Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van ennyi negatív ember itt? fórum

Miért van ennyi negatív ember itt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. ápr. 8. 18:05
No... mint első számú gúnyos és szarkazmustól telített egyén kérdezem. Miért kell mindenkivel hímes tojásként bánni? És a másik kérdés, ha valami megüti a szemem miért kell nekem figyelmen kívül hagynom hogy elkerüljem az esetleges törékeny virágszál lelkébe taposást? Ha erre tudsz értelmes választ adni (számomra értelmeset) akkor elgondolkodom a dolgon hogy komplett személyiséget cserélek.. Ja.. azt nem tudok.. akkor én együtt élek a gondolattal hogy a világ tele van idiótákkal és gyakran kereszteződnek útjaink ők meg nyeljék be hogy a magamfajták szóvá is teszik.. Ez a tökéletes harmónia az én világomban (mindezt teljes nyugalommal és mosollyal kis arcomon írtam szívem tele szeretettel és vidámsággal meg egyéb bla bla.. :)
4. 204b0f6e6a (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. ápr. 8. 18:04
Azért mert ez egy játék leginkább!Komoly dolgokról is lehet beszélgetni,az igaz.De azért rengeteg fórum komolytalan,ahhoz nem igen lehet másképpen mint viccesen, vagy éppen kicsit gúnyolódva.Aki pedig ide kiírja a problémáját fel kell vállalnia ,hogy mindenféle hozzászólást kap.
2013. ápr. 8. 18:04
Nem. Kérdésnek szántam, csak kijött a véleményem. :) És hosszúra sikerült...Bocs :)
2. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. ápr. 8. 18:02
Akkor ez most egy "közlemény" volt? :)
2013. ápr. 8. 17:59
Sziasztok! Naponta olvasom órákig a fórumokat, jobbnál jobb témákról, és kevésbé jókról. De nem ítélkezem senki felett, mert mindenkinek más a problémája. Itt a fórumindítók azért írnak, hogy lássák mások véleményét, segítséget kapjanak, kapjanak egy kis támogatást. De sajnos vannak hozzászólók, akik tuti hogy vagy leszólják a témát, vagy lekezelően, gúnyosan mondanak véleményt, sőt röhögnek a problémát felvető emberen. Ha nem tetszik, miért szólnak hozzá? ha nem azonos a véleményük, miért nem tisztelik a másikét? Lehet, hogy ami nekik vicces, másnak óriási gond az életében. Nem okoskodás meg képmutatás kell, hanem segítség. Aki nem tud segíteni, normális véleményt írni, maradjon ki az egészből.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook