Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem közösítjük ki a fórumról a közönséges, egymást sértegetőket? fórum

Miért nem közösítjük ki a fórumról a közönséges, egymást sértegetőket? (beszélgetős fórum)


1 2
11. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - Sántakutya)
2009. ápr. 8. 13:58
aljas nem aljas ez egy nyilvános oldal, ahová bárki felregisztrálhat .... aztán, ha nagyon durván adja elő magát és ez sértő úgy a tagokra, mint a portálra nézve, akkor természetesen a Hoxa a maga módján és az esettől függően meg fogja kérni a távozásra :) te legfeljebb panaszt tehetsz nála, ha valami nem tetszik, de senkit sem zárhatsz ki innen
10. Binky
2009. ápr. 8. 13:58

Az országból sem toloncoltathatsz ki mindenkit, akinek a szintja a béka feneke alatt van, vagy nem tetszik, ahogy rádnéz.

Szerencsére a többség nem ilyen és viszonylag hamar megszabadulunk a rosszabb egyedektől.

2009. ápr. 8. 13:58

igazad van mert szerintem itt mi nők találkozunk zömmel.Cseréljük a tudásunkat,kérdezgetjük amit nem tudunk,nem kellene tulcifrázni,csak jólérezni itt magunkat.

Amugy engem is fikázott egy nő,mert nem értette a kérdésemet,na és? lapozzon.Irigylem ha csak ennyit nem ért.

2009. ápr. 8. 13:57

szia

én most írtam egy forumot, csak a kérdésemre szeretnék választ, erre vki azt nyögi be, hogy az emberi hülyeségnek alsó határa van....

lehet nem pont így írta...

de attól, hogy ő tudja, még válaszolhatna és nem ilyen hülyeségeket kellene írnia...

2009. ápr. 8. 13:57

Az emberek a net bögé bújva mocskosabbak tudnak lenni, mintha szemtől-szembe kellene megmondaniuk a véleményüket. Sokan így élik ki az otthoni, munkahelyi streszt, gondolom.

Lehet, hogy egyébként "bólogató Jánossal" van dolgunk, akik az életben nem tudják az akaratukat érvényesíteni. Ha nem törődsz a beírásokkal,van ki abba hagyja, persze van olyan is, aki nem. mivel nekünk sincsenek kötélből az idegeink, valaki biztos reagálni fog az efjata bejegyzésekre, és máris elérte amit akart.

2009. ápr. 8. 13:57
Igen nem szép dolog.Talán otthon elnyomják és itt éli ki magát.Nem kell válaszolni a sértegetésre.Szerintem ennyi!
2009. ápr. 8. 13:57

Kiközösítheted, kitiltathatod. Másnap beregisztrál egy másik névvel...

Engem is zavar, hogy vannak akik nem beszélgetni, hanem csak kötözködni jönnek

2009. ápr. 8. 13:57
Írni kell Hoxanak ha van ilyen.
2009. ápr. 8. 13:56
Végre egy értelmes kérdés!!!!!!Teljesen egyetértek veled!sajnos,van ,aki itt éli ki magát,azzal,hogy másokat bánt,ócsárol,de szerintem az ilyen beteg ember.
2. winny (válaszként erre: 1. - Sántakutya)
2009. ápr. 8. 13:56

Teljesen igazad van.

Bízzunk abban,hogy a Hoxa kitíltja őket.

2009. ápr. 8. 13:53
Nem tartom közénk tartozoknak azt aki másokat nyilvánosan sérteget és mocskos szavakat irogat a fórumon. Többször találkoztam ilyennel s azt gondolom, hogy ez nagyon aljas dolog!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook