Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miként győzheteném le a lelki okokból kialakult zárkózottságot? fórum

Miként győzheteném le a lelki okokból kialakult zárkózottságot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
21. Ágica2188 (válaszként erre: 20. - Any19)
2009. júl. 24. 20:42

Sok sikert, én nagyon drukkolok!!

én ilyenkor mindig az mondogattam magamban, hogy kinek sikerülne ha nekem nem!! ;);)

Tudom nagyképüen hangzik, de ez már fél siker, hidd el!! Az önbizalom sokat számit!! A te esetedben ez most triplán igaz!!

Majd ird meg mi volt, akár privibe is!! ;);)

20. Any19 (válaszként erre: 16. - Ágica2188)
2009. júl. 24. 20:37
Köszi a tippet!Tuti kipróbálom!!Holnap 10re megyek, szóval nem hinném hogy sikerülne beszerezni, de ha felvesznek akkor az első munkanapom előtt jó lesz meginni.:))
19. Any19 (válaszként erre: 14. - Rózsakő)
2009. júl. 24. 20:35
De néha.De mostanában már nem...Volt egy párszor hogy elég jól elbeszélgettem így.De ezek az ismeretségek mind felületesek sajna...
2009. júl. 24. 20:23

Adri1986: az nem jó :(:(:(

De ha mondjuk eljárnál futni, parkba, vagy olyan helyre ahol nincs sok ember, akkor e legyet ütnél egy csapásra, jót tenne az alakodnak, meg az önbizalmadnak is, mert (én legalábbis) ha futok vagy sétálok kikapcsol az agyam és csak vagyok, megnyugtat, elfelejtem a napi problémákat meg ilyenek! A párom pl rengeteget biciklizik, öt ez nyugtatja meg, az mp3on visz zenét és arra figyel (nem az emberekre!! Próbáld ki, egy idö után azt veszed majd észre hogy az meberek jönnek mennek körülötted és észre sem veszed, mert folyamatosan szoksz hozzá!! :):)

17. winny (válaszként erre: 6. - 4aa507a02e)
2009. júl. 24. 20:18
Van remény a korodnál fogva,hogy ez megváltozzon,de a nyomát azt nehezen vgy egyáltalán nem lehet kiírtani:(
2009. júl. 24. 20:17

Any19: ha be tudsz még szerezni állásinterju elött citromfü teát, akkor azt próbáld ki, párom nagyon dicséri, nyugtató hatásu de nem tompit, kellemes nyugalomérzetet ad!

Én is kipróbáltam, bár én ilyen téren szerencsés vagyok, igazából nem tudom mi az hogy izgulni vagy félni valamitöl:):)!

15. 4aa507a02e (válaszként erre: 12. - Any19)
2009. júl. 24. 20:13
Mintha magaaat látnám én is szoktam így járni ha ismerkedni kell sokszor csináltam magambol bohócot ezért se szeretek kimozdulni csaka régi barátok -haverok vannak mellettem velük néha -néha kimozdulok de sak akkor ha ninmcs nagy tömeg ahová mennénk.meg az is aláásta az önbizalmamat hogy egy picit kövérebb vagyok mint kellene 75 helyett 95- 100 és nem sikerül lefogynom mert ahelyett hogy kimozdulnék zabálok :(((( azt ha észbe kapok akkor meg alig eszek és ez így szokott váltakozni .
14. rózsakő (válaszként erre: 12. - Any19)
2009. júl. 24. 20:13
Látom van kutyusod,ha sétáltatod nem nézik meg és nem próbálnak veled beszélgetni?
2009. júl. 24. 20:09
Én is ilyen vagyok,de már próbálok változni,nem könnyü.Igaza van Ágica2188-nak apránként kell csinálni.Már van siker élményem,de azért még nem vagyok egy csacsogó ember,de alakul.
12. Any19 (válaszként erre: 9. - Ágica2188)
2009. júl. 24. 20:05
Boltba azért elmegyek egyedül is, nekem az ismerkedéssel van gondom.Ha ott vagyok, alig tudok kinyögni pár szót.Pl. holnap megyek állásinterjúra és félek, mert ott is össze vissza fogok beszélni és már megint nem fognak felvenni.De remélem nem, most kicsit bátrabb vagyok.:)Azért alakulok.Középiskolában is mindig egyedül voltam, nagyon rossz volt.Nehezen barátkozok, ez a baj.Van egy pár jó barátom, akikkel kiskorom óta ismerjük egymást, de hát ők most messze vannak.Itt meg ahol most lakom, semmi jó ismerősöm nincs, akivel kimozdulhatnék.A párom nagyon elfoglalt én meg egyedül nem akarok eljárni.Hát nem tudom mi lesz így velem, örökre ilyen magányos leszek.:(
11. 4aa507a02e (válaszként erre: 9. - Ágica2188)
2009. júl. 24. 20:03
Szia a társaságot én se kedvelem jobban szeretek egyedül lenni a baráti köröm is nagyon szűk kb 10 ember bevásáolni vagy hivatalokba olyankor megyek amikor kevesen vannak ( vagy ha lehet akkor megkére valakit hogy intézze el helyettem ) nem utazok buszon villamosan mert nem bírom inkább gyalog megyek a mellékutcákon vagy kocsival vitetem el magamat ha valahova napközbe kell menni akkor szoktam bepánikolni lés legalább kell fél óra hogy rászánjam magam az elindulásra .
10. garamond (válaszként erre: 8. - 4aa507a02e)
2009. júl. 24. 19:59

Ha már nem éltek együtt, sokkal több esély van rá, hogy felépülj az antiszociális létedből. A körülményeid már megváltoztak, neked is változnod kell. Segíts magadon, az idő neked dolgozik. Ha nincs rá egyébként is hajlamod, idővel alakulni fog.

Kellene talán pár barát, aki kizökkentene a magányból. Ezt csak ismerkedéssel lehet elérni, főleg ha találnál hasonló problémákat átélőket, könnyebben elfogadnád és túllépnél rajta.

9. Ágica2188 (válaszként erre: 3. - Any19)
2009. júl. 24. 19:55

A barátom pánikbeteg, hidd el megértem mit érzel! Vele ezt egy pérszol végigjátszottuk, hogy nem akart kimozdulni, nem akart társaságba menni!!

Rengeteget beszéltünk róla, bíztattam hogy menni fog, elöször csak kicsivel kezdtük, kis bolt, kis bevásárlás és természetesen együtt, (sokat számit ha nem egyedül vagy, legalábbis neki sokat jelentett hogy vele voltam), de mostanra már bármit el tud intézni, bárhová el tud menni egyedül, nagyon büszke vagyok rá,mert szembe nézett azzal amitöl a legjobban félt, és le is gyözte!

Te is képes vagy rá, igaz nagyon nehéz!! De meg lehet csinálni!!

8. 4aa507a02e (válaszként erre: 4. - Garamond)
2009. júl. 24. 19:52
Inkább apámtol hugit is meg engem is rendszeresen vert meg anyut is kezeltek már az idegeimmel is azután hogy láttam amikor anyumat folytogatta(gyilkossági kisérletért ült is)azóta elváltak és állítólag meghalt öngyilkos lett vagy mi de nem érdekel mert nem tartottam soha vele a kapcsolatot vele .
2009. júl. 24. 19:49

Szia lehet hozzá köze, de nem feltétlenül csak ezért lehet!!

Szerintem mindenképp csak ugy gyözheted le ha szembenézel vele!! Tudom durván hangzik, de ha nincs a háttérben valamilyen (pszihés) betegség, akkor nem árthat, rosszabb nem lesz!! Szerintem csak be kell magadnak bizonyítanod hogy képes vagy rá, erös vagy, meg tudod csinálni, és akkor minden rendben lesz!!

Sok sikert kívánok!!

6. 4aa507a02e (válaszként erre: 2. - Winny)
2009. júl. 24. 19:48
Abszolút igazad van nem is szeretek tömegbe járni rosszul vagyok a tömeg gondolatátol nehezen barátkozok ,ez apumnak a"nevelésétöl " köszönhetem ha jol tippelem ,ja köszi a tanácsot . Szia
2009. júl. 24. 19:46
Az én családomban is sok volt a balhé, verések stb.Lehet tényleg ez miatt...
2009. júl. 24. 19:46
Te még olyan fiatal vagy, a szüleidtől szenvedtél?
2009. júl. 24. 19:45
Na én is kiváncsi lennék erre.Nem tudom, hogy ilyen az alap természetem, vagy valamiért kialakult.Nagyon rossz, mert senki sem ért meg, mindig mondják, hogy ne izgulj, oldódj fel stb. de én egyszerűen nem tudok rajta változtatni.:(
2009. júl. 24. 19:45
Gondolom a bizalmad omlott össze.Nehéz lesz de nem reménytelen.Lassan lépésenként közeledj az emberekhez.
2009. júl. 24. 19:42
Sziasztok.tanácsot szeretnék kérni rengeteg rossz dolog ért családi balhék verések stb Ezeknek az erdménye lehet hogy ilyen lettem ? Mindenkinek a segítségét köszönöm szépen.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook