Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem nő a gyerek haja? fórum

Miért nem nő a gyerek haja? (tudásbázis kérdés)


2022. jan. 22. 13:54
Ez idővel simán változhat, ne aggódj! Nekem kb. 3 éves koromig alig vot hajam, a szüleim is aggódtak. Az oviban emlékszem más lányoknak szép loknis hajuk volt én meg kis kopasz voltam. Később szép dús hajam lett és jó hosszúra meg is nőtt:)
7. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 13:11

Dehogy van...


Mind a három lányomnak baromi lassan nöl a haja.

Én is és anyám is, majdnem 3 éves korig kopaszok voltunk..

6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 13:04
Ne törődj vele, majd lesz haja. Tehetsz a fejére gumis hajpántot virággal/masnival, ha elviseli. Az olyan cuki és csajos.
2022. jan. 22. 12:14
Valemennyi haja lesz de ha van a családban kevés vékonyszálú hajú akkor lehet neki sem lesz nagy hajkoronàja. Barátnőm kislánya 5 éves múlt, fejtetőn van valamennyi hosszabb amiből lehet kis coffot csinálni. De hátul a válláig sem ér és elöl sincs se frufru se semmi csak kis haj. Mint mondjuk egy fel éves gyereknek. Sajnos barátnőmnek is gyér vékony szálú kevés haja van. Ezt örökölte a kislány is. De ismerek olyan kislányt is akinek 3 éves koráig alig volt haja most meg tök szép haja van tininek.
4. NomNom (válaszként erre: 3. - Zsifi1)
2022. jan. 22. 11:50

Attol hogy vágja dúsabb nem lesz max dúsabb hatású mert levágja az elvékonyodott végeket. De több nem lesz neki. 🤷‍♀️


Tényleg idő kérdése, én is lattam már majdnem teljesen kopasz 2 évesnél idősebb gyereket.

2022. jan. 22. 11:42

Saját tapasztalat: lesz. :) Nyugi. Engem még ráadásul kékbe is öltöztetett Anya, totál fiúnak néztem ki az ovis csoportképen. Azt nem mondom, hogy derékik érő, baromi dús hajam van, de szépen megnőtt és azért nagyon vékonynak se mondható. :) Az más kérdés, hogy sosem növesztettem végtelen hosszúra és hogy 34 éves koromra pajzsmirigy betegség, stressz miatt hullott már.

Ha jól rémlik, mármint ahogy mesélte Anya, nekem ő többször vágott belőle, hogy dúsoljon. Lehet, nem most kell még Neked, de később esetleg próbálkozhatsz. :)

2022. jan. 22. 11:31
Ez típus kérdése, ne aggódj emiatt. Lesz majd szép haja, csak idővel. Arra, hogy mások mit mondanak, tojni kell.
2022. jan. 22. 11:17

26 hónapos kislányom haja nem nő! Ritkás, pihe szálak vannak a feje tetején. 5-6centisre megnő, de a feje bőre kilátszik. Szegényemet már többször lefiúzták, még talpig rózsaszínben is.

Más kislányoknak ennyi idősen már hosszú haja van! Kolléganőm lánya 23 hós és lapockáig érő dús haja van.

Egészségesen etetem, figyelek a vitaminban gazdag étkezésre.

Levágni nem fogom a haját. :(

Lesz ebből valaha szép hajacska? Ősszel kezdenénk az ovit, olyan jó lenne arra kis copfokat csinálni neki. 😇

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook