Migrén? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
107. aniani63 (válaszként erre: 104. - Bianconé)
2008. okt. 24. 12:46
Sajnos hiába írtam a keresőbe:"nincs ilyen" :(
106. 372f7e7275 (válaszként erre: 102. - Ági mámá)
2008. okt. 24. 12:15
EEG t csináltak?nekem egyedül az lett nem normális eredményü
2008. okt. 24. 12:14
Én convulexet kaptam rendszeres szedésre,de aztán besokalltam mikor az nem volt jó és elkezdtek hetente váltani és kisérletezgetni én meg egyre rosszabbul lettem:((
104. bianconé (válaszként erre: 101. - Aniani63)
2008. okt. 24. 12:13
Most néztem neten.Be lehet szerzni.Veterán is láttam.Át kell bogarászni az ajánlatokat.
103. bianconé (válaszként erre: 101. - Aniani63)
2008. okt. 24. 12:05

Szia!

Dr.Bernard A.Baker:A migrének és a fejfájások gyógyíthatók.Nem tudom honnan lehetne,anyósom találta otthon.Esetleg neten utánajárni.

102. Ági mámá (válaszként erre: 100. - 372f7e7275)
2008. okt. 24. 11:39
Nekem a neurológus írta ki a gyógyszeremet,Humapronolt.A doktornő szakrendelésen meg vizsgált Ő nem talált semmit,küldött CT-re,neg.lett az eredmény ,majd következett az MRI,az is neg .lett.A diagnózisom az erős bal oldali fejfájás volt ,hányinger.Sötét szoba,csend,pihenés és így ki tudtam aludni a fejfájást.
101. aniani63 (válaszként erre: 99. - Bianconé)
2008. okt. 24. 11:03

Esetleg idéznél belőle vagy megírnád,hogyan lehet a könyvhöz hozzájutni?Érdekelne.

Köszönöm!

2008. okt. 24. 10:45

Milyen gyógyszerek azok amiket rendszeresen szedtek,milyen vizsgálat ill diagnózis után irta ki a doki?illetve milyen szakorvos irta ki?fejfájásambulancián vagy simán?



jó sok kérdésem van:)

2008. okt. 24. 10:44
Találtam egy 91-es könyvet a migrénről.Nagyon érdekes.Egy orvos írta aki mindenkit kigyógyított belőle (persze nem magyar) és egy sem volt akinek szervi baja lett volna.Az egyik fejezetben a migrénesek személyiségvonásairól van szó.90%-ban magamra ismertem.Eszembe se jutott volna,hogy összefügga két dolog.
98. Ági mámá (válaszként erre: 97. - Aniani63)
2008. okt. 24. 08:51
Én is Divascannal kezdtem ,aztán írták fel a Humapronolt,mert egy idő után nekem az sem volt már jó.Most csak hidegfrontnál szokott fájni a fejem,de az is pont elég.
97. aniani63 (válaszként erre: 96. - Bianconé)
2008. okt. 23. 19:39

Ha van kedved visszaolvasni,én már leírtam,hogy szintén zenész.

A migrénes napok nagyon megviselnek,az összes migrén tünet dolgozik olyankor.

Végig jártam az összes szakrendelést,minden negatív,mégis szenvedek.Én a neurológián kaptam egy több összetevős,készítős kúpot-a hányás miatt-,ami használt ugyan,de csak átmenetileg.

Most már a 2. doboz Divascan-t szedem,tegnapelőttig volt két hét migrén mentes időszakom.

96. bianconé (válaszként erre: 95. - Ági mámá)
2008. okt. 23. 19:24

Szia!


Voltam MRI-n.Nem találtak semmit.Ideggyógyász küldött.Nekem is állandó gyógyszert ajánlott.

Próbáljuk ezt meg azt.Csak akkor még szoptattam.

Most visszamehetnék, de problémás a májam is.

Nem tenne jót az állandó bogyó szedés.Bejelentkeztem egy homeopátiás orvoshoz.Nagyon reménykedek.Nekem 90%-ban a hányingerrel párosul.Ezért borzasztó olyankor még a port is meginni.Néha ügyeletig fajul a dolog.

Persze fölöslegesen.Nyugtatnak,hogy fél óra múlva jobban leszek az algo szuritól.Aztán még 2 nap szenvedés jön.

2008. okt. 23. 18:12

Szia!

Én a mai napig ha fejfájás kínoz ezt iszom és csak ez segít.Nekem még nem volt tőle hányingerem.Tegnapelőtt kb.10 órás kínlódás után is a migpriv segített egyedül.Egyébként voltál már CT-n,MRI-n?Engem oda küldtek,de semmit nem találtak.Állandóan szednem kell a huma-pronol gyógyszert,de hidegfrontnál az sem segít.

2008. okt. 23. 13:27

Sziasztok!

Új tag vagyok, éppen migrénes problémák után kutattam amikor idetaláltam.

15 éve van migrénem.Kivétel volt a 2 terhességem ideje.Valószínű hormonális lehet a problémám.

Nekek ez a por nem vált be csak az első néhány alkalommal.Ráadásul olyan rossz, hogy garantált a hányás amikor egyébként is a határán jársz.

Valakinek sikerült már ettől megszabadulnia?

Most kezd elegem lenni a folyamatos rossz közérzettől.Már bármit megtennék, hogy elmúljon.

93. Ági mámá (válaszként erre: 92. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 3. 12:44
Sajnos annál rosszabb nincs mint mikor ok nélkül bántjuk meg a gyerekeket.De van amikor nekünk is nehéz napunk van ,csak Ők ezt nem mindig értik meg.A gyógyszerrel kapcsolatban meg nyugodtan,mert csak szükség esetén kell 1 dl. vízben feloldani és meginni,nem állandóan kell szedni.
92. a9e1c02a7b (válaszként erre: 91. - Ági mámá)
2008. okt. 3. 11:07
Köszönöm. Bár kicsit félek a gyógyszerektől, de néha tényleg nincs más megoldás. Amikor az ember már másra sem tud figyelni a fájdalomtól, az nagyon rossz. Rászólni a gyerekre, hogy most hagyjál, mert nagyon fáj a fejem, utána megbánni, mert szegény nem tehet róla...
91. Ági mámá (válaszként erre: 90. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 3. 09:40
Végül is igen.Most néztem meg a betegtájékoztatót és azt írja hogy migrénes rohamok alatt a fájdalom és az azzal járó hányinger és hányás gyors befolyására szolgál.De tényleg nagyon jó.
90. a9e1c02a7b (válaszként erre: 89. - Ági mámá)
2008. okt. 3. 07:28
Ez fájdalomcsillapító?
89. Ági mámá (válaszként erre: 87. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 2. 19:18

Próbáld meg felíratni az orvosoddal a MIGPRIV POR

nevű gyógyszert.Nem olcsó ,mert 6db.-os és közel 3000 Ft.,de nekem szó szerint 5 perc és nem fáj a fejem.Erős migrénes fejfájásnál szoktam meg inni 1 tasakkal ,de nagyon hatásos.

88. sereva
2008. okt. 2. 19:12
4 éves korom óta van migrénes fejfájásom.A 10-es skálán 8-as 9-esnek tudnám minősíteni.Egy dolog lehet csak bíztató sorstársaimnak,hogy ahogy idő múlásával ritkulnak és nem olyan erősek a fádalmak.Fejfájás ambulancián viszont nagyon jó gyógyszereket lehet kapni.
2008. okt. 2. 18:53
Jajj, pont most nagyon fáj a fejem. Néha hányni is szoktam tőle, állítólag az a migrén. Olyankor nekem nem használ semmi, fájdalomcsillapító sem. De a vérnyomásom nem magas.
2008. szept. 29. 19:47
Tuti tipp...hmmm..sajna mindenkinél más válik be..én divascant kaptam mikor elmentem dokihoz,az elég jól leritkítja a migrénes rohamokat,ha mégis előjön akkor meg zomig,az használ.Amúgy Arduan issza a citromfű-teát,az nyugtat is,tehát sztem jó lehet a magas vérnyomás csökkentésére,de majd ha ír,faggasd ki...hátha..
85. katka70 (válaszként erre: 84. - Naposcsibe)
2008. szept. 29. 10:15
Szia Naposcsibe! Voltam dokinál.Emelkedett vérnyomást mért, kaptam vérnyomás csökkentőt.Így talán most ritkábban fog el, de a végkifejlet ugyan az több napig is fáj, és nem használ semmi.Kösz az érdeklődést ha esetleg van valami tuti tipped írd meg léci! köszi
84. Naposcsibe (válaszként erre: 81. - Katka70)
2008. szept. 22. 20:19
Szia Katka,dokinál nem jártál a fejfájásoddal?
83. Naposcsibe (válaszként erre: 82. - Arduan)
2008. szept. 22. 20:18

Szióka!

A fejem az most jól van,mióta szedem a megelőzőt,és a doki is azt mondta egyelőre nem kell abbahagynom.Kétnaponta járok most uh-ra.Sajna a tüszők nagyon picik,úgyh arra fogok kapni gyógyszert,remélem ha az beáll akkor már pikk-pakk terhes leszek.Jaj nagyon jó lenne már.A meló belőlem is sokat kivesz,őrült nagy a fejetlenség nálunk.Jól emlékszem,Te is eü-s vagy?Kh-ban dolgozol?A citromfüvet ne hagyd abba ha segít,mostanában sok a front is.

82. arduan (válaszként erre: 80. - Naposcsibe)
2008. szept. 22. 17:06

szia Naposcsibe!

Bocsi tényleg el tüntem kis időre.Sok energiát kivesz belőlem a gyerek iskolája meg a sok hülye kollega.Remélem jól haladtok a baba projektben.Ird meg mi volt a dokinál.Képzeld 3 hétig ittama a citromfü teát és egész elviseslhetően voltam de aztán abba hagytam és tegnap már ujra a plafonon voltam minden miatt.Úgyhogy ma délután mentem megint venni.Neked hogy van a buksid?

2008. szept. 21. 19:58
ENGEM HÁROM, VAGY TÖBB NAPIG IS GYÖTÖR A FEJFÁJÁS NAGYON NEM JÓ, ÉS ILYENKOR SEMI NEM SEGÍT.SAJNA. pihenni nem áll módomban ezért szenvedek amíg el nem múlik.
2008. szept. 19. 19:20
Mizujs Ardu,el vagy tűnve...
79. Naposcsibe (válaszként erre: 76. - Arduan)
2008. szept. 11. 21:41
A xanax tényleg nagyon erős.Természetgyógyásznál nem jártál még?Én erősen gondolkodom h oda kéne elmenni,vagy akupunktúrára,de egyszerűen semmi időm,mire haza esem meg már nincs az az ember aki rendelne..Hétfőn megyek dokihoz a meddőségire,majd beszámolok h mi volt,hátha mond vmit.Jó 7végét!
2008. szept. 11. 21:31
Sziasztok!A drukk az jól jön:)A divascan kb 2 hét múlva már érezhetően csökkenti a rohamokat,de teljesen nem mulasztja el,nálam mondjuk havi 8 migrént levitte anno kettőre.Tegnap viszont eléggé fájt a fejem.Olyankor jó a Zomig,csak nagyon drága,de egy óra alatt rendbetesz.Nekem is látászavar,hányás kíséri a fájdalmat szinte mindíg...de ezeket ha babás leszek nem szedhetem majd...Neked mennyit kell szedned belőle/nap?Ardu,jön a hidegfront,én kicsit érzem,hogy viseled?Legközelebb vasárnap írok,hétvégén nem leszek gépközelben.Jó hétvégét nektek!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook