Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom elengedni Őt? Pedig nem vagyok szerelmes fórum

Miért nem tudom elengedni Őt? Pedig nem vagyok szerelmes (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 16. 22:39
Miért? Igen
2. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 1. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 22:38
a neten ismerkedtetek meg..?
2011. máj. 16. 22:29

Most már kíirom témának, mert én már úgy érzem, hogy nem jutok egyről a kettőre.....és már nagyon elegem van.

Megismerkedtem valakivel, akivel olyan két hónapot voltunk együtt. Sok részletet nem írok le, ha beindul a beszélgetés, úgyis válaszolok. Testileg lelkileg tökéletesen egy hullámhosszon voltunk, de én úgy gondoltam ez mégsem nem fog menni, mert úgy éreztem hogy Ő nem érzi azt amit "kellene". Fura figura, de a szó legpozitívabb értelmében.

Olyan bajaim voltak, hogy verbálisan nem fejezte ki az érzéseit, mármint csak olyanokra gondolok, hogy nem udvarolt, a szó legszorosabb értelmében véve. Amúgy minden jó volt. De nekem hiányoztak a szavak...

Most annyira "tudathasadásos" állapotba vagyok már, hisz alig töltöttem Vele időt, nem voltam szerelmes belé, és mégis mintha odaláncolt volna valmi ehhez a két hónaphoz, mintha valami azt akarná, hogy ne felejtsem el ezt az egészet, foglalkozzak vele. Tudom, hogy valami hiba bennem van, de még nem jöttem rá hogy mi a bibi.

Komolyan minden nap ezzel kelek és ezzel fekszem, de egyszerűen nem tudom miért? Dolgunk van még egymással? De mi?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook