Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok az otthon végezhető munkákkal kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok az otthon végezhető munkákkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
41. Nőci1 (válaszként erre: 39. - 1eb84e4bad)
2009. márc. 8. 13:05
Rendben átnézem,köszi!!
40. 1eb84e4bad (válaszként erre: 38. - Dc15d4e0ee)
2009. márc. 8. 13:03
helló, elküldneéd? engem érdekel. Köszi!
39. 1eb84e4bad (válaszként erre: 34. - Nőci1)
2009. márc. 8. 13:03
helló, van itt ah oxán egy ilyen téma, ott sok hasznos infot találsz, érdemes olvasgatni!
38. dc15d4e0ee (válaszként erre: 34. - Nőci1)
2009. márc. 8. 13:01

Én egy olyan weboldalt csinálok, ami otthonról/számítógépről végezhető munkalehetőségek tesztelésével foglalkozik. Az oldal még csak néhány napos, tehát nagyon-nagyon-NAGYON alap még, de folyamatosan bővítem :)

Ha érdekel elküldöm a linkjét, nem kerül pénzbe, csak ingyen kipróbálható lehetőségekkel foglalkozik. Ha valaki feldobna valamilyen lehetőséget, szívesen feltenném azt is :)

37. winny
2009. márc. 8. 12:53
Aki pénzt kér az nem munkát akar adni,hanem megazdagodni:(
36. Angel9
2009. márc. 8. 12:51
Hát szerintem egy nagy átvágás.Aki naiv be is ugrik,azért hirdetik mindig magukat.Egy "Igazi munkáltató nem kér elöre pénzt" Ez biztos.
2009. márc. 8. 12:48
Én még nem találkoztam ilyennel sajnos :(
34. Nőci1
2009. márc. 8. 12:47
Nézem az álláshirdetéseket,és tele van otthoni munkával.Vagy én vagyok nagyon béna, vagy mindegyik csak becsapás? Valaki van olyan, akinek van télleg otthon végezhető normális munkája? Vagy szélhámos az egész világ? Most nem munkáért koldulok itt? Csak arra vagyok kíváncsi valaki,talált már netten-újságban bárhol,valós munkát? Köszi minden ,választ.
2009. márc. 3. 10:40
Létezik?!?!?!?!?
2009. márc. 3. 10:05
Sziasztok! Tud valaki megbízható otthoni munkát ajánlani? Tegnap befürötem eggyel ugyhogy csak valódi munka érdekelne, ha egyáltalán létezik még ilyen. Köszi!
2009. jan. 20. 20:11

Sziasztok!Az MLM igazságossága szerintem nem lehet kérdéses!Mikor lesz alkalma egy raktárosnak a vezetője helyébe lépni a hagyományos melós' világban?Kemény munkával jár ami nem megszokott az alkalmazotti világban, ezért sokan, a gyors meggazdagodás reményét vesztve feladják.A győztesek sosem adják fel, mert aki feladja, sosem győzhet!Másrészt viszont sok MLM cég akár 30, sőt 50 éve is működnek!A mi munkahelyünk mennyi ideje van a piacon?Hány országban?

Üdvözlettel kívánok további szép estét mindenkinek!

30. dencsikné (válaszként erre: 7. - Szunda)
2009. jan. 17. 20:57
én is akartam dolgozni, és mint írtad én utána is néztem a neten is és a cégbírósággal is leveleztem minden oké volt 5 éve jól müködö cég ez (edo-fer team kft.)és egy höly küldött egy cikket ahol leírták, hogy több éve nyomozás tart a cég ellen
2009. jan. 15. 15:16
Az MLM-el is vigyázni kell. Csak akkor működik, ha rengeteg a jó, aktív és pénzes ismerős. Amúgy a piramis játék elvén alapul és azzal már jó páran befürödtünk ugyebár?
2008. okt. 24. 11:01

Engem nagyon érdekelne a mellékállás.

Küldj légyszi tájékoztatót, vagy a honlapod címét.

Köszi

27. Alma85
2008. szept. 21. 21:54
Engem érdekelne!
26. hkliss
2008. júl. 27. 18:15
Amivel eddig találkoztam mindben volt valami simlisség....
25. mtt80
2008. júl. 26. 23:41
Az otthoni.hu-t próbálta már valaki? Ez is átverés?
24. Nóra*
2008. máj. 4. 09:13

Szia Erika!


Lehet mindketten ugyanazt csináljuk. Nekem is van honlapom, több is. Sok sikert!

Üdv. Nóra

23. Nóra*
2008. máj. 3. 15:24

Bő két évvel ezelőtt 3.400.- Ft-ért megvettem egy kezdő csomagot, de akkor kiderült becsaptak. Amit most csinálok MLM rendszerben működik, de nem átverés. Hivatalos bejegyzett cég. Először kételkedve fogadtam, decembertől csinálom és még mindig nincs benne szélhámosság. Így folytatom.

Vannak céljaim és vágyaim, amit meg is valósítok az MLM rendszer segítségével. Az igazság az, hogy sokan nem is tudják igazán, hogyan is működik a Multi Level Marketing és amit hallott azt el is hiszi róla. Igy voltam én is, aztán nekibuzdulva könyveket kölcsönöztem és elkezdtem tanulni. Akit érdekel tudok könyveket is ajánlani, azt nem tudom szabad-e a szerzőket itt felsorolni.

22. supin
2008. máj. 3. 14:04
Kész átverés!!
2008. máj. 3. 11:03

Sziasztok!

Engem is ügyesen átvertek, igaz "csak" 600 Ft, de akkor is dühít! Előadta a csak a tájékoztatójában, hogy befizetek 600 Ft-ot, ő küldi nekem a munkát mail-ben, ad mail címeket, amikre nekem el kell küldenem a másolt cikkeket, interjúkat, ja és ő ad fizetést. Na ezen felbuzdulva be is fizettem neki a pénz, mire küld egy következő mail-t, amiben 2 tájékoztató volt, amiben előadja, hogy én is verjek át embereket, úgy, mint ő, és így majd az alattam lévő emberek által lesz pénzem! Most írtam neki mailt, gyanítom nem lesz válasz...

2008. ápr. 26. 13:55

Sziasztok, nagyon kevés a valódi távmunka, de akad.MLM és befizetős mind kamu!

Hasznos honlap:www.tavmunkainfo.hu

Itt igazi távmunkákat is találhatsz.

2008. ápr. 25. 22:56
Hát, nekem eleve minimum gyanús, ha nekem kell fizetnem azért, hogy dolgozzak. Ez inkább fordítva szokott működni.
2008. ápr. 25. 20:19
Egy nagy átverés az egész.Egy párszor már bedőltem én is.
2007. júl. 20. 13:32
Még nem találkoztam olyan emberrel, akinek ez bejött. Ha van köztetek, jelentkezzen. Ügynökösdi nem érdekel, borítékot ragasztani nem szeretnék.
2007. júl. 17. 19:54

Attól függ, hogy az ember mibe vágja a fejszéjét.

Nekem amit csinálok bejött. Szerintem fantasztikus mert tudok segiteni az embereken, nem kell mellékhatás-, mellékhatására semmi.

Szupi!

2007. jún. 28. 13:09
Átverés az egész.Én is így jártam a borítékolási és egyéb bedolgozási munkával.Az a lényege,hogy a gyesen lévők,kispénzüek, tehát akinek kell a pénz,azt még jobban lenyúlják.Én az eset után szidtam,átkoztam és egyebek őket.De hát ugye csak magamat bosszantottam azzal is. Ne dőljön be senki.Mivel álltalában 10000.-alatti összeget kérnek, így a rendőrség sem foglalkozik velük.
2007. jún. 11. 15:53

Az ilyenekre szokták mondani "hogy amíg lósz@r van addig veréb is van "

Bocs nem akartam senkit megbántani,de ez már 15 éve is ment,és már akkor is átversé volt.

13. monee1 (válaszként erre: 12. - Zöldegérke)
2007. jún. 11. 15:50
dettó
12. zöldegérke (válaszként erre: 3. - Mese)
2007. máj. 19. 22:00

Az euro markettel én is kapcsolatba kerültem. Sajnos. Bár csak 700 Ft-om bánja, mégis megdöbbentő, hogy miféle csalást végeznek már hosszú ideje.

Gondoltam, hogy gyes mellett jól jöhet egy kis mellékes, borítékolási munka... Számomra ez azt jelenti, hogy borítékba teszek bele vmit, amit vhová küldenek, stb.


Én is úgy jártam, hogy a borítékolás más emberek becsapását jelentette volna. Megkerestem mélben a hölgyet, akivel közben kapcsolatot tartottam ( ő már területi képviselő volt ). Jól megfenyegettem, mert baromira felháborít, ha lehúzzák az embert.


Kiderült, hogy ő egy szerencsétlen kismama, aki be van tojva ttól, hogy lebukik, de a pénz miatt csinálja.


Na az este óta eszem ágában sincs otthon végezhető munka után nézni. Magyarországon ez nem múködik.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook