Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért pont estére vagyok éhesebb? fórum

Miért pont estére vagyok éhesebb? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 15. 11:44
Én is mindig estére éhezem meg, így ez a téma engem is nagyon érdekel. Sajnos találtam róla nemrég egy cikket, ami szerint ez nem egészséges. Nagyon hasznos cikk, nézd meg hátha ez elveszi a kedved az esti evéstől. A cikket itt találod: [link]
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Kannanana)
2021. szept. 7. 13:50
Köszönöm..
2021. szept. 6. 20:59
Sajnos a legtöbb ember este otthon unatkozik és jön az éhségérzet, főleg ősszel-télen. Akár azzal is "játszhatsz", hogyha egy pici vacsi után éhes leszel, akkor elmész sétálni egyet, amivel lekötöd magad.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2021. szept. 6. 17:22
Köszönöm,kipróbálom..
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. szept. 6. 17:17
köszönöm
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. szept. 6. 17:17
köszönöm,kipróbálom.
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 16:28

Ez betegségek nélkül nálam is megvan. 16 óra után, főleg este nyitogatom a hűtőt, nagyon kell vamai, de magam se tudom soszor hogy mi. Nem elégít ki semmi, ha nincs egy kis kenyér hozzá. De kívánok édességet is.


Én úgy oldottam meg a problémát, és ezt már más témába is beírtam hátha segít valakinek, hogy akár sósat, akár édeset kívánok, iszok egy adag vaníliás rizsfehérjét. Ha nem kívánom, akkor is. Ettől azonnal elmúlik az ehetnékem és 100 kalória sincs. Ráadásul az a kalória is fehérjéből van, nem szénhidrátból. Tehát máshogy dolgozódik fel. Előnyösebben. Nem olcsóság mert a legjobb minőséget veszem, de ha azt nézzük hogy e miatt sokkal kevesebbet költök más élelmiszerre, már egész baráti.


Régebben nagy adagokat ettem, már szégyeltem mennyit. Mindig azt néztem hogy ne egyek többet a 44 éves, nálam 24 centivel magasabb fiamnál. Sokat éheztem, de csak azért sem akartam többet enni nála. Borzasztó volt. Mióta iszom a rizsfehérjét sokkal kisebb adagokat kívánok mindenféle ételből, és lassan, de biztosan fogyok is. Még kell fogynom, és örülök hogy lassan, megszorítások nélkül, és jól érzem magam közben. Szeretettel ajánlom neked is ezt kipróbálásra. A rizsfehérje egy nagyon egészséges és hasznos élelmiszer.

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 15:39

Ha leírnád, hogy mit és mennyit eszel egy nap, akkor egyszerűbb lenne segíteni.

Mondjuk az "este is eszem sokat" nem a legjobb módszer a fogyáshoz...

7. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 15:38
Este már csak valami levest egyél (zöldségleves, húsleves, gulyásleves...stb.) persze kenyér nélkül. Aztán ha még éhes lennél, azt később is ehetsz még egy keveset. Utána pedig foglald el magad valamivel: olvasgassál, nézz Tv-t, vagy filmet és ne gondolj az evésre. Persze közben már nassolni sem szabad! 😀
2021. szept. 6. 15:21
Én úgy tapasztaltam, ha a vacsora fehérje, akkor kevésbé éhezek meg utána. Hús, túró, tejföl, sajt + zöldségek. Ha inkább szénhidrát, különösen ha valami cukros, édes, habos, szinte órán belül ismét zabálhatnékom van. Sokszor segít, ha valamilyen pezsgőtablettát jó sok vízzel iszok. Telíti a gyomrot.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2021. szept. 6. 15:05
köszönöm,kipróbálom
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2021. szept. 6. 15:05
Köszi. igen,iszok elég vizet
2021. szept. 6. 14:59

Amúgy valószínűleg nem eszel eleget nap közben.

Sok zöldséggel és 0 kalória folyadékkal tudnád becsapni az éhséget

2021. szept. 6. 14:58

Elvileg a 160g Ch, napi 5 alkalmas étkezés mellett nem szabadna éhesek lenni.

Elvileg.


Iszol elég vizet?

2021. szept. 6. 14:52
Sajnos többféle betegségem miatt sokféle gyógyszert szedek. Fogyni szeretnék.. 42 éves múltam. Napközbe elvagyok,normál adagokat eszek. reggeli,ebéd uzsi este is eszem sokat de kb 20 perc múlva megint ennem kell,úgy érzem nem tudok elaludni. kipróbáltam már az almaecetet,de csak egy alkalommal segített. valaki tanács,tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook