Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vesz feleségül? fórum

Miért nem vesz feleségül? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Kirani
2011. nov. 25. 12:07
Azt írtad, hogy ha karácsonykor előhúzna egy gyűrűt, azt már erőltetettnek éreznéd. Miért? Többször felhoztad már neki a témát, esetleg "piszkáltad" is vele? Vagy hogy megy ennek a kommunikációja nálatok?
11. 31c1daa9fa (válaszként erre: 8. - E417245f24)
2011. nov. 25. 12:04
Mit biztosít a papír? Hogy örökké téged fog szeretni? Hogy sosem fog megcsalni, hogy nem hagy el? Ugyan már! Nincs bombabiztos házasság! Sem a közös lakás, sem 20 gyerek nem biztosíték az örök házasságra!
10. 59491e8f67 (válaszként erre: 7. - 31c1daa9fa)
2011. nov. 25. 12:03

az van hát..divatjamúlt gondolatmenteem.de nekem ez így a jó...

házasságpárti vagyok és az ellenkezőjéről nem lehet meggyőzni.


a házasság kötelék amitől félnek a férfiak és nem merik felvállalni és a nők mit tesznek? engednek az együttélésnek...akinek így jó így csinálja..nálam ez nem működőképes!

2011. nov. 25. 12:02
Nem az a lényeg, hogy lobogtassa a papírt! Mások is máshogyan ítélik meg az olyan nőt, aki házas. Többre tartják, mint azt, ha csak együtt élnek. Én tudom, mert édesanyámat 11 éve nem veszi el a párja, és mindenki folyton megszólja ezért.
8. e417245f24 (válaszként erre: 2. - 31c1daa9fa)
2011. nov. 25. 12:01

Eltenni a fiók mélyére és nagyobb biztonságban érezni magam.

Nekem nem voltak szüleim,állami gondozottként indultam az életbe.Valószínűleg ezért is ragaszkodom az igazi,hivatalos család képéhez.

Meg a lakás amiben élünk,fele részben páromé,fele részben volt feleségéé.Ez sem egészséges állapot.

Veszélyes a munkája,ha bármi történne Vele....

7. 31c1daa9fa (válaszként erre: 6. - 59491e8f67)
2011. nov. 25. 12:00
A te ókori gondolkodásoddal igen.
6. 59491e8f67 (válaszként erre: 2. - 31c1daa9fa)
2011. nov. 25. 11:59
annak az a rendje és módja..felvállal a házassággal.
5. 31c1daa9fa (válaszként erre: 3. - Skylien)
2011. nov. 25. 11:58
Mi volt ebben a megható? :D
2011. nov. 25. 11:58

Hát nem..


neki így jó ez az egész ahogyan van..és ez nem jelenti azt,hogy nem szeret,csak gondolom feleslegesnek tartja..kényelmes ez így..minden megvan neki ami kell.


én..pl.össze se költöznék valakivel esküvő nélkül..annak nem az a sorja.


nem tudom...ne várj csodát,ha eddig nem tette meg nemigen fogja,de ezt beszéld meg vele szerintem és ne emészd magadat rajta.

3. skylien (válaszként erre: 1. - 7a586202b9)
2011. nov. 25. 11:57

Szia!

Nagyon meghatott az írásod. Szerintem ha még mindig ilyen jó a kapcsolatotok, ne várj, hanem egyszer, csak úgy minden félelem nélkül kérdezz rá arra, hogy mi lenne, ha összeházasodnátok?! Erre muszáj valamit mondania, és legalább nem találgatsz ezután... :)) Sok siker, és meséld el mi volt! Sok Boldogságot!!!

2. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - 7a586202b9)
2011. nov. 25. 11:57
Tulajdonképpen kinek is akarod lobogtatni a papírt?
2011. nov. 25. 11:52

Sziasztok!

El vagyok keseredve.

Párommal 5 éve vagyunk együtt,közös kisfiúnk 3 éves.Én a kapcsolatba egy 10 éves fiút hoztam.Apukájával nem tartjuk a kapcsolatot.

A szerelmemnek is van egy 14 éves lánya,de ott sincs kapcsolat tartás.

Mikor összejöttünk,papíron még házasok voltak,de külön éltek egy ideje.Mikor összejöttünk,megbeszéltük,hogy én régi vágású vagyok,nekem fontos a házasság,főleg,hogy még nem volt részem benne.Ő sem zárkózott el előle.

Mégis húzta-halasztotta beadni a válópert a várható civakodások miatt,ami tényleg úgy is lett.

Addig húzódott az egész,hogy 8 hónapos terhes voltam közös gyerekünkkel,mire vége lett a válópernek,tehát esküvőről már szó sem lehetett.

De ami bánt,hogy azóta sem...

Mire vár?

Egyébként kiváló társ és apa,sokak szerint hülye vagyok,amiért nem érem be ennyivel.

De mit tegyek,ha nekem nem csak egy fecni a házasság levél?Azon túl,hogy szerintem az lenne igazi felvállalása szerelmünknek,jogilag is védettebb egy feleség.Rosszul esik.Az a baj,most már annak sem tudnék szívből örülni,ha karácsonykor előhúzna egy gyűrűt,mert erőltetett lenne.

Nagyon rosszul esik nekem ez az egész.

Ha egy férfi igazán szeret és tudja,Neked fontos ez a dolog,ő is szívesen teszi hivatalossá a kapcsolatot,nem?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook