Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van szükséged a netre, a chatre, a fórumra, az msn-re...stb? fórum

Miért van szükséged a netre, a chatre, a fórumra, az msn-re...stb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
20. d2e7ff2d85 (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2008. nov. 17. 10:02
Na ez az amire kíváncsi vagyok ! Hol a komolyság határa ? Mitől lesz komoly ?? És Why ? :)
2008. nov. 17. 09:20
Számomra kikapcsolódás.
2008. nov. 17. 09:13
Bizonyos emberekkel játék, némelyekkel nagyon is komoly! :o))))
2008. nov. 17. 09:10
Hogyan különbözteted meg ?? Ha pl. beszélgetsz emberekkel...játszol...vagy komoly vagy ???
16. 0c97fbb607 (válaszként erre: 12. - D2e7ff2d85)
2008. nov. 17. 09:06
Játék,ha úgy akarod,komoly ha úgy.
15. d88030a7e1 (válaszként erre: 12. - D2e7ff2d85)
2008. nov. 17. 09:03
Egyértelműen játék. Én nem tudnék kellő komolysággal részt venni benne.
2008. nov. 17. 09:01

Nekem is elég sokrétű.

Azért lett netem, mert a főiskolához szükséges volt. Azóta hozzám nőtt.

Híreket olvasok, böngészek. Illetve számomra nagyon fontos, hogy fórumokon (nem hoxa) 5 éve ugyanazokkal a barátokkal meg tudom beszélni a problémáimat.

Msn-t a párommal szoktam használni, főleg amikor a világ másik felén van olyan helyen, ahol nem működik a gsm rendszer. Ilyenkor életmentő a net.

Ahogy nőnek a gyerekek ők egyre többet játszanak is rajta.

13. d2e7ff2d85 (válaszként erre: 7. - A445f073a9)
2008. nov. 17. 09:01
Mit értesz 'normális ' emberi kapcsolaton ? Főleg....itt a netet ???
12. d2e7ff2d85 (válaszként erre: 8. - Gyopár)
2008. nov. 17. 08:58
Azt írod...tetszett a 'hatalmas játék' megnevezés ! Komolyan gondolom ! Főleg a chat, a fórum ! Nem tartom 'igaz'-nak ! Egyszer, egy beszélgetés alkalmával megkérdeztem a beszélgető partnerem, miért ír olyan stílusban, ahogyan írt ( bunkó, alpári, és uninteligens) ! Az volt a válasza...mert fel kell venni azt a stílust, amilyet az a beszélgetés, ill. az ott tartózkodók megkívánnak ! Játék ez vagy valóság ?? Hmm ....
2008. nov. 17. 08:45
Mert nagyon kellemes ,szórakoztató és tanulságos!:))
2008. nov. 17. 08:38

Húúú Most meglepődtem...milyen gyorsan reagáltatok a kérdésre !

Figyelek....és majd reagálnék is....sőt másképp is felteszem !!!

9. 92c8ab1dcc (válaszként erre: 7. - A445f073a9)
2008. nov. 17. 08:16
hasonló:)
2008. nov. 17. 08:11

Az én válaszom is sokrétű:


általában az internet:

- tv helyett, filmek, hírek

- különféle témákról szóló oldalak olvasása, ami engem érdekel (nem veszek annyi magazint, mint régebben net hiányában, bár azért nem pótolja teljesen azt)

- közérdekű információk


fórumok:

- én általában tájékozódásra használom pl. egy-egy termék megvásárlása előtt, tapasztalatgyűjtésre

- véleménycsere

- időnként csak szórakozás (a hoxa inkább az utóbbi kettőre jó)


chat:

- én ismeretlenekkel nem szoktam, csak pár ismerősömmel folytatok zárt chatet telefonálás helyett


msn:

- ezt nem szoktam


Egyébként tetszett az is, ahogyan te fogalmaztál: "hatalmas játék" . Valahol tényleg az (is).

- olvasás: online lexikonok, könyvek

2008. nov. 17. 08:04
Azért, mert a valódi életben képtelen vagyok normális emberi kapcsolatok kialakítására.:)
2008. nov. 17. 08:00

fórum azért jó, mert sok okosságot (saját tapasztalatokból) meg lehet tudni.

a neten programokat böngészek. msn nincs, chatből már 7 éve kinőttem.

2008. nov. 17. 07:56

Netre a tanulmányaim miatt.Aztán ha már van fedezzük fel az előnyeit.

Hoxázni azért szeretek,mert hasonló érdeklődésű emberekkel találkoztam és látatlanban is barátságokat kötöttem.Msnen Rengeteget beszélgettem számomra fontos emberekkel,akikkel esetleg több 100 km választ el minket egymástól,esetleg fel is hívhattam,viszont a netszámla nem lett több.

2008. nov. 17. 07:45

HellÓ WHY-MIÉRT.

Minden benne van- nálam.

Talán az unalomü(nem jó néha a hosszú mhg-om)zést

cserélném érdeklQdésem MÁSOK Felé-re :).

Ami nem kiváncsiság.

Érezd Magad jól köztünk.

2008. nov. 17. 07:42

MSN-re azért, mert így a külföldi ösztöndíjas, vagy az ország másik felén élő barátaimat, családtagjaimat el tudom érni, és mindezt ingyen.


Fórumokon meg véleményt nyilváníthatok, okosodom, tapasztalatot és eszmét cserélek.


Interneten tudom intézni a tanulmányi ügyeimet, mert már minden (kurzusfelvétel, vizsgára jelentkezés stb.) elektronikus úton megy, e-mailezem az oktatóimmal, letöltöm a tananyagot, információt gyűjtök egy-egy dolgozatomhoz, tájékozódom, híreket olvasok.


És természetesen stand up comedy-ket nézek :DDDD

2008. nov. 17. 07:41

Szia!

Nekem személy szerint a társaság hiánya és a családom távolléte miatt van rá szükségem. De vannak ugyanúgy távoli barátaim akikkel így tartom fent a kapcsolataimat. Persze néha keresgélek itt-ott ami érdekel azt megtalálom és okosodom tőle.

2008. nov. 17. 07:35
Igazából, arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy éli meg ezt a hatalmas 'játékot', amit ezek a dolgot adnak ! Játék, komoly, fontos, unaloműzés....????
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook