Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért száll vitába valaki, ha már nem akar semmit a másiktól? fórum

Miért száll vitába valaki, ha már nem akar semmit a másiktól? (beszélgetős fórum)

14. tulipán*** (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 23. 00:17
Akkor az elmondottak alapján tényleg úgy hangzik, hogy ez a születésnapi duma csak egy kifogás volt, hogy lelépjen. :( :( Reméljük, a következő sokkal megfelelőbb lesz. :)
2020. nov. 22. 17:46
Neked se kelljen ilyen balfék.
12. fewin (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 17:42

Hétfőn minden oké, kedden ki vagy rúgva, mert szerdai, azaz jövőbeni eseményre nem gratulálsz. Jól értettem?

Ha tényleg így volt, kifogásnak elég gyér.

2020. nov. 22. 15:15
Jajj!:D
2020. nov. 22. 13:49
Csak egy jótanács.Ha leírta,hogy neki nem kell egy "ilyen" nő akkor nincs miről beszélni,le kell zárni ezt a kapcsolatnak nem nevezhető dolgot.Találsz különbet is.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Tulipán***)
2020. nov. 22. 13:40
Én írtam jelen esetben rá, s én voltam aki lezárta a beszélgetést, tehát nem ő írt. Az érdekes az, hogy hétfőn még nem volt semmi baja, még minden tökéletes volt.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
2020. nov. 22. 13:37
Szerinte játszok vele, s nem beszélt velem kedd óta, s állítása szerint azért, mert nem kell neki egy ilyen nő, mint én, mert arra nem voltam méltó, hogy felköszöntsem rajta keresztül a fiát, akinek szerdán volt a 10.születésnapja. Annyira rosszul esett, mikor azt mondta, hogy neki nem kellene ilyen nő, mint én. Mintha szemét lennék, vagy valami eldobnivaló nő, aki semmit nem ér.
2020. nov. 22. 12:50
egyébként nekem úgy hangzik, hogy igenis kellenél neki, azért írogat neked, csak valamivel megsértetted. De mik a részletek? Azok nélkül nehéz átlátni a helyzetet.
2020. nov. 22. 12:48
Ezt nem értem. Miért nem kellesz neki? Mi az indoka? Abból talán jobban megértenénk a szitut.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 12:43
Remélhetőleg az az utolsó "beszélgetés" helyrerakta az agyad.
2020. nov. 22. 12:35
Az a baj, hogy titkon várom, hogy jelentkezzen, holott tudom, hogyha jelentkezik is, s lesz megint valami, nem fog sokáig tartani. De nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ariana)
2020. nov. 22. 12:31
Igen, valószínűleg ezért.
2020. nov. 22. 12:30
Te miért nem tiltottad le, ha csak arról beszélt, hogy nem kellesz neki? Talán azért, mert addig is veled foglalkozott?
2020. nov. 22. 12:15
Szégyellem magam, de kavartak az egyik sráccal, valamiért-mai napig nem tudom miért-, de megharagudott, írtam neki egy üzenetet facebookon s utána vettem észre, hogy már nincs az ismerőseim között, de üzenetet mégis tudtam neki írni. Gondoltam, jó, akkor nincs kivel témázni, nem kapja meg az üzeneteket, s erre visszaírt nekem s ott vitázott velem legalább egy órán keresztül, s egyebet nem ecsetelt, csak azt, hogy neki nem kell ilyen nő, mint én. Akkor mi a francért írt vissza? Tiltott volna le egyszerűen s kész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook