Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért olyan nehéz a társkeresés manapság? fórum

Miért olyan nehéz a társkeresés manapság? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért olyan nehéz a társkeresés manapság?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
619. 1b4cb6e1ae (válaszként erre: 616. - 1b4cb6e1ae)
2016. márc. 15. 14:51
Persze könnyeb leìrni ezt,mind kivárni hogy betoppanjon a nagy Ő és ugye a vadászösztön is hajt minket ,de ha pròbAlkozol egymás után többször fogsz veszìteni mintha csakritkábban de biztosra mész,mert kinek hiányzik a visszautasitás és a kudac??
2016. márc. 15. 13:43
*Cikk nélkül is lehet tudni, két okból: 1.) Mert az emberek értsd mind két fél nem tudja valójában mit akar. 2.) Sok "szerepzavar" és szerepváltozás miatt, elég sok téren érdekes mód egyezniük kell.*
2016. márc. 15. 13:42
Cikk nélkül is lehet tudni, két okból: 1.) Mert az emberek értsd mind két fél nem tudja valójában mit akar. 2.) Sok "szerepzavar" és szerepváltozás miatt, eéág sok téren érdekes mód egyezniük kell.
2016. márc. 15. 13:25
Soha ne màsoknak akarjunk tetszeni,megvàltozni mert azok már akkor nem mi leszünk ezzel csak becsapjuk magunkat és a másikat is,legyünk önmagunk gyengeségeinket kovácsoljuk az erősségeinké,járjunk nyitott szemmel legyünk kedvesek és segitőkészek és majd felfigyelránk az kinek fel "kell"...ez a véleményem a témáròl
615. 1b4cb6e1ae (válaszként erre: 2. - F742b2b47c)
2016. márc. 15. 13:02
Szia,nekem jò a kisugárzásom,Csernobilban lakom, bocs nem hagyhattam ki pussz;)
614. Renpi (válaszként erre: 611. - Sanyinak)
2015. dec. 28. 17:01

Az nem az Én stílusom... :)

Nem szoktam keresni....jönnek maguktól. :)

613. csikil4ny (válaszként erre: 612. - Unom)
2015. dec. 27. 21:14
Azóta sem járt erre felé...
612. unom (válaszként erre: 606. - AT87)
2015. dec. 27. 20:03
Te mi alapján választasz nőt? A külső nem számít?
611. sanyinak (válaszként erre: 610. - Renpi)
2015. dec. 27. 20:01

Akkor szerintem tegyél tönkre anyagilag egy ilyen gazdag pasast... :)


Nem hiszem, hogy lépten-nyomon csak gazdag pasikat lehet találni. Talán nem jó helyen keresed őket.

610. Renpi (válaszként erre: 606. - AT87)
2015. dec. 27. 19:37

Ez a téma nem furcsa,hanem tág fogalom.Több irányból meglehet közelíteni ezt a témát....amit most nem teszek.

Az Én tapasztalatom is hasonló.Hozzáteszem nem szeretnék általánosítani,de úgy gondolom,hogy a pasik nagy része is a "cica babákra" mozdulnak rá első körben.Tehát nem baj ha nem tud főzni,stb.,de jól nézzen ki.

Én soha nem a pénzre mentem,de sajnos...igen sajnos mindig pénzesbe botlottam.Azért sajnos,mert nem mindegyik tudja azt,hogy milyen is nélkülözni.A férfiak nagyon anyásak is lettek,ami egy biztos pontot jelent.

Az,hogy nehéz Hűséges Társat találni,azt Én az önző viselkedésre tudom visszavezetni.Már nincs őszinte beszélgetés,összefogás a családban.Mindenki gyanakszik mindenkire.Elveszett a bizalom az emberek között.

609. Mutáns Jane (válaszként erre: 606. - AT87)
2015. dec. 9. 00:30

Olvasd el ezt, agytrösztke, hátha okosabb leszel tőle.


[link]

608. unom (válaszként erre: 606. - AT87)
2015. dec. 8. 22:59
Te mi alapján választottad ki, kinek írsz? Vagy a való életben azt, hogy kinél próbálkozol? Mi volt a szempont?
607. juditka23 (válaszként erre: 606. - AT87)
2015. dec. 8. 22:55

jajjj azert igy ne gondolkozzunk kerem szepen!!! engem nem erdekel a penze..... attol boldog nem leszek, es ettöl fuggetlenul is egyedul vagyok


ja es a kigyurt pasik meg nem tetszenek....


es normalis is vagyok!

606. AT87
2015. dec. 8. 15:59

Furcsa téma ez, és nem is akartam írni, de igazából kíváncsi vagyok, leginkább a nők véleményére vagyok kíváncsi ezügyben. Nos, elmondom, szóval én mit tapasztalok.


Egy hosszabb kapcsolatom volt, véget ért. Ennyi.

Nos, próbálkoztam előtte is, utánna is de valahogy ettől az egy esettől eltekintve semmi nem jött össze.

Valahol megértem, mert nos nem vagyok gazdag, se jóképű kigyúrt alak. De azért szerintem nem én vagyok a legroszabb, és ápoltan öltözködöm, normálisan viselkedem, stb. Illetve vannak más erényeim is. De semmi nem jött össze. Ami nekem furcsa, hogy ismerősi körben, a nők újra és újra olyan alakokkal állnak össze, akik nem tisztelik őket, bunkók, ostobák, hűtlenek, stb. Aztán panaszkodnak ,hogy megint milyen rossz pasit fogtak ki. Igen? Akkor miért nem próbáltok másféle sráccal ismerkedni? Ha normális, hűséges, figyelmes, pasit kerestek akkor miért nem ezeket találjátok meg? Néhányszor halottam már, hogy óh, hát a rosszfiúk kellenek a nőknek. Igen? Legyek akkor bunkó barom, csaljalak meg, akkor ember számba veszel? Vagy ez csak duma? És igazából csak két dolog számít, a bicepsz meg pénztárca? És azok a értékek, amiket én fontosnak tartok már nem számítanak semmit? És tényleg megértem, hogy a külső is fontos, de csak ez?

Bocsánat, senkit nem akarok ezzel megbántani. Csak sokszor látom ezt.

Nos, ezek után gondoltam megnézem mi a helyzet a netes ismerkedéssel. Hátha ott mást tapasztalok. Meg aztán vidéki kisvárosban élek, túl sok szórakozó hely, vagy ahol ismerkedni lehet nincs, munkahelyen és a főisikolán megmár volt épp elég visszautasítás. Hát próbáljuk meg így.

De itt is csak ugyanaz volt a helyzet. Ami ismételten furcsa: nagyon sok női véleményt olvastam, hogy mennyi bunkó pasas van a netes társkeresőkön, mennyi a hazug, meg perverz, meg őrült stb, stb. Mindig normálisan, tiszteletteljesen, nem sablon szöveget írtam: de válasz nulla. Semmi. Most mi van, ránéztél az adatlapomra, és olyan rosszul nézek ki ,hogy kijött az ebéd? Vagy mi a probléma?És itt is ugyanaz a helyzet mint a valós életben: egyszerűen azt látom, a nők többsége nem olyan férfit keres magának, mint amiről beszél, és egyedül csak a külsőségek, és a pénz számít.

Vagy vannak még-én hinni akarok benne-normális, tisztességes nők-lányok, akik szintén a normális, tisztességes fériakat keresik? De akkor miért nem találjuk megegymást, se az életben, se neten?

És mit lehetne tenni ,hogy megtaláljuk egymást?


Nem csak én vagyok így ezzel, sokan vannak még így , beszéltem ilyen helyzetben lévő ismerősökkel, és ők se értik. Csak rosszul működő kapcsolatok és egymást kihasználó átverő emberek.


Tudom, kicsit bosszús, és frusztrált vagyok, de nem igazán látok pozitív példákat. Aki nem egy ,,Berki vagy ki a nyavaja" az csak fityiszt kap, de lehetőséget egy kapcsolatra nem.

605. MentsVár (válaszként erre: 602. - Mutáns Jane)
2015. nov. 30. 08:43

A segítés az kétélű fegyver.

Még a jószándékot is tudni kell alkalmazni.

604. csikil4ny (válaszként erre: 599. - 76c87e32e1)
2015. nov. 30. 08:02
Plusz ha valaki keres az talál is, igaz lehet hosszas a válogatási folyamat, míg olyant talál akivel érdemes. Én nem kerestem neten és nem is fogok, úgy is megtalálnak. :) Persze aki csak munkába jár és haza, annak a net a külvilág.
603. MentsVár (válaszként erre: 602. - Mutáns Jane)
2015. nov. 29. 22:28

"Maradok az a lusta, élveteg, önző disznó, aki azelőtt voltam, mielőtt ezek az eszement irgalmas szamaritánus akcióim lezajlottak."

Köszi.

Én kb. 20 évig voltam "szamaritánus", és most döntöttem úgy, mint amit idéztem tőled.

Én hülyébb voltam mint te.

602. Mutáns Jane (válaszként erre: 600. - MentsVár)
2015. nov. 29. 19:44
Figyelj, én korábban már próbálkoztam, hogy valami változzon. Kudarcot vallottam, kivéve, amikor valaki pont azért volt pocsék helyzetben, vagyis jutott zsákutcába az élete, mert az addig használt összes ötlete kudarcot vallott. Csakis azért voltak hajlandóak meghallgatni, mert olyankor már ők is belátták, hogy nincs mese, ki kell lépni a komfortzónájukból, különben nem jutnak sehová. Kb. 5-6 emberen (mind nők) segítettem, aztán egyéb körülmények miatt is kb. 2-3 év múlva csúnyán kikészültem. Úgyhogy én többé ezt soha. Maradok az a lusta, élveteg, önző disznó, aki azelőtt voltam, mielőtt ezek az eszement irgalmas szamaritánus akcióim lezajlottak.
601. Mutáns Jane (válaszként erre: 599. - 76c87e32e1)
2015. nov. 29. 19:41
Francba, ez rád pont, hogy nem vonatkozott. Téged érdekel a világ, meg önmagad is, van róla véleményed, és amit tapasztalsz, azt nem az előítéleteid visszaigazolására használod, hogy továbbra is meglegyen a biztonságérzeted.
600. MentsVár (válaszként erre: 597. - Mutáns Jane)
2015. nov. 29. 19:15

Igazad van.

De ez van. Vagy tudsz jobbat? Hallgatunk.

2015. nov. 29. 19:03

Ti ketten értitek is, amit leírtok? :) Mert én nem értem. Az ember képben van a helyzetével és a körülötte lévő viszonyokkal, amikor társkeresésről van szó. Annyira nem változott nagyon semmi, ha egy adott embert nézel, mert nyilván aki most keres társat, azt nem befolyásolja az, hogy 100 évvel ezelőtt mi volt.

A világhálón ma már szinte mindenki fent van, aki nincs, azt természetesen nem érinti a netes ismerkedés, tehát nincs abban érintve. A lényeg meg onnan indul, két ember vonzódik-e kölcsönösen egymáshoz, az pedig ezer éve sem volt más érzés.

598. kisauto
2015. nov. 29. 19:03
Azt értem hogy egy férfi sokk mindenbe otthon kéne lennie meg sikeres legyen,és még hobbija is legyen ,de ha ezeket a dolgokat véghez viszi mikor marad ideje a árjával,szeretőjével,kedvesével foglalkozni?
597. Mutáns Jane (válaszként erre: 596. - MentsVár)
2015. nov. 29. 17:43
Azt azért tartsuk szem előtt, hogy világháló ide vagy oda, a helyzet és az embernek abban elfoglalt helyzetének kívülről és széles perspektívából való szemléléséhez a legtöbb embernek bizony jókora begyakorlásra volna szüksége, mert a többség számára ez nem természetes. Pontosabban nem ez a természetes.
2015. nov. 29. 16:20

CSak az határoz meg mindent, hogy mennyire vagy képben a helyzeteddel és a körülötted lévő viszonyokkal.

A társkeresés jellege megváltozott.

Ezt figyelembe kell venni, és aki ezt olvashatja, annak elérhetősége van a világhálóhoz és a lehetőségekhez.

595. Érdekes73 (válaszként erre: 576. - Fdcf6179e5)
2015. nov. 25. 20:41
Ez kb így olyan meggyőző mint a borivás és vizet prédikálás :) Neked se jött össze az ideális család de mástól elvárnád. Gyerekként car felnőni egy pocsék házasság árnyékában. Ezért is jobb ha elválnak a szülők időben .
594. csikil4ny (válaszként erre: 583. - Fdcf6179e5)
2015. nov. 25. 18:37

Én a másik oldal vagyok: gyermekkoromban is azt tartottam és most is azt mondom jobban jártam volna ha a szüleim elválnak. Inkább egy lelki egyensúllyal rendelkező szülő, mint két üvöltöző félőrült!


Ezek a saját sérelmekről szólnak és nem a szülők párkapcsolatáról.

593. 76c87e32e1 (válaszként erre: 592. - Unom)
2015. nov. 25. 18:14
Nem hiszem, hogy azt komolyan írta. :)
592. unom (válaszként erre: 591. - 76c87e32e1)
2015. nov. 25. 17:45

Nekem csak nevetséges. Ő akarná megszabni a szabályokat, mikor neki se sikerült.

Félreértések elkerülése érdekében: én sem élek a gyerekeim apjával. De nem is mondom meg másnak, hogyan éljen.

591. 76c87e32e1 (válaszként erre: 590. - Unom)
2015. nov. 25. 17:40
Nekem kicsit paradoxon, hogy éppen az ágáll a nem válás, és miért nem próbálják helyretenni a dolgokat mellett, aki már többször is melléválasztott, sőt gyereket is vállalt rossz kapcsolatokban. És ez nem bírálat tőlem, azt szoktam mondani, már a gyerekekért megérte az a kapcsolat, csak hát pont ő lenne az, aki hálás lehetne azért, hogy nem kellett belekényszerülnie rossz kapcsolatokba (a gyerekek miatt se), és szabadon megtalálhatta azt, akivel boldog.
590. unom (válaszként erre: 584. - Fdcf6179e5)
2015. nov. 25. 14:48

Ha rólad van szó, ahhoz másnak nincs köze, rendben De neked se máséhoz.

Nem hiszem, hogy épp te tudnád, mi a jó kapcsolat titka.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook