Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért tartjátok rossznak a döntésemet? fórum

Miért tartjátok rossznak a döntésemet? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. febr. 12. 12:07

Najó, de itt csak arról volt szó, hogy beleszeretett, nem arról, hogy rögtön hozzámegy feleségül és Egyiptomba költöznek.


Sajnos a "jó keresztény" magyar férfiak is kitűnően szerepelnek a párkapcsolati erőszak terén, úgyhogy azért még csak nem is kell a szomszédba menni...


Nyilván akinek nem stabil a helyzete (mert mondjuk eredetileg nem itt él és nincs tartókodási/letelepedési engedélye stb), azzal szóba sem érdemes állni. De ha normális, van munkája, barátai, stb. akkor miért ne lehetne belemenni egy kapcsolatba? Megint más idegen országba költözni, főleg ha a nyelvet sem beszéled, esetleg nem tudsz munkát találni, nincs végzettséged stb. Én úgy még Németországba sem költöznék, nemhogy a közelkeletre... Amúgy sem a fórumból sem a vallomásból nem derül ki, muszlim vallású lehet egy Magyarországon született, magyar anyanyelvű magyar ember is.

2020. febr. 12. 11:38

Kedves Fórumindító!


Te hol élsz?

22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 12. 11:27

Fórumnyitó, ha előrelátó akarsz lenni, akkor menj be egy mecsetbe, vannak hazánkban is. Beszélj az imánnal, beszélj az adott kiszemelted országának szokásairól, és ha házasságot akarsz kötni vele, akkor készíts szerződést a gyermekelhelyezésről is. Ha vallásos a kiszemelt, akkor elfogadja , amit aláírt az imán előtt, ha hülye akkor akár 7 éves korától nevelheti ő a gyereket.

Kell a szerződés, ahogy itthon sem ártana sok mindent a házasság előtt papírra vésni, hogy ne legyen később probléma, abból, amiből nem lenne, ha szerződést kötöttek volna előtte.

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - 5236d12e25)
2020. febr. 12. 11:20

Szintén megkérdezem, személyes a tapasztalat?


Igen megesik az ilyen is. Volt ismerősöm, aki majdnem belehalt a szülésbe, mert a férje nem akarta, hogy férfi orvosnál szüljön Egyiptomban. Éppen egy német férfiszülész volt az ügyeletes. A vége jó lett, anya-baba jól vannak, mert csak segíthetett neki az orvos, de elvált a nő. Itthon él a kislányával.


Voltak itt muszlim házasságban élő nők, de elmentek, mert egy istenért nem hitték el nekik, hogy ők nagyon boldogok, nincsenek korlátozva, nem zárják be őket, nem verik őket.

És persze van olyan is, amit leírtam, mint legyen az bármilyen nemzetiségű, végzettségű, vallású.

20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2020. febr. 12. 11:14
Azért kérdeztem, mert igazán ebben a témában és minden egyébben is, az tud mondani akinek van közvetlen rálátása.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - 4477403e12)
2020. febr. 12. 11:04

Mert itthon ilyen nem történik, ha megcsalja a pasit?


Ugyan már, csak nem igazán dicsekednek vele.


Aki bántalmazza a párját, gyerekét nemtől, vallástól függetlenül a kezét vágnám le, hogy többé ne legyen mivel bántalmazni.

Lásd, annak a nőnek a példáját , akit a katonatiszt vert félholtra és a nőt büntetik meg most 5 millió forintra, mert a fotója mellé kiírta a pasi teljes nevét. No comment!

2020. febr. 12. 11:03
Rengeteg muszlim van aki más országban próbál beolvadni a szokásokat elhagyni/felvenni távol a családjától. Ellenben ha visszatér szülőhazájába akkor nincs mese, ott mutatja ki igazán a foga fehérjét.
17. Guruljka (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 12. 11:02
Nem volt kérdés a személyes tapasztalat, de láttam már itt a Hoxán panaszt, nem is egyet.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. febr. 12. 10:55

Gurujka, hányat ismersz személyesen?

Nem a szomszédom lányának az ismerősének a barátjának a nénikéjének a …….

2020. febr. 12. 10:52
Az egyetemen voltak muszlim pasik, volt is mindig barátnőjük, nem volt ördögtől való, hogy szerelmes beléjük valaki. Azóta csak annyit tudok, hogy azóta is itt él néhányuk kis hazánkban, gondolom azóta már nős mindegyik. Más dolog, ha itt és más dolog, ha az ő hazájukban. Meg az se mindegy, az hol van.
14. 4477403e12 (válaszként erre: 13. - Cc7a88f96d)
2020. febr. 12. 10:51

Így van ahogy mondod.

Van egy volt kollégám,szír,vagy palesztin most pontosan nem tudom.

Egyik legjobb munkaerő volt,kedves,udvarias.

Aztán egyszer elmesélte,hogy mit tenne a feleségével,amiért az megcsalta.Legyen annyi elég,hogy a sztorit nem akartam tovább hallgatni,és ha a hazájukban lettek volna,a nő már nem élne.

Na ennyi.

Náluk ez így megy.

2020. febr. 12. 10:45

Èn külföldön èlek,ahol rengeteg az ilyen szàrmazàsù fèrfi.Csak addig kedvesek amìg behàzasodnak,mert kell nekik àllampolgàrsàg,segèly stb.Sokan papìrok nèlkül mennek orszàgokba...

Èn nem bìznèk az ilyenekben...mèg a nőkben sem.Be van nàluk tanulva a tipikus nagy kedvessèg,aztàn ha nem ùgy vàlaszolsz ahogy ők azt kigondoltàk,simàn nekedugranak...

Szerintem 100lèpès tàvolsàg a muszlimoktòl...bàr majd okolusz majd a sajàt hülyesègedből.

12. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 12. 10:43
Ez a 75% csak elméletben térdepeltetne kukoricára. A muszlim férj pedig valóságosan. És nem is biztos, hogy ez lesz a legrosszabb. De hajrá! Hátha neked jobban fog sikerülni.
11. 4477403e12 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. febr. 12. 10:43

Azért kéne először tisztában lenni azzal,hogy mit vállal a nő,ha hozzámegy egy muszlim férfihoz.

Anyám legjobb barátnője is mindig muszlimokhoz vonzódott,hozza is ment vagy két fickóhoz.Mindig panaszkodott,hogy neki semmit nem lehet,nincs saját pénze,nem mehet oda es akkor ahova akar.

Mindezek ellenére mindig valami arab,török fickóval volt.

Selber Schuld,csak ennyit tudok erre mondani.

2020. febr. 12. 10:39

"Nem minden muszlim terrorista és erőszaktevő."


Tudjuk. Azt is tudjuk, hogy sokan, akik így indultak, utána panaszkodnak, hogy saját véleményük sem lehet.

9. 4477403e12 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 12. 10:33

Én nem akartam rosszat írni egyik vallásról sem,személy szerint nem vagyok hívő,nem érint.

De ismerek sok muszlimot,kedves,figyelmes,segítőkész sármos férfiak,mégsem lennék sosem a feleségük.

Meg ismerek pár

görény keresztényt is.

8. 4477403e12 (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2020. febr. 12. 10:31

Azelott kéne ezt átgondolni mielőtt férjhez megy valaki egy muszlim vallásúhoz.

Hogy ott nincs akkora szabadsága a nőnek az egyenjogúságot meg jobb,ha elfelejti.

Ez a "majd én megvaltozatom","majd velem masképp lesz" eut el kene feljteni,nem működik sokkal egyszerűbb esetekben sem.

7. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 12. 10:30

Maga a "vallomás"-od is, meg ez a mostani kérdésfeltevésed is azt sugallja, mintha nem akarnál tudomást venni egy muszlim férfivel való szerelem lehetséges árnyoldalairól, pedig nem hiszem, hogy nem ismernél "eseteket", akár hallomásból, akár könyv- vagy filmélményből, de mégiscsak motoszkál benned valami, azért kell vallani meg fórumot indítani, de közben adod az értetlent. (Elnézést)

Én ezért.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 4477403e12)
2020. febr. 12. 10:20

Hidd el mindkettő létezik.

Az sem kizárt az a muszlim férfi magyar ősökkel rendelkezik.

Van ám sok 'fajtatiszta' magyar is, aki felvette a vallást.

5. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 12. 10:15

Csak nézz körül itt a fórumokban. Mondjuk engem nem érdekel, hogy számomra ismeretlenek mit kezdenek az életükkel.


De rengeteg olyan fórum indult itt is, hogy nem veszi a nőket emberszámba a férje, akiről aztán a fórumban kiderül, hogy muszlim, arab stb. Nem engedi el a gyerekkel, ha a nő már válni szeretne stb.

4. 4477403e12 (válaszként erre: 2. - Csalános)
2020. febr. 12. 10:12

Miért lenne hátsó szándéka?

Csak azért mert muszlim?

Nem minden muszlim terrorista és erőszaktevő,úgy látszik az elmúlt években sikerült teljesen kimosni a magyarok agyát 😢


Másik vallás,másik kultúra.

Ha tetszik akkor hajrá,ha nem akkor meg kár megpróbálni is.

Sosem fognak keresztényként gondolkodni,mint ahogy a keresztények sem fognak a Koran tanításai szerint élni.

2020. febr. 12. 09:50

Ajánlom a figyelmedbe ezeket a cikkeket:


[link]


[link]


[link]

2. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 12. 09:33
Egyik oldalról előítélet. Másik oldalról mióta tart? Harmadik oldal, hogy nem tudni a férfi hátsó szándékát, illetve többet kellene róla írnod, te hogy látod.
2020. febr. 12. 09:26

A "Beleszerettem egy muszlim férfibe" vallomásomra az emberek 75% -a kukoricára térdepeltetne.


Őszintén érdekel miért?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook