Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor hogyan érdemes megbocsájtani, hogy tiszteljenek? fórum

Mikor hogyan érdemes megbocsájtani, hogy tiszteljenek? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Mezei Virág (válaszként erre: 11. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:03

Már egyszer kidobott, mit vársz tőle még?

Másodszor is dobjon ki? ;)

11. Moniszka (válaszként erre: 10. - Bözsi néni)
2019. júl. 24. 18:01
Jaja, lehet igazad van, aki bunkó az is marad.
10. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:00

Frászt gondolja. Aki bunkó, az bunkó.

De ha neked ő kell, sok boldogságot.

9. Bözsi néni (válaszként erre: 5. - Moniszka)
2019. júl. 24. 17:59

Ennek te még esélyt akarsz adni?


Jétus!

8. Moniszka (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2019. júl. 24. 17:59
A tisztelet helyett használjuk a megbecsülés szót inkább. Úgy értettem, hogyha látja, hogy gyorsan megenyhülök, jó eséllyel megsért újra, ha nehezen engesztelődöm ki, jobban meggondolja legközelebb, hogy hogy beszél.
7. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. júl. 24. 17:56

Nem is értem hogy függ össze a megbocsájtás a tisztelettel?

Erre a storyra itt kapsz hideget, meleget!

Én szóba se állnék ilyen emberrel...

2019. júl. 24. 17:56

Sajnos tul kedves vagyok és gyorsan megbocsajtok ami azt gondolom néha hátrány lehet mert végül azt hiszi azt csinál amit akar



Szerintem jól hiszi.

Dobd ki, különben jól hiszi, hogy azt csinál, amit akar! ;)

Felmelegítve csak a káposzta jó.

Egy pasi aki kidobott, az kiröhög.

5. Moniszka (válaszként erre: 2. - Birebora)
2019. júl. 24. 17:55
Pont ez lett volna a második kérdésem, hogy kivágjam e a francba. Azt mondtam magamnak, hogy ha X idő pl 3 hónap után is vezeklik és vissza akar jönni akkor adok neki esélyt de ha eltűnik akkor ennyi...nem vehetem csak úgy vissza.
4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. júl. 24. 17:54

Azt tuti kivágnám y francba, aki egyrészt a fészbukon keresztül éli az életet, másrészt meg ilyeneket művel.


Az nem társ, hanem egy baromarc.

2019. júl. 24. 17:54
Egyébként, hogy jön ide az, hogy te megbocsátasz és ő tisztelni fog? Szerinted ez így működik? Jó is lenne:)
2. birebora (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. júl. 24. 17:51
Én kivágnám a francba.
2019. júl. 24. 17:47

Három éve vagyunk együtt párommal, egy 3 hónapos szakítás (ő szakított velem) után újra a békülés útján..

Facebook-on fel szeretett volna venni a barátai közé, mikor ránézett a profilomat lájkolókra és elöntötte a féltékenység. Teljesen alaptalanul bár de azt hitte teli van a profilom új pasijelöltekkel, akik a profilképem lájkolták. Ezen annyira begurult, hogy olyanokat mondott, amivel nagyon megsértett: hogy látja jót szórakoztam még külön voltunk, de bezzeg ő is nagyon jól és még egy 18 éves kiscsajt is megdugott. (Mi 36 vagyunk). Vérig sértő kijelentéseket tett, hogy majd legyünk nyitott kapcsolatban, végre lát egyszer máson elélvezni (arra utalva h vele ez nem sikerül) stb. A hab a tortán hogy én senkivel de senkivel nem jöttem össze, csak depiztem.

Mikor elmondtam neki h teljesen összetörtem a kijelentései miatt nagyon korrektül bocsánatot kért mindenért amit írt és bevallotta h tulreagalta az egeszet nem kellett volna.


Viszont engem nagyon bant ez a sztori a 18 eves csajszival meg fokepp hogy a kibékülésünk szakaszában viselkedik ennyire tiszteletlenül, mintha nem is félne hogy elveszíthet...hogy megengedte magának ezt a hangot.

Azzal érvelt hogy ő hűséges és nem voltunk együtt, azt csinált mindenki amit akart. Node közben nekem akkor is irogatott (ugymond talomba tartott)


Sajnos tul kedves vagyok és gyorsan megbocsajtok ami azt gondolom néha hátrány lehet mert végül azt hiszi azt csinál amit akar


Próbálom húzni az időt és nem válaszolni neki hogy érezze na most tényleg elveszített, azt gondolom most egy őszinte bocsánatkérés nem elég, meg kell vezekelnie. A legjobb lenne ha legalább 1 hónapig vissza se válaszolnék neki, hogy tényleg meg kelljen dolgoznia értem, mert különben nem becsül meg.


Ti elfogadtátok volna azon nyomban a bocsánatkérését vagy jól csinálom hogy nehezítek a helyzeten?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook