Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor az első trimeszterbe jártatok, megéreztétek valamiből hogy fiú lesz e vagy lány? Ha igen milyen jelek voltak rá? fórum

Mikor az első trimeszterbe jártatok, megéreztétek valamiből hogy fiú lesz e vagy lány? Ha igen milyen jelek voltak rá? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. marcsix (válaszként erre: 5. - Diagonalt)
2008. jún. 18. 11:09
Attól függ szerintem, hogy van e pocak az első trimeszter végére, hogy első babát vár e vagy másodikat. Mert másodiknál már van pocak 8 hetesen is. Nekem is van. :) De arról semmit sem tudok, hogy meg lehet e állapítani hogy fiu lesz e vagy lány. Az ultrahang a biztos, azis kellő időben. :) sztem.
2008. jún. 17. 15:01
Ezt nem lehet megérezni - szerintem.
12. ts
2008. jún. 17. 12:12

Én a 20. heti ultrahangon határozottan láttam a fiúcskát, a doki pedig semmit sem. Előtte is fiúnak éreztem... Kislány lett! :)

Ennyit a női megérzésről!

2008. jún. 17. 11:14
Én, amint megtudtam, hogy zerhes vagyok Lucáztam a pocakomat. A párom jót nevetett! Mondtam neki, ha fiunk lesz, majd csak hülyének néz, hogy mit Lucázom. Hát lányunk lett... :)
2008. jún. 17. 11:01
20 hetes koromig tutira éreztem,hogy fiam lesz.Fűszeres ételeket kívántam és a habos sütik gondolatától hányingerem volt.UH-on a doki mondta,hogy ő úgy gondolja inkább a lány fele hajlik,de biztosra nem tudta mondani.Persze azóta sem tudták megállapítani a nemét,mert szégyenlős,de aki eddig rám nézett,megállapította,hogy lányom lesz.
9. csibus85 (válaszként erre: 8. - Supin)
2008. jún. 16. 08:40
szóval még az sem! De mindig a remény hall meg utoljára!
2008. jún. 16. 08:37
Megérzések???? Én mindig fiút éreztem és lett 3 leányom!!!
7. lufi
2008. jún. 16. 08:36
A párom a terhességem alatt végig azt mondta, tuti fiú. Aztán egyik éjjel egy szőke kisfiúval álmodtam. Fiú lett, de nem szőke.
2008. jún. 16. 08:34
Akkor az elsőben maradnak a megérzések?
5. diagonalt (válaszként erre: 3. - Zsugabubus007)
2008. jún. 16. 08:31
Azért ez az első trimeszterre még nem igaz.Ott még nincs semmilyen oldal,meg semmilyen pocak alak.Az majd a másodikban lesz.
2008. jún. 16. 08:30
A párom úgy a hetedik hét közepén rámnézett,h van egy olyan érzése kislány lesz.Lényleg az lett.
2008. jún. 16. 08:23
én csak úgy éreztem, hogy fiú lesz, meg mindenki ezt mondta.De a hasnövekedés és a bal oldal nálam is bejött!
2008. jún. 16. 08:19

szia!

Én megéreztem,hogy fiú lesz,bár jelek nem voltak.Nekem eléggé előre nő a pocim,így az is fiút jelent(persze vannak kivételek,nem is kevés) meg bal oldalról mozdult meg először mi állítólag szintén fiút jelent.

2008. jún. 16. 08:16
Mikor az első trimeszterbe jártatok, megéreztétek valamiből hogy fiú lesz e vagy lány? Ha igen milyen jelek voltak rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook