Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor ismerkedjunk meg a gyermekekkel? fórum

Mikor ismerkedjunk meg a gyermekekkel? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Sort (válaszként erre: 11. - D62762eb79)
2011. szept. 11. 19:51
Nem is arrol van szo, hogy akkor holnap vagy holnaputan. Csak beszlegettunk, es kiderult, hogy egyikunk sem tudja mi lenne az okosabb. Mondjuk egy par het utan megejteni a dolgot, ha ugy nez ki tenyleg lehet valami a dologbol, vagy varni honapokig, amikor mar kijelenthetjuk, igen, ez valami komolynak igerkezik kozottunk.
16. pandoracic (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2011. szept. 11. 09:30

A várakozást,hogy mit szólnak a gyerekek az ő választottjához.Ez nem elég egyfajta tehernek?

Ha egy anya igazán szereti a gyermekét,gyermekeit,akkor senki más nem kerülhet a szívében a gyermekei elé.

Ugyanazzal az intenzitással,persze másfajta szeretettel,szerethet egy ember.De addig amíg azon izgul valaki,hogy a gyerekeinek tetszeni fog e a választottja,addig nem is tud felhőtlenül a társra koncentrálni.

15. andi6020 (válaszként erre: 12. - Pandoracic)
2011. szept. 11. 08:35
Milyen terhet vesz le a válláról? Ezt nem teljesen értem.
2011. szept. 11. 08:34
Én biztos várnék még.
13. syria (válaszként erre: 12. - Pandoracic)
2011. szept. 11. 07:03
Egyetértek. Már csak azért is, mert a gyerekek megérzik, ha az anyjuk életében változás áll be. Jobb minél előbb megtudniuk, ki miatt is történt.
12. pandoracic (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2011. szept. 11. 05:35

Szerintem meg pont azért kell hamar,mert ez az anyukának is levesz egy terhet a válláról.

Ha minden jól működik,hosszabb ideje vannak már együtt,és akkor derül ki,hogy a gyerekeivel mégsem jön ki a párja,az meg fogja ölni a kapcsolatot.

Tehát ha valami nem úgy sikerül,ahogy tervezik,az inkább az elején derüljön ki,és ott még lehet alakítgatni a dolgokon.

Szerintem nem szabad húzni sokáig egymás megismerését.A gyermekek pedig tényleg rugalmasak,és könnyebben is bíznak meg az emberben,viszont ha elszáll ez a bizalom,akkor nehéz lesz visszahozni.Ezt a bizalmat kell ápolni.

2011. szept. 11. 05:22
pár napos (!) kapcsolatnál még korai, ti sem ismerhetitek egymást igazán...
10. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Pandoracic)
2011. szept. 11. 00:59

én viszont nem értek egyet, mert amíg nem lehet tudni, mennyire lesz tartós a kapcsolat, hiszen a felek alig ismerik egymást, hiába rózsaszín minden, a gyerekek túl hamar elkezdhetnek kötődni. aztán meg már nagy tragédia, ha eltűnik az új apu (főleg, ha "is") az életükből. így lesz sok gyereknek jópár apukája :), ami azért nem túl klassz neki.


én egy évig is húztam, de akkor már kimondottan kérlelt az embör, hogy ne menjek már mindig el, amikor jönnek, így aztán maradtam. meg is őszültem hamar :DDD

9. Szilvita (válaszként erre: 7. - Sort)
2011. szept. 11. 00:25
Biztos hogy felfogja. Már a két éves gyerekem is érti, hogy az most angolul van, vagy az apja angolul beszél (nem azért mert hozzá úgy beszélt, hanem pl. telefonál). A gyerekek rugalmasak, ráadásul még lehet ez egy jó játék is, hogy tanítod játékosan, vagy ő téged;-)
8. pandoracic (válaszként erre: 7. - Sort)
2011. szept. 11. 00:22

Szerintem majd te magad is elcsodálkozol,hogy mennyi mindent megért egy olyan korú kisgyerek:)

Persze sok múlik a nevelésen is,és a közösségen is,amiben él.

7. Sort (válaszként erre: 5. - Pandoracic)
2011. szept. 11. 00:12
Hat ugy legyen, en is ugy gondolom, hogy egy hat eves gyermek szokincset nem lehet olyan ordongosseg elsajatitani, szivesen megtanulok alapszinten portugalul, a pici meg a suliban ugyis angolul fog tanulni, igy ez tenyleg biztosan alakul majd. Csak nem tudom, egy ilyen koru gyermek felfogja-e pl. azt, hogy `a bacsi miert nem erti amit mondok`??
6. Sopianae (válaszként erre: 5. - Pandoracic)
2011. szept. 11. 00:11
Egyetértek.
2011. szept. 11. 00:02

Szia!

Szerintem minél hamarabb megismerkedsz velük,annál jobb.A gyerekek,és az anyuka miatt is.

Mert ha jól kijössz a gyerkőcökkel,azzal imponálsz az anyukának is.A gyermekek pedig alapvetően megérzik,ki az aki jó szívvel fordul feléjük.

Az pedig,hogy az a jó,ha minél hamarabb,azt kicsit saját tapasztalatból is mondom.

Ha túlságosan összegabalyodtok az anyukával,és a gyerekekkel mégsem jössz ki,az nagyon is árthat a kapcsolatnak.

Szóval mihamarabb megismerkedsz a gyerekekkel is,annál hamarabb kiderül,hogy megértitek e egymást.

És nem feltétlenül kell ugyanazon a nyelven beszélnetek,az még úgyis alakul majd.

A legfőbb nyelv a szív nyelve,ott derül ki igazán,hogy kijöttök e majd egymással.

4. Sort (válaszként erre: 2. - 07c4794583)
2011. szept. 11. 00:02
Persze, ez egyertelmu, hogy vegul az o dontese lesz, hogy mikor, es mondtam is neki, hogy ezt rabizom, de o kerdezte meg tolem, hogy szerintem mi a jobb, elobb vagy utobb, erre viszont nem tudtam valaszolni, ezert vagyok kivancsi masok velemnyere is.
2011. szept. 10. 23:57
mmint az a fél, akié a gyerek.
2011. szept. 10. 23:57
szerintem amikor a partner kimondottan kéri
1. Sort
2011. szept. 10. 23:55

Sziasztok! Elsosorban olyanok velemenyet, tanacsat varnam, akik kerultek mar hasonlo helyzetbe vagy gyakolo szulukent van nemi tapasztalatuk gyermek-pszichologia teren.

Tehat megismerkedtem egy holggyel par napja, azota sokat beszeltunk, meg holnap (is) talakozunk, szoval valami elkezdodott. O egyedul neveli a ket gyermeket, akik 6 illetve 8 evesek. A nagy kerdes, mikor idoszeru megismerkednem a gyermekekkel, mert ebben eleg tanacstalanok vagyunk. Minel elobb, vagy kesobb, mert szerintem mindegyik mellett es ellen is szolnak ervek? A helyzetet bonyolitja, hogy a kisebbik nem nagyon beszel angolul, csak portugalul, a holgy, akivel randizgatok, ugyanis angolai szarmazasu portugal. En meg nem beszelek csak magyarul meg angolul.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook