Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem reagál semmi a hosszú vallomásomra? fórum

Miért nem reagál semmi a hosszú vallomásomra? (beszélgetős fórum)


22. 845783fc97 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 6. 13:07
Persze, hogy nem volt. 😄 Elhitted? Én azt sem hiszem el, amit kérdeznek.
21. temmp (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 6. 11:39

Hónapokig nyomult, aztán te leállítottad, és nyilván rájött, hogy mostanában nem lesz dugas, úgyhogy most másik nőre nyomul, akivel természetesen komolyat akar, és soha nem jött ki ennyire jól senkivel.


Szóval s viselkedése után, az, hogy mit mondott neked rólad, az felejtős... Mondd melyik pasi mondja azt, hogy nézd kicsit unalmas vagy, meg nem is akkora nagy szám a segged, de ha a nagycsöcsű Gizire gondolok közben, téged is meg bírlak párszor dugni. Ugye egyik se, úgyhogy az ilyeneknek ha nőt akarnak, akkor te leszel a wonderwoman amíg meg nem csinálnak.

2022. aug. 6. 07:03
Megunta és szót fogadott.
19. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 08:37

En is hagytam mar ilyen csiki-csukizo egyedeket foni a levukben. Mert ugy ereztem, ezt erdemlik.

Nem vagyok en rongybaba, akit ugy lehet rangatni, ahogy szeretnek.

18. perzsacica (válaszként erre: 17. - Bekukucs)
2022. aug. 5. 08:01
Nem tudhatjuk, hiszen csak az egyik oldalról kaptunk valamennyi információt. Lehet, hogy igazad van...
17. bekukucs (válaszként erre: 16. - Perzsacica)
2022. aug. 5. 07:39

?????????????

Pont ezt vette eszre az allitolagos kapcsolat...


Es milyen udvariasan hagyta ott ezt a ragado/eroszakos/kovetelozo piocat/kullancsot...

2022. aug. 5. 00:43
Örülj , hogy ez az "érdekes" magatartás már most kijött és nem később ,amikor komolyabb kapcsolatba kerültök. Egy ilyen emberrel nem csak móka és kacagás együtt lenni. Soha nem tudhatod, hogy mi miatt sértődik meg , mivel bántottad meg . Neked kell kitalálnod, hogy mi a baja és érezd magad rosszul ha nem találod ki gyorsan. Ezt szeretnéd folytatni akár évekig? Kínlódás lenne egy beteg lelkületű fickóval és mindig te lennél a hibás, mert nem érted meg a finom lelkét.
15. Panna.33 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 23:18

Hát ja.

Vagy csak süket duma volt, hogy hogy megfektessen, vagy megsértődött, vagy kiábrándult.

14. Sütikee (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 22:51
Én nem tudom, pontosan mit és hogyan mondtál neki, de az biztos, hogy nagyon megbánthattad. Ezt elmondtad neki, hogy nem akartad megbántani, és nem úgy gondoltad? Miota nem keres? A férfiak nagyon a szívükre tudnak venni olyan dolgokat is, amikre nem is gondolsz. Duzzognak egy darabig, aztán ha lehiggadnak, akkor lehet velük beszélni, de ilyenkor olyanok, mint a hisztis ovisok, nem érdekli őket, mit mondasz. Hagyj neki időt, talán pár nap múlva meg tudjátok beszélni a dolgokat.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Sütikee)
2022. aug. 4. 22:43
Elszúrtam, de nem létezik olyan dolog amit ne lehetne megbeszélni. De jelenleg nincs kivel. Azóta legalább 4-5x próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, de ő nem volt hajlandó szoba állni velem. Ha tényleg igaz lett volna, hogy annyi időn keresztül akart engem, akkor adott volna ennek egy esélyt…
12. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 22:31
Büszkeségből. Játszmázik. 😄
11. Sütikee (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 22:15
Csodálkozol? Igaza van! Ahova nem hívnak, oda nem megyek! Ezt te szúrtad el, de nagyon! Eddig túl sok volt, az volt a baj, most nem keres, az? Te mondtad neki, nem? Akkor most megkaptad. Edd meg!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2022. aug. 4. 22:10

Azt állította, hogy soha életében nem volt még senki, akivel ennyire jól kijött volna, akivel ilyen sokat és ilyen sok témáról tudott beszélni. Folyton azt mondta, hogy ő komolyat akar tőlem, és nagyon kevés ember van, akivel ő együtt akart lenni.

Most mégis ott tartunk, hogy levegőnek néz…

Vagy ennyire meg van sértődve rám, vagy egyszerűen hónapokon keresztül csak hazudozott nekem…

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 4. 22:06
Tudom, hogy az is egy válasz, csak szerintem egy egyenes választ megérdemeltem volna azért…
8. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 22:06
Neki meg lehet ez így nem megfelelő. Vagy csak meg akart fektetni azért nyomult. Màrha eddig az nem történt meg.
7. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 21:53
fogadd el, hogy nem válaszol....az is egy válasz.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 4. 21:51
De én nem azt mondtam, hogy vegyen teljesen vissza, csak arra kértem, hogy egy kicsit. Majd mondtam neki, hogy én szeretnék vele lenni, de per pillanat túl sok ez most.
2022. aug. 4. 21:50
Mert nem dróton rángatott majom. Lepattintottad, lepattant. Vedd tudomásul, hogy ennyi volt. Nincs annál szánalmasabb, mint amikor egy nő egy pasi figyelméért kuncsorog.
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 2. - Sütikee)
2022. aug. 4. 21:44
Süti néni minden szavával egyetértek én is.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Sütikee)
2022. aug. 4. 21:42
Vissza. És valószínű ha ilyen könnyen visszavett, nem is érdekeltem soha. Amit szintén megírtam neki. Se pro, se kontra…
2. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 21:28
Megmondtad neki, hogy túl sok neked, hát visszavett! Ennyi!
2022. aug. 4. 21:03

Pár héttel ezelőtt még nem tudtam levakarni magamról, folyton keresett, folyton írt. Viszonoztam, viszont egy idő után nagyon folytogató volt, mondtam, hogy kicsit vegyen vissza, túl sok ez így. Azóta nem igazán foglalkozott velem. Több alkalommal kerestem, hogy beszéljük ezt meg, de süket fülekre talált a mondanivalóm. 2-3 szavas válaszokat kaptam, és fél órával később, miközben végig online volt.

Egyik nap arra gondoltam, hogy jó, akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba. Megírtam neki, hogy nem értem, hogy miért nem foglalkozik velem, miért nem keres már. Erre annyi volt a válasza, hogy ő nagyon sokszor keresett, és belefáradt. Amire megírtam neki, hogy ok, de az utóbbi időben én kereslek, és hideg vagy velem, én futok utánad, és te meg nem teljesen eltávolodsz tőlem. Mondtam neki, hogy az utóbbi időben én próbálok közel kerülni hozzá, de folyton elutasít, nem tudom mit miért tesz, de még arra se méltat, hogy válaszoljon.

Miután persze megírtam mindent, hogy nem értem őt, szeretném, ha választ adna és beszélne velem SEMMI REAKCIÓJA NEM VOLT. Elolvasta az üzenetet és semmi választ nem adott.

Se egy kopj le rólam, se egy nem érdekelsz márt, semmit…

Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook