Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a jelei annak, hogy valakinek tetszem, illetve hogy szerelmes belém? fórum

Mik a jelei annak, hogy valakinek tetszem, illetve hogy szerelmes belém? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 9. 19:41
Hát igen van ilyen,talán ha szerelmes lesz megváltozik majd.
2009. aug. 9. 13:24

Beteg. Lelkileg összetörte, hogy az apja szinte soha nem volt otthon, mert kamionos volt. Anyja súlyos mozgáskorlátozott volt, ő sem tudott elmenni egy szülőire sem. Aztán mikor apja hazajött, akkor meg anyja úgy gondolta, hogy eleget ült otthon, és neki is jár egy kis kirándulás, ezért ilyenkor befizetett csoportos kirándulásokra.

Szóval nem volt csak az ünnep, amikor a család együtt volt. Ilyenkor persze a problémákat beszélték meg .... ezért is utálja az ünnepeket, mert ez is egy rossz emlék neki.

Az egész gyerekkorából az maradt meg, hogy az anyja kihasználta az apját, aki kereste csak a pénzt a családjának (és amit az anyja elvert, mert elutazott :(

Ezért ő most minden nőt kihasznál, amíg él.

Erre csak később jöttem rá, amikor már néhány év eltelt, mert egy vak szerelmes voltam.

2009. aug. 9. 12:01
Hát ebbe van valami szerintem is. Te párod milyen?
12. 99279bb06f (válaszként erre: 10. - Vanianyu)
2009. aug. 8. 17:12

Azt ne feledjük el, hogy ez is, mint szinte minden, nevelés kérdése.

Mit hozott magával a szülői házból.

Otthon mit látott, mennyire becsülte meg az apja az anyját - ezek szerintem nagyon meghatározóak a későbbiek folyamán.

2009. aug. 8. 15:54
Ja a csillagokat nem hozza le,viszont jo apa és jo partner.
2009. aug. 8. 15:53
vIRÁGOT SZÜLINAPKOR,NÉVNAPKOR,NÖNAPKOR,CSOKIT MAJDNEM NAPONTA,MOZI SZINHÁZ NINCS A KÖZELBE,DE FAGYIZNI,SÜTIZNI JÁRUNK. EZ IS VALAMI.
2009. aug. 8. 13:28
...és kapsz virágot, vagy desszertet, esetleg elvisz moziba, színházba ... és főleg: megigéri, hogy lehozza neked a csillagokat is az égről!
2009. aug. 8. 12:41
Szerencsére párom még sokat bokol,meg kedveskedik. 4 éve vagyunk együtt.
2009. aug. 8. 12:40
D nem kell ahhoz 20 év elég 10 is vagy5.
2009. aug. 8. 12:39
Zulu ez jo volt.
2009. aug. 8. 12:36

Mosolyog rád.

Ezt egy férjnél 20 év után már nem tapasztalod.

2009. aug. 8. 12:35
Én mindig észrevettem,azt azért észreveszi az ember szerintem.
2009. aug. 8. 12:34
Szerintem ha zavarba van ha beszél veled,nem mer rádnézni,vagy az ellentétje sokat bámul.oda megy ahol te vagy. stb..
2009. aug. 8. 12:31
Na erre én is kiváncsi vagyok! Várjuk együtt a tippeket! :)
2009. aug. 8. 12:31
Mik a jelei annak, hogy valakinek tetszem, illetve hogy szerelmes belém?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook