Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem mertek lépni? fórum

Miért nem mertek lépni? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 18. 19:18

Én is voltam hasonló helyzetben, de mielőtt kiléptem volna, úgy éreztem, egy több éves kapcsolat megérdemel még egy próbát. Leültünk, megbeszéltünk mindent, és azóta minden oké :D

Sőt, már az eljegyzésen is túl vagyunk, és korábban soha nem éreztem ennyire magamhoz közel őt. Már szinte fél mondatokból megértjük egymást :D


Én úgy gondolom, hogyha valaki nem érzi jól magát egy kapcsolatban, akkor az a legrosszabb, ha csak hallgat, mint a kuka. Meg kell próbálni megbeszélni a dolgokat, és ha nem megy, legfeljebb könnyebben ki tud lépni...

8. od (válaszként erre: 5. - Dzsenett)
2009. febr. 18. 19:13

Sajnos én is hasonló cipőben járok.

Mi sem beszélgetünk..stb. Már 100X átrágtuk a témát, és újabb esélyt adtunk magunknak a múlt héten is.

Az az érzésem,hogy a helyzet nem fog változni, és ha én nem lépek, akkor Ő sosem fog. Nagyon szeret, de nyilván érzi Ő is, hogy ez így nem az igazi..Én is szeretem, de ennyi. És ez nekem kevés.

De miért nem merek lépni? Nem tudom...

7. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Dzsenett)
2009. febr. 18. 19:09
A legtöbb ember nem szerelemböl vagy szeretetböl van egyutt ! A megszokas nagy UR ! Es hat , igen felnek , felnek az ismeretlentöl ezert nem lepnek.
2009. febr. 18. 19:09

gyávák a döntés meghozásához, képtelenek elhatározni magukat

vagy minden ellenére azért csak megfelel még így is a kapcsolat (kényelmes...)

2009. febr. 18. 19:04

Köszönöm a hozzászólásod! Szerintem van valami abban amit mondasz!

Én már 3 hónapja hallgatom 3 ismerősöm szenvedését. Ott a pasi nem fenyeget! Csak egyszerűen nem beszél... Nem beszélgetnek! Pedig azt mondják, hogy csak olyan társat keress magadnak, akivel el tudsz beszélgetni! Hisz' öreg korodra, csak a beszélgetés marad nektek!

Tehát nem beszélgetnek, nem csókolóznak, és nem szeretkeznek egy igazi ""odalököm a falhoz, és adj neki"" -t sem! :D

Tehát lapos...

Sajnáltatni, azt tudják magukat!

Egy másik ismerősöm 3 hónapja "szingli"...

A szöveg: "Nem akarok egyedül meghallni!" :S

23 éves! HOL VAN AZ ÉSZ???

2009. febr. 18. 18:59

Szia!

Tapasztalatról nem tudok Neked beszélni, mert elég régóta együtt vagyunk a párommal, de én arra gondolok, hogy a férfi, a férj vagy éppen udvarló megfenyegeti a kedvesét és ezért nem mrnek a nők semmit sem tenni és inkább tűrnek, szenvednek és némelyik sajnos még sajnáltatja is magát. A psik mások: azok belesza....nak a közepébe, őket nem is viseli meg egy szakítás mint a nőt. Ha netán tévedek bocs, én legalábbis így gondolom. Persze biztos vannak olyanok akik ilyenben élnek és bölcsebbek ezen a téren mint én.

2009. febr. 18. 18:58
És ha elveszik a reménytelenség? Ha már semmilyen varázs nincs, és csak azért vagy vele, mert megszoktad, és félsz a magánytól? Nem rossz egyedül lenni, és az ember amúgy sincs soha egyedül!
2009. febr. 18. 18:56
Mert utóljára a remény hal meg! :)
2009. febr. 18. 18:53

Sziasztok!


Mostanában egyre többet tapasztalom környezetemben a gyávaságot a párkapcsolatokban...

Én kiléptem egy 4 éves kapcsolatomból! Nehéz volt! Megtettem, és fél évet szenvedtem előtte! De utána jobb!

Miért van az, hogy egy nő, aki már nem boldog, és nem érzi biztosnak a kapcsolatát, nem jó a szex, és tisztában van a tudattal, " egyszer élünk "... NEM CSINÁL SEMMIT! Kérlek mondjátok el! Miért?

Van már tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook