Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért teszik tönkre egyes szülők a gyerekeik életét? fórum

Miért teszik tönkre egyes szülők a gyerekeik életét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
33. PanniBp. (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 1. 11:50
Nos ezzel a szöveggel sokra megy szegény, Neked sincs türelmed Hozzá? Ahány ember, annyi féle. Ő nem tudja ITT és MOST felfogni, amit írtál - bocs. Szia!
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - PanniBp.)
2021. nov. 1. 11:49
Ezaz, nem volt kötelező gyereket vállalni neki. Tudhatta, milyen felelősséggel jár, milyen buktatói vannak. Ha valaki gyereket vállal, akkor meg szerintem az alap az anyagiakat biztosítani neki. A szülőség nem kötelező, tetszett volna nem gyereket csinálni, ennyi..
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Piroska52)
2021. nov. 1. 11:48
Nem fog, sírni könnyebb,
30. Piroska52 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:46
Merj tenni magadért, még ha nehéz is. Csak vágj bele.
29. PanniBp. (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2021. nov. 1. 11:45
Sajna nem tudjuk szerette-e a Fórumnyitó Társunkat a Hozzátartozója. S attól nem lesz jobb az ITT és MOST-ja, ha felhánytorgatjuk Neki azt, hogy létezik. Aki gyereket vállalt tuhatta, hogy a gyerek nem képes maga kimosni a pelenkát, például.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Piroska52)
2021. nov. 1. 11:44
Ja, csak közben lelkileg tönkretettek. Ha tudom, hogy ilyen családom lesz, bárcsak meg se születtem volna. Egyébként felnőtt vagyok. Csak nem akarok elhamarkodott döntést hozni, egyik rosszból a másik rosszba kerülni. Bár a jelenleginél nemigen lehet rosszabb.
27. PanniBp. (válaszként erre: 7. - Scherlock)
2021. nov. 1. 11:43
Sajnos nem egyszerű a dolog. Például: a gyerek merre menjen? Esetleg még lakása sincsen. Könnyű azt mondani, fogadd el beteg: oszt' ez a diagnózis mentség minden elszenvedett történetre. Nem akarok vitatkozni, ne érts, ne értsetek félre: sajnos nem egyszerű, szerintem.
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - PanniBp.)
2021. nov. 1. 11:41

Szia, amikor leírtam a választ, tapasztalatból írtam, amit.

Aki nem azokkal a hibás génekkel születik,ami a szükeiben meg van, tesz magáért, aki örökölte, azon az Isten sem tud segíteni.

25. Piroska52 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:41

Semmivel nem vagy különb, ekézed a szüleid a hátuk mögött, költözz el ha nem tetszik. Persze az nem megy.

Jó is az, ha van hol lakni.

Van kaja, meleg szoba.

24. PanniBp. (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 1. 11:38
Szia Enissa! Bár ily' egyszerűen meg lehetne oldani az éveken át tartó pokol, kilátástalanság éveit. Riasztó ez az egész. Természetesen igazad van, a jövőbe kell tekinteni, csak sajnos a sebek max. beheggednek.
23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:38
Miért nem magadban bízol, miért az isteni gondviseléstől várod a megoldást? Remélem csak egy troll vagy!
22. papája (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:37

Hány éves vagy ?

Amennyiben már felnőtt, akkor nem tudom mire vársz. Dolgozz, vannak munkásszállások, vagy albérlet. Merj új életet kezdeni.

Panaszkodsz, nyilván jogosan, de mit tettél eddig az életben, hogy neked, neki jobb legyen?

21. globus (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:36
Nem tudom, hány éves vagy. De ha dolgozol, keresel egy olcsó albérletet, és szabadon élhetsz tovább. Mások is meg tudják csinálni.
20. globus
2021. nov. 1. 11:35

Tudnék mesélni, de inkább nem bolygatom, csak magammal tolnék ki.

Amint lehet, elköltözni minél messzebb, azt' cső.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 1. 11:33
Eleve abszurd, hogy ilyen az otthoni légkör. De ha van isteni gondviselés, pontot tesz majd egyszer ennek a végére.
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:31
Te mivel érzed különbnek magad? Meg is érdemled a sorsod, ahelyett, hogy lépnél, tennél magadért, a sebeidet nyalogatod és magadat eltartatod.
17. 37e1ff8723 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:30
Kár, hogy fórumnyitogatásért nem fizetnek. Már gazdag lennél, és elköltözhetnél. 😀
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2021. nov. 1. 11:27
Pénz nélkül? Akkor egyik kiszolgáltatottságból zuhannék a másikba és adósrabszolgaságba kerülnék, vagy koldusbotra. Nem tudom, melyik a rosszabb.
15. Amaunet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:25
Még a szüleidnél élsz? Miért nem költözöl el és kezdesz önálló életet?
14. 37e1ff8723 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:18
Én inkább gonosznak nevezném.
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:18

Most lett elmagyarázva neked, hogy nem fogja fel, nincs tudatánál.

A hsz-d alapján ugyanolyan vagy, mint akit köpködsz.

Hány éves vagy?

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Liliom10)
2021. nov. 1. 11:08
Ha nem elmebeteg, akkor én meg egy tulipán vagyok.
11. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:05

Igen. Majdnem napiszintű veréssel együtt, aminek semmi oka nem volt. Hány éves vagy ?

Engem nem nyomorított meg, csak idegileg iszonyúan megviselt. A későbbiekben nagyon megerősített, nem csináltam apró dolgokból problémát, mint a korombeliek sokan. Az élet megpróbáltatásait jobban elviseltem/elviselem.

Ezek az emberek nem kerülnek zártosztályra, mert nem elmebetegek. Nem tudnak uralkodni magukon, csak a gyengébbeken, akik a családban rettegnek tőlük. Talán szadisták is, hatalommániások is: "Én vagyok az úr a házban !!! "

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2021. nov. 1. 11:05
Már több éve ebben élek. Hát lehet jobb lett volna, ha inkább nem nevel fel, már ha ezt nevelésnek lehet nevezni. Borzalmasan viselkedik, őrjöng mindig, ha ezt szakorvos meglátná, kérdés nélkül utalná be őt zártosztályra.
9. Scherlock (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 11:02

Nem értem, miért rugózol ezen?


Egyébként gyönyörűen beszélsz arról a valakiről.

Azért olykor jusson eszedbe, hogy ki nevelt fel, etetett, pelenkázott. Igenis szeretett, csak neki az a szeretet. Nem képes többre.


Ha elég intelligens lennél, megértenéd és elfogadnád.

2021. nov. 1. 11:00
Azt sem értem, hogyha ennyire lelkileg sérült, nincs tudatánál, miért nem megy be intézetbe? Egy marék lepkét nem ér az élete, akkor miért ragaszkodik annyira hozzá? Egy pszichiátrián állandóan gyógyszerezve különb élete lenne, mint így, ilyen formában..
7. Scherlock (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 1. 10:56

Így van.

Tőlük csak annyi telik. Tovább kell lépni.


Ami elmúlt az elmúlt. Minek visszamenni?


A jelenben élek, a jövőm alakítom. Akkor legyen inkább minden pillanatom minimum jó, de inkább fantasztikus. :)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 10:54
Aki ezt teszi valószínű nincs is tudatában mit tesz. Az alkoholista is tagadja, hogy ő az. Beteg emberek,nem fogják fel tetteik hatását a környezetükre.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 29c1a17bf6)
2021. nov. 1. 10:48
Az ilyen bántalmazó embertől a közvetlen szűk környezete szenved leginkább. Megbetegít lelkileg mindenkit és semmi bűntudata, szégyenérzete nincsen. A legjobb lenne elmegyógyintézetbe vonulnia, ha ennyire roncs lelkileg, akkor legalább ne a környezetét mérgezze
2021. nov. 1. 10:45

Na most ez már az a kategóia, hogy egyáltalán nem szereti a gyerekét.Nekem ebben annyiban volt részem, hogy hallgattam hogyan kiabál a szomszéddal például.

A másik verzió, ami innen kimaradt az hogy tettekkel mindent tönkretesz a környezetemben. Vagyis irányítani akar.

Zártosztályon lenne a helye, ha pl. egyedül marad elég zártosztály az. Mondjuk az én esetemben nem maradt egyedül, habár én nem élek vele.

Igazából mindig van megoldás. Több pszichológiai könyvet kell olvasni arról, hogyan kell bánni lelkibetegekkel.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook