Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor dontesz ugy, hogy befejezed a kapcsolatod? fórum

Mikor dontesz ugy, hogy befejezed a kapcsolatod? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - Deebog)
2008. dec. 6. 10:40
Teljesen egyetértek!
2008. dec. 6. 10:37
Amikor már betelt a pohár,nincs bizalom!
14. rejtey
2008. dec. 6. 10:17
Amikor a tüz kialszik...
2008. dec. 6. 10:13
Szerelem mulandó.Igazábol egy fellángolás.Ha már nem érzi ott bent az ember,akkor megette a fene az egészet.:)
2008. dec. 6. 09:31
ha megszűnt a bizalom
2008. dec. 6. 09:16
Amikor már semmilyen érzelem nincs a másikkal szemben.
10. 2988d6a406 (válaszként erre: 4. - Vemalsar)
2008. dec. 6. 08:46
Ha már biztosan tudom, hogy nem szeretem a párom, elmondom neki és szakítok vele(tegyük fel), akkor ő már nem tud döntést hozni, mert én döntöttem. Vagy Téged érdekel, hogy ő még azok után mit akar?
9. deebog (válaszként erre: 2. - Vemalsar)
2008. dec. 6. 07:49

sztem nem eltusolni kell a problémákat,hanem megoldani és megbocsátani.a megbocsátás tapasztalataim szerint is azt jelenti,h elfelejtem,amit a másik tett,és nem hozom fel többet.persze biztosan vannak esetek,amikor tényleg szakítani kell,de sztem érdemes önmagam hibáit is megnézni,nem a másikra mutogatni,h "ha ő ezt tette,és meg merte tenni,akkor vége..."

és sztem... bocsánat h ezt mondom... de nem kell feltétlenül az legyen az alap,h NEKEM adjon PLUSZT a kapcsolat...ez sztem önzőség... ha én akarok adni,boldoggá tenni,annak van visszhangja a másikban. attól még h nem érzem jól a kapcsolatban,az feltétlenül rossz? nem lehet,h fáradt vagyok,nem akarok küzdeni a kapcsolatért,vagy nincs kedvem tolerálni a másik hibáit,netán vki más tetszik? hm...én így gondolom,h a kapcsolatban nem én vagyok az első,és h egy kapcsolatban munkálkodni nagyon is érdemes :)

2008. dec. 6. 06:58

Talán a legfontosabb, ha olyat tesz ami tudja hogy számomra megbocsájthatatlan és azzal megbánt, olyankor az se számít ha még szeretem... inkább szenvedjek nélküle, mint mellette!A nagy szerelmem elfelejtett bejönni hozzám 2 hét alatt az intenzívre! Beledöglöttem lelkileg, de kiadtam az útját végleg!

Más esetben akkor lépek ki egy kapcsolatból ha már azt érzem, hogy egyáltalán nem érzem jól magam vele, amikor már nem ad semmi plusszt ha vele vagyok , már nem tud feltőlteni energiával a puszta jelenléte! Kisebb gondokat meg lehet beszélni, de amikor valami menthetetlen akkor érzi azt az ember!


Jó ha van valakid, de nem minden áron!

7. 01c8755c79 (válaszként erre: 3. - 8ee31e318f)
2008. dec. 6. 06:15
... természetesen. Ha már nem szeretem vagy ő engem, akkor csupán időhúzás, időpazarlás tovább minden egyes nap.
6. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - 8ee31e318f)
2008. dec. 6. 06:14
Amikor hidegnek érzem a másik testét... onnét már visszafordíthatatlanul idegenné válik. Amíg csak problémák vannak, az még megoldható, ha a szeretet urambocsá szerelem még meg van.
2008. dec. 6. 06:11
Pár évvel ezelőtt kerültem olyan helyzetbe, amikor döntöttem: itt a vége, fuss el véle. Akkor döntöttem így, mikor mellőzve éreztem magam és adtam ki az "párom" útját. Meg is lepődött. Mellőzve éreztem magam = akkor ért rá(m), amikor olyan volt a hangulata és a kedve. Már nem is bánom, mert mellette magányos maradtam volna, annyira munkamániás volt.
2008. dec. 6. 03:57
Szerintem ha ilyen kérdések merülnek fel bennem, szeretem-e még a páromat, vagy ő engem, akkor ott biztosan lesz mit rendbe tenni, persze, nem úgy gondolom hogy azonnal szakítsunk ha valami nem stimmel, és nem is kell egyből megkongatni a vészharangot, de ha már tudod, biztosan, hogy nem szereted a másikat, akkor tiszteld meg azzal, hogy ezt elmondod neki, és akkor ő is meghozza ennek fényében a döntését meg Te is.
2008. dec. 6. 02:42
ha ugy erzed nem szereted egybol kimondod fejezzuk be? minek kell tortenni, vagy tennie, hogy ne folytasd tovabb?
2008. dec. 6. 02:34
Talán túl általános a megfogalmazása a kérdésnek, de amikor az egyik fél már nem szerelmes, szimplán ennyi is lehet az ok, vagy mert az egyik fél olyat tesz, amit a másik nem tud megbocsátani, ezt el lehet tussolni de később megbosszulja magát, mindig előjön majd, szóval nem érdemes. Biztosan nagyban függ egyéntől, mennyit képes elviselni a másiktól.
2008. dec. 6. 02:29
Mi az a merfoldko, mikor mar teli a pohar, es szakitasz? kimondod hogy vege.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook