Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem jó az internetes ismerkedés? fórum

Miért nem jó az internetes ismerkedés? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért nem jó az internetes ismerkedés?

1 2 3 4 5 6 7 8
81. Kata2016 (válaszként erre: 77. - Globus)
2016. ápr. 13. 10:10
Utolag vissza gondolva az egész dologra,valószínű,hogy nem,de azért álmodozva eljátszottam a gondolattal,hogy de jó volna végre boldognak lenni.Igaz a házasság egyelőre csak papíron történt volna meg,mert neki el kellett volna hagynia a katonai szolgálatot és igy nyugdíjazták volna.Itt volt a bökkenő a dologban.Mikor eltávozást kapott volna akkor jött volna hozzám véglegesen,csak erre már nem került sor SZERENCSÉRE.
80. Kata2016 (válaszként erre: 79. - 1d8055c040)
2016. ápr. 13. 09:59

Igen,valóban igazad van és túl egyszerű lett volna ez a dolog,ha rá nem jövök arra,hogy mindez egy nagy átverés.Én mindezt azért osztottam meg,hogy mások ne kerüljenek ilyen helyzetbe és probálják elkerűlni a szélhámos,házasság szédítő férfiakat.

. Én még naivan arra gondoltam,hogy talán egy rossz házasság után talán jöhetne egy jobb valami.Sajnos ez az ember még mindig keresi az áldozatokat a neten és sok álnévvel fordul elő.Jó képű,jó beosztásban levő személyről van szó,aki tudja mindezt magáról,csak azt nem,hogy nemsokára lebukik és kénytelen lesz elhagyni az oldalt.

79. 1d8055c040 (válaszként erre: 76. - Kata2016)
2016. ápr. 12. 22:48

Túl jóhiszemű vagy:)

Azért ennyire vakon se szabad, meg vannak ebben is határok mint mindenben:)

78. manó2000 (válaszként erre: 76. - Kata2016)
2016. ápr. 12. 22:25
Azért egy kicsit naiv dolog belemenni egy házasságba találkozás nélkül...az nem is igazi kapcsolat.
77. globus (válaszként erre: 76. - Kata2016)
2016. ápr. 12. 22:23
Feleségül mentél volna valakihez, akivel soha nem találkoztál?
2016. ápr. 12. 22:21

Sziasztok!


Az internetes ismerkedes,sajnos nekem most eleg nagy csalodast hozott.Ime az En tortenetem:

Neten ismertem meg valakit,aki ugymond ram talalt,azaz a volt felesegere hasonlitok,s ezert gondolta azt,hogy jo volna megismerkednunk.Mivel mindketten kulfoldi allampolgarok vagyunk,ezert egy kicsit nehezebben ment az ismerkedesunk,de azert megtalaltuk a jo utat.Itt nem is volt gond,mert minden szepen alakult,mig egy alkalomkor feltette nekem a kerdest,hogy: leszek-e a felesege?Varatlanul ert a dolog,mert a valosagban meg nem talalkoztunk,csak interneten valtottunk fotokat egymasrol.Mivel nagyon szepen beszelt es komolyan,ezert nem gondoltam semmi rosszra.Hosszas huzavona utan bele egyeztem a dologba.Mondta,hogy mindent elintez es kuldi nekem a papirokat,amiket ki kell tolteni egy hazassaghoz,de elobb keri az adataimat es a lakcimemet.Meg ezutan sem gondoltam rosszra,csak miutan kaptam egy levelet az e-mail cimemre amiben ez allt: 2000 eurot kell fizessek a papirokert.Ekkor jottem ra,hogy mindez egy nagy atveres,es elkezdtem nyomozni a neten keresztul az illetorol.

Megirtam neki,hogy nem ezt beszeltuk meg es nem errol volt szo,tehat felejtsen el orokre es keressen valaki mas balekot,aki beveszi ezt az igeretet.O meg probalkozott,de en mar nem valaszoltam tobb levelere.Mivel nem valaszoltam tobbet a leveleire,ezert le is lepett.

Mind ezzel csak annyit akartam mondani,hogy sajnos nehez igy part talalni,nem mindenkinek van szerencseje.

75. MZsanett (válaszként erre: 74. - ElvenSpirit)
2016. ápr. 12. 16:07

Huszonéves korban sem egyszerű...aki magányos, az nem nagyon jár sehová, úgyhogy nehéz velük összefutni. Ha meg nincs szerencséd a való életben, akkor marad a net...


A Balázs (Balázs show) mondta azt egy műsorban, hogy neki meg van már a baráti köre, és nem vágyik új ismerősökre. Ez valahogy nagyon megmaradt. Viszont az jó hír, hogy sok a magányos ember, több, mint gondoltam, csak meg kell találni egymást.

2016. ápr. 12. 16:02

Érdekes cikk, csupán azt felejti el a szerző, hogy a valóságos helyzetben való ismerkedés lehetőségei elég korlátozottak, pláne ha az ember már nem a húszas éveiben van, hanem késő harmincas vagy ne adj isten negyvenes-ötvenes.

Rengeteg helyre jártam el egy időben, hogy próbáljak a való életben ismerkedni, nem nagyon sikerült. Mindehol vagy párok voltak vagy pedig hozzám hasonló párkereső, már nem huszonéves nők. Egyedülálló, számottevő férfi szinte zéró.

73. 1d8055c040 (válaszként erre: 70. - Lina*)
2016. ápr. 12. 13:39
Nekem is volt több interneten kezdődő kapcsolatom...szerintem ebben már nincs semmi extra, ezt hozza a kor "szelleme".
72. 1d8055c040 (válaszként erre: 71. - Sylvia89)
2016. ápr. 12. 13:28
Igen,és egyébként amíg látatlanba megy a dolog, addig sokkal izgamasabb is, mert az tetszik amit beleképzel az ember.
2016. ápr. 12. 12:36
Szerintem mindenki ott ismerkedik, ahol jónak látja, mindenesetben észnél kell lenni. Én hajlandó voltam oda -vissza lenni egy-egy levelezőtársamért, de az első személyes találkozó alkalmával mindig kiderült, hogy nem is érdekelnek igazán. Ismerkedtem személyesen is, sok különbség szerintem nincs. Végül férjemre(gyerekem apjára) is interneten, de nem társkeresőn, találtam rá.
70. Lina*
2016. ápr. 12. 11:08
Én évekig fent voltam egy internetes társkereső oldalon,sokat randiztam és ismertem meg tényleg rendes férfiakat.Az előző kapcsolatom is internetes kapcsolat volt,jó ember volt mégse működött a dolog.Egy év után szakítottunk,aznap este elmentem bulizni és találkoztam a férjemmel,aki egyébként szintén regisztrálva volt ugyanazon a társkeresőn akár ott is megismerkedhettünk volna.A lényeg a sors kifürkészhetetlen,az internetes társkereső is lehet szerelemre találni.Én nem látok benne semmi kivetnivalót.
69. Szilvia E (válaszként erre: 65. - B598e4912b)
2016. ápr. 12. 05:59
:)
2016. ápr. 12. 01:16

Elméletileg művészet a virtuális ismerkedést átvinni a valós életbe. A valóság azonban ennél árnyaltabb és sokkal szürkébb.

A társkereső oldalakat leginkább időtöltésként keresik fel és lévén korlátlanul, ellenőrzés nélkül használható, hamis érzéseket kelt.

Úgy lehetne elképzelni, mintha a felhasználók által üzemeltett virtuális profilok ismerkednének egy nemlétező bálteremben, majd néha összetalálkozik egy-két felhasználó a valóságban, a valós háttérélettől függetlenül.

2016. ápr. 11. 20:29

Én eddig csak kamusokba botlottam a neten, mégis próbálkozom, mert próba cseresznye és soha ne add fel. Hol ismerkedjek máshol?


Nagyon sokan ott jöttek össze, csak letagadják. Pedig nem ciki ez. És mi az, hogy a való élet az más? A netes társkeresőkön nem valami szuper mesehősök vannak, hanem hús-vér emberek, tehát a való életből valók :)

2016. ápr. 11. 19:07

Amúgy az internetes ismerkedés nem rossz. Barátságok, haverságok születhetnek. Ha élőben tudnak talizni sokat, még jobb lehet.

De direkt társkeresésre én se tudom használni, próbáltam. Más meg tudja. (De ennél kerekebb cikket írnék róla :D )

65. b598e4912b (válaszként erre: 52. - Szilvia E)
2016. ápr. 11. 19:04
persze, ismerkedni a neten!
64. Szilvia E (válaszként erre: 57. - Moonlight13)
2016. ápr. 11. 16:04
oké, de ez a véleménye... és leírta. Ennyi...nem lehet mindenki mellette, mint ahogy nem szereti mindenki a paradicsomlevest sem...
63. moonlight13 (válaszként erre: 61. - Trapiti)
2016. ápr. 10. 22:41
Ha valaki beszél vele, én kíváncsian várom, hogy mi a véleménye.
62. moonlight13 (válaszként erre: 61. - Trapiti)
2016. ápr. 10. 22:37
Engem nem győzött meg, hogy amit ő ajánl, az jobb lehet, mint az internet. Semmi konkrétumot nem ír.
61. trapiti (válaszként erre: 56. - Moonlight13)
2016. ápr. 10. 22:28
Ahol ingyenes szolgáltatásait hirdeti. Amik reklámozásáért még fizetni is hajlandó... :)
60. Anyagi
2016. ápr. 10. 22:23

Ez itt egy internetes párkereső próbálkozás!!!!!


Hajrá Lányok - akit érdekel!!!


Azt viszont tessék tudni, hogy "messziről jött ember azt mond" (magáról) amit akar!!!!


Bár ez a István semmit sem mondott!!!! Lehet vele ismerkedni!

59. Érdekes73 (válaszként erre: 53. - Mosolyka1111)
2016. ápr. 10. 22:21
:)
58. Érdekes73 (válaszként erre: 27. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 10. 22:19
Azért csak óvatosan :)
57. moonlight13 (válaszként erre: 52. - Szilvia E)
2016. ápr. 10. 22:11
Az internetes társkeresőket miért kellett leszólni szerinted? Itt egy csomó példa arra, hogy működik...
56. moonlight13 (válaszként erre: 52. - Szilvia E)
2016. ápr. 10. 22:07
Szerinted ez egy jó cikk volt? Ja, és véletlenül egy saját weboldalra visz a végén.
55. michelle.r (válaszként erre: 27. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 10. 22:00
Igen, eléggi vicces :)
54. unom (válaszként erre: 52. - Szilvia E)
2016. ápr. 10. 20:49
Egy béna reklámcikkről leírni, hogy béna, miért fikázás?
53. mosolyka1111 (válaszként erre: 44. - Judit36)
2016. ápr. 10. 20:47

Ez így van, szerintem is benne van a netes társkeresésben az Univerzum (is).

Nálunk a következő volt: Szüleim cirkuszoltak, én azon a nyáron diplomáztam, munkát kerestem. Szüleim veszekedése miatt elrohantam otthonról, hogy a veszekedés tárgyát megoldjam (apu elfelejtett vásárolni valamit, anyu lecseszte, ez volt a balhé). Elszaladtam, megvettem. Hazafelé vettem egy Express újságot, hátha abban is találok állásajánlatokat. Otthon megnéztem, kíváncsiságból a társkereső hirdetéseket. Az első volt a férjemé. 22 éve vagyunk együtt, 20 éves a lányunk, a házasságunk szövetség.

SOHA nem találkoztunk volna (jó, ez nem netes, de hasonló a dolog).

És mennyi véletlen volt benne. Ha apu nem felejti el, amit vennie kell, nem cirkuszolnak össze, nem rohanok el otthonról, nem veszek újságot magamnak (sosem vettem Expresszt)... mennyi mindennek kellett klappolni ehhez...

2016. ápr. 10. 20:44
ti tudtok mást is a fikázáson kívül????
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook