarabb. Családi mert az a gyerekeké, megeszem a kalapom ha van olyan ember aki leveszi a számlárol és egyből csak is kizárolag a teljes összeget a gyerekére költi.
2015. aug. 3. 07:41
Sziasztok. Szép reggelt és hetet mindenkinek. Szeretném megkérdezni kapott e értesítést a telefonjára hogy utalták a családit .Úgy tudom hogy ma utalnak és holnap lehet le venni a számláról.
60446. csillag44
2015. aug. 3. 07:20
Beleolvastam kicsit a tegnapi dolgokba... tudnék mesélni róla, hogy hogyan is változhat meg valaki élete egyik napról a másikra.. egy sima válás miatt otthon és pénz nélkül maradni két gyerekkel, mert az ex mindent visz..kivéve a gyerekeket (hála égnek!!)...viszont anyagilag is kivonja magát a forgalomból, és "nem behajtható" a havi 40 ezres gyerektartás, és amiért a két kezeddel dolgoztál ház, ott marad, a bútoraid, az anyádék által hozott ablakok, általuk bevezetett gáz stb.... szóval na... bármi történhet, és akkor nagyon jól jön ez a kis szar csp. is.....
60445. Kocsis Zsuzsi (válaszként erre: 60443. - EsztyMorgan)
2015. aug. 2. 21:24
Igaz csak nem túl korrekt,hogy napokig csinálhatta a fesztivált és nem történt semmi.
60444. Bence20070613 (válaszként erre: 60443. - EsztyMorgan)
2015. aug. 2. 21:18
Igazad van,de nagyon. Jó êjt mindenkinek holnap is lesz nap. Sziasztok!
60443. EsztyMorgan (válaszként erre: 60442. - Bence20070613)
2015. aug. 2. 21:15
Nem kicsit. De amilyen úgyis visszajön. Ami nem baj csak legalább viselkedne.
60442. Bence20070613 (válaszként erre: 60441. - Kocsis Zsuzsi)
2015. aug. 2. 21:14
Olvastam mâr egy ideje,ês felidegesített! Nem volt szândékos. Csak tűllőtt a célon. Szerintem
60441. Kocsis Zsuzsi (válaszként erre: 60440. - Bence20070613)
2015. aug. 2. 21:10
Semmi baj,csak nem értettem .Az a csaj olyan mint a bumeráng eldobják de vissza jön.
60440. Bence20070613 (válaszként erre: 60439. - Kocsis Zsuzsi)
2015. aug. 2. 21:08
Én lehetek a hibàs,hogy a kacsa,vagy kacska nem tudom beszoltam neki! Elnézést!
2015. aug. 2. 21:03
Érdekelne miért tünt el néhányunk hozzászólása.Nem sértegettünk senkit így ez érthetetlen és nem túl korrekt.
2015. aug. 2. 16:19
az az ígaság mindenkinek meg van amagakeresztye denagyon nehéz amaivilágban megélni.főlegkétt gyógyíthatatlan betegel míg értelmilegsúlyosanfogyatékosgyerekekel mibesem kerülnek ecsetelni nemszügséges gondolom gyógyszerek és másiskelnekik enni inni mint mindenkinekés elégsok gond denem egyszerü mivel születésüknélfogva íjenek állandófelügyelett 24 órás munkaésamit adnak csekélyösszeg ésbeosztaninehéz nemis elég
60437. jasmyn88
2015. aug. 2. 15:29
Soke embert nem értem miért kell másnak az életébe turkálnia! Mindenki éljen meg abbol amije van sajnos nagyon nehéz én tudom. Nekem ingyenes a tanköny, a kaja a gyerekeknek az albit fizetem, 3 műszakba dolgozom a gyerekek sokat cannak egyedül a férjem úgy döntött lelép. Igy egyedül maradtam. De itt vannak a gyerekeim akikről gondoskodnom kell. Anyagilag nem jo de igyekszem hogy jo legyen. Nem márkafüggők, jo a turkis is megértik és alkalmaszkodnak. Örülök hogy ilyen gyerekeim vannak.
60436. jasmyn88 (válaszként erre: 60431. - Irolfka12)
2015. aug. 2. 15:20
Kormányhivatal oldalán, meg itt többen is irták!
60435. erzso58
2015. aug. 2. 13:27
Sziasztok!Döbbenet ahogy olvasgatom amit némely ember csinál. Annie1020 vigyázz lehet a magas lóról nagyott is esni.Én is várom a családit most különösen és képzeld el van 38 év munkaviszonyom és életemben nem ismertem azt hogy nem dolgozni hálistennek .Már most 5 éve munkaképtelen vagyok de van még egy 19 éves lányom 3 gyermeket felneveltem már önállóak és iskolázottak.Mivel a legkisebb most befejezte az éretségit így megvontak mindent családi árvasági,mivel az ő jogán kaptam az özvegyit azt is ,érthetetlen mivel a saját jogomon is járna mivel rokkant vagyok.Ma olyan világot élünk ahol nem számít már semmi még a jogos dolgokat is megvonják ülnek rajta bánják ők miből élsz meg.Beküldtük időbe a papírokat a családi visszaigazolta hogy fogyósítják tovább,a nyugdíj elérhetetlen és másfél hónapja semmi hír hogyan tovább az ellátásokról.Senkit ne ítélj el nem tudhatod mit hoz még a sors ma fent lehet holnap lent.Annó én se gondoltam volna hogy a férjem 38 éves korára olyan betegséget kap hogy a 4 gyerekünkből 3 mat szinte nekem kell felnevelnem és eltartanom na ebbe rokkantam bele.Hát igen most én is nagyon várom a családit.Ugy mond ítéletet más felett hogy velem is megtörténhet bármikor hogy rászorulok.Igaz én is elítélem aki csak a családira és a segélyekre vár és ha tudna dolgozni se akar,mert ilyen is van.Emberek vagyunk és 57 éves koromra elég sok tapasztalatott szereztem már a 4 gyerekkel főleg az olyan nagyképüekkel ahogy te viselkedsz,tisztelet a kivételnek de sok 2 kereső szülő gyermeke kap gyermekvédelmit és külömböző segélyeket.Szomorú de az én arcomra nem férne rá hogy ilyet kijátszak,még annyit sosem voltak jogosúltak a gyerermekeim semmiféle jutattásra és nem is kaptak hiába voltam egyedűl és anó 1 varrodai 7 órás fizetés vidéken igen csak alacsony volt és a rokkantnyugdíjam meg se közelíti a minimálbér felét hiába dolgoztam 38 évet.Ne bántsuk egymást mindenkinek van azt hiszem elég gondja és tartsuk észben hogy 1 ember élete pillanatok alatt megváltozhat.
60434. dad7fdd2d7 (válaszként erre: 60433. - Rozsavölgyi)
2015. aug. 2. 11:11
Nem hinném hogy jó valakinek, ha hazudik. Vagy szokott lenni ilyen?
2015. aug. 2. 10:37
Sziasztok figyeljêtek meg,holnap lesz olyan aki majd irja,hogy ö mar megkapta a csp:(((
60432. 17149b220f (válaszként erre: 60431. - Irolfka12)
2015. aug. 2. 09:04
Szia! Mindenhol ezt írják, olvass utána. Állítólag a kormányhivatal oldalán is fent van.
60431. Irolfka12 (válaszként erre: 60429. - Jasmyn88)
2015. aug. 2. 08:55

Szia!


Olvastam a hozzászólásodban, hogy az augusztusi családit,hamarabb utalják ki. Hol olvastad? Köszi Kata

2015. aug. 2. 08:43

Jó reggelt!

Nem értem,miért gondolja bárki,hogy ő jobb-különb a másiknál?!

Szinte mindenki írásában van igazság,amivel egyet értek.Igaz,hogy többen leírták és meg is jegyezhető,de a fórum neve: "Mikor lesz rajta...".

A lehúzod a párod pedig a közös kasszánál egy elvetélt okfejtés,nincs én pénzem-te pénzed.

Annie1020 te honnan tudod,hogy itt ki hogy neveli a gyerekeit?!

Szerintem amúgy senki nem haragudott volna meg se a hamarabbi utalásért se a valós dupla összegért,de az előrehozottnak nem igazán örülök én személy szerint.Igaz,hogy én egy héttel hamarabb is arra költöm amire akkor költöttem volna,amire rendes utaláskor:számlákra.... beiskolázni(is) egyre nehezebb sajnos,de Annie1020 a te írásaidból süt a gúny,rosszindulat...Miért?

Szerintem itt senki nem tehet arról,hogy te mindezt,ami igen nehéz lehet,egyedül viseled.

60429. jasmyn88
2015. aug. 2. 08:09
Szerintem ha a szülő ingyen kapja a tankönyvet, munkafüzetet, és nem a legdrágább ceruzát és egyéb felszerelést veszi meg akkor a 3 gyereknek meg van 20-25e ft bol. Nekem mindig sikerült eddig. Én egyedül nevelem a gyerekeimet albiba lakunk de én is várom a csp-t, mert akár hogy is sporolok nem igen marad a hónap végére. De ezzel az aug. végi utalással nem értek egyet. Ez felesleges dolog volt, jo segiteni akartak oké de inkább azzal hogy 2*es összeget utalnak most. Akkor szerintem sok szülő rendesen fel tudná késziteni a gyerekét. Mert azok a családok akiknek a csp a bejövetel meg a szoc.segély sajnos nem igen tehetik meg vagy esznek vagy beiskoláznak ruháztatnak. Az önkormányzat ad beiskolázásit már lehet kérni 7000ft gyerekenként ez megyei szinten változik. Szerintem ez is segitség egy kicsit. Ja én ezzel nem vitát akartam csak ke irtam a véleményemet.
2015. aug. 2. 07:34
Ūristen mi megy ezen az oldalon! Rêgen nem jàrtam itt mert nagyon el voltam foglalva,de úgylàtom nem maradtam le semmiről.Tegnap megírtam hétfőn utalnak kedden lesz szàmlán!!! De mit nem lehet ezen megérteni? Hiàba àtkozódtok nem fognak egyszerre többet utalni mint màskor ennyi jàr és kész! Mi lessz itt még hónap végén az iskola miatt? Na de mindenkinek volt kb.10-hónapja,hogy gyüjtsön a következő tanévre,nem? Mert a csp.-böl nem lehet egy gyereket beiskolàzni. Sziasztok szép napot,megyek a piacra kukoricâért.
60427. Szandra1975 (válaszként erre: 60413. - 327f6fb3f2)
2015. aug. 2. 07:09

Nem huzzok le senkiről semmit! Hisz dolgozzom én is meg a férjem is :)

Azért mert meg vagy keseredve azért nem kell lenézned senkit.

Neked is olyan fontos a csp mint másnak mert akkor nem regiztél volna ide fel:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook