Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a Tesco saját termékeiről? fórum

Mik a tapasztalatok a Tesco saját termékeiről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. júl. 25. 07:15

Párom főnökének mesélte egy Tescos bennfentes, hogy a csíkos narancs üdítőnél mik voltak a bolt kitételei a gyártóval szemben. Szóval: narancs színe és íze legíen és ne haljon meg tőle senki.

Mi szerettük a tesco csíkos colát, ezekután le nem venném a polcról.

2008. júl. 24. 21:58

A Tesco Színes termékek jók. Babaruhák, akár Tesco "márkájú", akár Cheeroke. Lila Tescos pelus. Tejföl. Kenyér, ropi, ..


Ami nem volt jó: valószínűleg a gazdaságos virsli, valami borzasztó volt, és egyszer belefutottunk egy ehetetlen kenőmájasba is... Ja, és mi is jártunk úgy, hogy a tej romlott volt, pedig a szavatossági ideje szerint még sokáig fogyasztható lett volna..


Hirtelen ennyi.

94. almi20
2008. júl. 24. 21:37
Nálunk is a kutya, cica kajálja legszívesebben :)))
2008. júl. 24. 20:14

a csíkosgazdaságos májkrém szerintem ehetetlen, még melegszendvicsbe se jó

de a minap vettünk gyorsfagyasztott baguettet, valami vajkrémmel volt töltve, csak át kellett sütni, az nagyon finom. Ja és színes termék.

2008. júl. 24. 19:56
Nekem nem jött be egy sem,bár a kutya szereti a tescos kutya konzervet.
2008. júl. 2. 22:18

A Tesco "színes" termékek megegyeznek az adott termékcsoporton belül a vezető márka minőségével.

Eddig ezek a termékek Tesco standard termékek voltak, és sokkal kevesebb reklámot kaptak, és a választék sem volt ilyen széles, mint kb. 1 éve lett Tesco színes néven. Ami a gazdaságos termékcsoportot illeti, az egy olcsó tömegáru. Van többfajta termék abból is, ami nem kifogásolható, hiszen pl. mosogatószivacsból nincs 200 fajta alapanyag, míg virsliből több töltelékféle is létezik. Nyilván egy P..k virslibe lényegesen kevesebb adalékot raknak, mint egy Tesco value virslibe. Ettől különbözhet a minőségük és természetesen az áruk is.

A Tesco value-t és a Tesco színes termékeket is azért tudja jóval olcsóbban adni a cég, mert hatalmas mennyiségeket kötnek le belőlük egy évre. Így a gyártónak sem kell félnie, hogy a nyakán marad a termék.

2008. jún. 24. 13:13

Itt írben a tescós cuccok nagyon szuperek..nem az,ami otthon gazdaságos néven fut,hanem az ami magyarban színes néven van...az itt valami isteni.Nagyon sokszor lekörözi a más,márkás termékeket is.

Példák a színesre:tisztasági betétek,tamponok,tea,kávé,gyerekpólók,popsitörlő,nedves wc-papír,pelus,mustár,ételízesítő kocka,fűszerek,sajtkrém,vaj...sorolhatnám,irtó sokfélét használunk a sajátmárkás cuccaikból....

De van a gazdaságosból is szuper is,meg irtó rossz.Vettem a gazdaságos nedves wc-papírt,hogy kipóbáljuk,de annyira rossz volt,hogy semmire sem lehet használni.Mondjuk eddig ez volt csak az egyetlen amibe belefutottunk és nagyon rossz volt,gyakorlatilag nem tudom mire elhasználni...ott áll, és várja a sorsát:)

89. ipi
2008. jún. 24. 13:05
És mindig van langyos isteni zsömle! Legalábbis itt a hozzánk közel lévőben...
88. ipi
2008. jún. 24. 13:01
Van 3 féle kekszük, ebből a 2 féle csokisat imádjuk! Az almás fahéjas, nagyon termellenesen aromás. Bordó a csomagolásuk, a nevét nem néztem. :-/ Gyakran lehet venni akciósan.
87. kathlee (válaszként erre: 83. - Diagonalt)
2008. jún. 24. 12:57
A csőrös pohárnál arra gondolsz, hogy olyan mintha nem is csőr, hanem cumi lenne? Mert én azt vettem észre. Ezt azt hiszem, hogy tanuló pohárnak hirdetik
2008. jún. 23. 20:51
nem rosssz!:)
85. gerna (válaszként erre: 66. - Kalmár Edit)
2008. máj. 12. 09:26
Nem rossz! bár én minden ilyesmibe teszek még egy kiskanál sima nescafét (erősítés miatt).
84. Donyta
2008. máj. 12. 09:17
Nekm is vannak kifejezetten tescos cucok amiket sosem hagynék ki, mert nem állagromlásról van szó mint ahogy azt sokan gondolják. Megveszik valamelyik cég licenszét és azt jóval az eredeti ár alatt tudják forgalmazni saját cimkével! Nagy mennyiségekről van szó, így olcsóbban jut hozzá a cég és a reklámja is meg van oldva! Nagyon szeretem a tescos light colát, kecupot, kenyret, és nagyon sokminden van még, nem győzném sorolni! De persze vannak amiket egyszer veszek meg többet nem! De ugyanezt más termékkel is megtehetem, mert nem jó a minősége! Viszont az ár sem mindegy!!!
2008. máj. 12. 09:13

Van a Ts value,az a kék fehér csíkos,és van a ts színes,ami egy picit drágább,de jobb minőségű.

amit mi szoktunk venni a férjemmel az az extraszűz olivaolaj,WC papír is nagyon jó,meg a konyhai törlő.Meg most kipróbáljuk majd a csemeténél a popsitörlő kendőt.Élelmiszerben azért nem nagyon vesszük meg.Még alapanyagként sem.Ott jobb szeretem,ha bevált márkát alkalmazok,mert egy rossz alapanyaggal elrotani egy egész adag kaját..nincs kedvem kikísérletezni,annyira nem vagyok gazdag.


Amúgy ah válogattunk a babaholmik között találtunk ts value csőrös poharat bébiknek.Majdnem elsírtuk magunkat a röhögéstől.

2008. máj. 12. 09:04
Nekem egyébként előbb van bajom a csíkos csomagolással, mint magával a termékkel:))
81. pmjudit (válaszként erre: 80. - Emagdi)
2008. máj. 11. 13:01
Aha. Remélem maradnak.:-))
80. emagdi (válaszként erre: 79. - Pmjudit)
2008. máj. 11. 12:55

szerintem a termékek tuti maradnak, max a csomagolásukat változtatják:))


elhiszem én ha mondod, hogy maradnak a csíkos csomagolásos termékek is, én csak azt mondtam, hogy nekem valahogy a reklámból az jött le, hogy a tesco színes lett a tesco gazdaságos helyett.

2008. máj. 11. 12:51

Nem tudom.

De most megnéztem a kedvedért a csomagolásukat.

Nem annyira vannak becsíkozva, mint korábban.

A Tesco

value embléma csíkos. A 2 tekercses papírtörlő 99Ft, a foly. szappan ilyen csomagolásban 145Ft volt csütörtökön.

Remélem, ezek maradnak.

78. emagdi (válaszként erre: 77. - Pmjudit)
2008. máj. 11. 12:46

tényleg? pedig azt hittem, hogy ezek a színes cuccok vannak most a csíkos helyett. de ezek szerint nem (vagy csak még vannak csíkos készleteik)

:)

77. pmjudit (válaszként erre: 76. - Emagdi)
2008. máj. 11. 12:45
Papírtörlőt és foly. szappant vettem csíkosat a hét közepén.
76. emagdi (válaszként erre: 75. - Pmjudit)
2008. máj. 11. 12:42
de most már nincs tesco gazdaságos (csíkos), csak tesco színes (új csomagolás), nem?
2008. máj. 11. 12:31

Csíkos ropi, csíkos foly.szappan, csíkos papírtörlő, csíkos mosogatószivacs, csíkos portörlő, csíkos szalvéta, csíkos mogyoról, vaníliás cukor.

Szerintem ez jók és örülök, hogy spóroltam.:))

74. almi20
2008. máj. 11. 11:43
Legutóbb egy tonhal konzervet kóstoltam( színes termék ) annyira nem ízlett, maradok a régi jól bevált márkánál... Viszont a nagyszüleim rendszeresen vesznek tescos termékeket, pl a burgonyaszirom nagyon finom és egy másik kedvencem még a tescos kenőmájas :))))
73. 943ca15687 (válaszként erre: 4. - Ivett78)
2008. máj. 11. 10:45
Ivett-soha se mondd, hogy soha:)) sosem tudhatod, mikor kerülsz olyan anyagi helyzetbe, hogy örülnél a kék csíkos gagyinak is:S
2008. máj. 11. 10:39
sztem a tescos ropinak és a volt tescos cola lightnak, nincs párja:))
71. Klaudiaklaudia (válaszként erre: 70. - 0461ed8f75)
2008. máj. 11. 10:09

Mi is így vagyunk vele.

Vannak közöttük jó cuccok(nekem a tesco-s energiaüccsi a kedvencem)

De azért vannak olyanok is amik kritikán aluliak!

2008. máj. 11. 09:56
vannak köztük egész jók, többfélét használunk és eddig megfelelt
2008. máj. 11. 09:43
Akad köztük egészen elfogadható termék is!
2008. máj. 10. 23:38
Mi a papírtörlőt használjuk. Olcsó és a célnak teljesen megfelel.
2008. máj. 10. 23:31
A Tesco saját márkás kozmetikumait nem tesztelik állatokon. Az áruk is jó, és a minőségük se rossz (Színes).
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook