Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miert nem esek teherbe? fórum

Miert nem esek teherbe? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 4. 15:13

En azt hallottam hogy az ARWEN torna hatasos.


[link]


Nezd meg ezt a lapot, talan talalsz rajta hasznos infokat!!! :)

2009. febr. 4. 15:08

Úgy tudom, hogy az Aviva nem fog segíteni peteérést csinálni. Ha nincs, akkor torna nem hozza meg, az csak vérzésre van hatással (ha van egyáltalán). Én is próbálkoztam vele, pont amiatt, mert olyan össze-vissza jön meg, hogy volt, amikor 3 hetet csúszott, volt, amikor 20 napon belül kétszer is megjött. Nekem a hőm 36,1-36,3 reggelente, ciklus második felében elvileg 36,5-36,7-ig fel szokott menni. Most már régen a második felében vagyok és mindig 36,1. Nekem E-vitamint és cickafarkteát ajánlottak, de semmi nem jött be (igazából nem is hittem bennük), úgyhogy addig, amíg nem akarok babát, hagyom a fenébe. Viszont ezt ajánlom neked, ha gyógyszereket még nem akarsz bevetni:

vegyél be barátcserje bogyókat, igyál sok málnalevél/cickafark-teát peteérés idejéig, utána menzeszig palástfű-teát. Ezek mellett szedhetsz folsavat, E-vitamint.

22. Fabi
2009. febr. 4. 14:17
A dokinal mar tobbszor jartam. Tavaly decemberben hagytam abba a fogigatlot. Ra 3 honapig meg is jott olyan 30 naponta. Aztan a negyedik honapban mar csuszott 1 hetet, majd megint vagy 10 napot, aztan 2 honapot es ekkro mentem el dokihoz. Akkor azt mondta, hogy a fogigatlo hatasa miatt van es irt fel Norcolutotamit 3 nap alatt kellett megennem, hogy ne vastagodjon meg a mehnyalkahartyam. Meg is jott, de inkabb csak barnas cucc jott, es az sem orult mennyisegben. Aztan aug.-ban kaptam az allergiamra diphropos injekciot. ezt azert irom, mert akkor ket honapig totalisan 28 napra jott meg, es en ezt ennek a szteroid trtalmu injekcionak tudom be ( igy utolag). de novemberben megint 6 hetre jott meg, majd legutobb most januar 1-en. A nogyogyasz UH-al megvizsgalt, es azt mondta, hogy szervi elvaltozasom nincs es akkr menjek vissza ha 6 havi probalkozas utan nem jon ossze a baba. 1 honapja probalkozunk, de en merem a homet es elegge lapos a gorbe, joforman 36,3 es 36,5 kozott mozog, ezert gondoltam, hogy lehet nincs is peteeresem es ezert hosszuak a ciklusaim. Olvastam a baratcserjerol, a mehpemporol az Aviva tornarol. Egyelore gyogyszerek nelkul szeretnem megoldani.
21. jsanett (válaszként erre: 19. - 56e930fc2a)
2009. febr. 4. 12:00
Orulok, hogy Neked hasznalt, gratula a szep gyermekedhez!! :)
20. jsanett (válaszként erre: 19. - 56e930fc2a)
2009. febr. 4. 11:59

Hat en is azt szedem. Most vagyok tul az elso honapon, eppen ma hivom majd az orvost, hogy tajekoztasson volt-e tuszorepedes, megmondja a vervetel eredmenyet.

Hat remelem segit majd nekem is. Most ugyan csak 1 p-m volt. Nem, olyan nagy az esely, de azert jobb mint a 0... :)

19. 56e930fc2a (válaszként erre: 18. - Jsanett)
2009. febr. 3. 22:02

clostilbegyt-t (nem tudom jól írtam-e)

orvos írta fel,vérvétel után.

az első hónapban még nem sikerült,de a másodikban már igen.

Nagyon jókat lehet hallani róla,soknak segített már!!!

18. jsanett (válaszként erre: 9. - 56e930fc2a)
2009. febr. 3. 18:19

Szia/ sziasztok.


Nekem is ez a bajom, 1 evben ha 5 szor van, akkor sokat mondok :(

Megkerdezhetem hogy mit szedtel?

Koszi :)

2009. febr. 3. 17:30

Sziasztok!

Nemrég találtam erre az oldalra.

33éves vagyok,túl egy váláson a gyermektelenség miatt(is). De az új párommal próbálkozunk!Remélem lesznek új infók számomra!

De amit megtanúltam,h ne stresszeljek!

16. 8ee31e318f (válaszként erre: 15. - Roncsika)
2009. febr. 3. 17:27
mindketto mondta, es beszeltunk rola. de nem kozolte hogy abbahagyta a gyogyszer szedeset.pedig ezt a pasinak tudnia kell. hisz ha egy pasi gyereket akar egy notol, nemmehet elsajat szakallara egy kivizsgalasra.a nonek kell kernie beutalot, csak igy nezik meg a pasit is.
15. roncsika (válaszként erre: 14. - 8ee31e318f)
2009. febr. 3. 17:25
Dúúúúrva! Ezek szerint a legrosszabb módon próbáltak volna téged magukhoz láncolni. Sok nő próbálkozik az imádott férfit azzal megfogni, h. teherbe esnek tőle. Micsoda nők vannak nem? Nekem ez soha nem jutna eszembe! Tényleg örülhetsz, h. lusták! : ))
14. 8ee31e318f (válaszként erre: 13. - Roncsika)
2009. febr. 3. 17:21
nem ez fantasztikusan jo dolog. exem, es egy baratnomis honapokkal azutan kozolte hogy nem szed fogamzasgatlot, mikor mar abbahagyta,es jelezte hogy mar reg teherbe kellett volna esnie. IGEN!?! kerdeztem, se nekem errol nem kellett volna szolnod elobb ? kerdeztem kiakadva.
13. roncsika (válaszként erre: 12. - 8ee31e318f)
2009. febr. 3. 17:02

A páromnál ugyanez volt, de nem csak hogy lusták, de kevés is...


A legtöbb pasi ezt valami fogyatékosságnak éli meg, pedig ez egy baromság!

2009. febr. 3. 16:59

lehet a pasi miatt is. erre nem gondoltatok?


en sem tudok teherbe ejteni not. leegyszerusitve lustak a himivarsejtjeim. orvos felirt valami gyogyszert, annak hatasara 8 heten belul ketszer ejtettem teherbe exem. eloszor el vetelt.

2009. febr. 3. 16:46

Szia Fabi!


Elsőként én is csatlakozoma az előttem szólókhoz. Orvos, ciklus beállítás. Nem érdemes az időt nagyon kinyújtani..


Nekem világ életemben 28 napos volt a ciklusom, de sajnos nagyon fájdalmas első napokra vagyok kárhoztatva. : ( Kb. 3-4 évvel ezelőtt simán teherbe estem egy elszakadt óvszer következtében. Akkor sajna nem a megfelelő apajelölttel voltam, így egy esemény utáni dologgal megszakították, a terhességet. Most pedig már másfél éve próbálkozunk. (az ideálisnak tűnő apával : )) ) Én mindig rendszeresen jártam (fél évente-évente)nődokihoz, de sajnos mint kiderült nem elég profihoz. Nálam is PCO-t diagnosztizált, amiről később (az új orvosomnál) kiderült, h. szó sincs. Ez a doki egy meddőségi centrumban tevékenykedik, így a legjobb helyre kerültem. Először kiderült, h. a párom milliói nincsenek elegen, gyógyszert szed rá, nálam elvileg minden oké. Azonkívül, h. mindkettőnk vérében találtak egy bacit, amit ki kellett "irtani". Az én tapasztalatom is az, ha nagyon akarod nehezebben jön össze a dolog, bezzeg ha nem... Na mindegy a lényeg, a párom 41, én 36 vagyok, nem akartunk 2-3 évet várni, h. legyen eredmény, így nekifeküdtünk egy inszeminiációs programnak, múlt hét hétfőn meg is történt, kilencedike után derül ki, h. sikeres volt-e. Nagyon bizakodom.


Kívánok neked egy gyönyörű egészséges kisbabát! Ha nlam van eredmény jelzem. Sziamia.

10. d58b988bee (válaszként erre: 8. - Hamurapi)
2009. febr. 3. 16:43
Akkor ez jó lenne fogamzásgátlónak:oD
9. 56e930fc2a (válaszként erre: 1. - Fabi)
2009. febr. 3. 16:41

Szia.

Nekem is nagyon ritkán volt/van peteérésem.Orvoshoz el is mentem és vérvételből állapította ezt meg.Kaptam rá gyógyszert amit szednem kellett,és a második kúra után már terhes is lettem :)))

Szerintem menj el orvoshoz,hidd el megéri!!!

2009. febr. 3. 16:28

Elnézést,hogy belebeszélek!

Egy előadáson hallottam,hogy azok a pároknál ahol mindketen-vagy egyikük-vagy másikuk,negativ geopatikus zónában feküdt éjjel,nem sikerül a teherbeesés.A zóna elhagyása /máshova feküdt/ek/ után 2-3 hónap mulva minden mnás beavatkozás nélkül sikerült.A geopatikus zónák kimérését képzett radiesztéták végzik.Hogy kik ők? priviben megadom.Fentiek vonatkoznak a rendszertelen peteérésre is!

sok szerencsét:idős jóakarótok

hamurapi

7. d58b988bee (válaszként erre: 1. - Fabi)
2009. febr. 3. 16:14
Addig, amíg nincs peteérés terhesség sem fog létrejönni, orvossal beszéljél.
6. Macifül (válaszként erre: 1. - Fabi)
2009. febr. 3. 16:09

Szia!


Nekem 28-44 naponként volt mensesem, 1 év próbálkozás után orvoshoz fordultunk. Emelkedett prolactin szintet ( tejtermelésért felelős hormon, ez alapjában gátolja a teherbeesést) és pcos-t diagnosztizáltak. Tovább lettünk küldve meddőségi központba, ahol kiderült, hogy a páromnál nagyon alacsony a spermiumszám, így két év várakozás után lombikprogram segítségével kismama lehettem. November elsején megszületett a kisfiam.


én csak azt tudom tanácsolni mindenkinek aki hiába vár a babára, hogy mihamarabb forduljon segírségért, mert lehet, hogy csak egy kis probléma ami könnyen orvosolható, de lehet, hogy nagyobb és feltétlenül segítség szükséges a teherbeeséshez. Ha engem kezelgetnek évekig még most sem lenne babánk...

5. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fabi)
2009. febr. 3. 16:05

Az én ciklusom is totál rendezetlen volt, az orvos sem tudta rendbe tenni, bármit is csinált :)

Mégis terhes lettem, minden orvosi segítség vagy gyógyszer nélkül.

Szülés óta teljesen rendben van a ciklusom, észre sem veszem ha menstruálok.

2009. febr. 3. 16:04

Ha nincs peteérés, hogy szeretnél teherbe esni? Nekem sincs (vagy nagyon ritkán), rendszertelen a ciklusom, van amikor 20, van amikor több, mint 60 napos. Orvosnál voltam, gyógyszerrel be tudná indítani, rendszeressé tudná tenni, de ilyen idősen feleslegesnek tartom. Majd ha gyereket szeretnék, és nem jön össze, akkor esetleg.

Te nem tudakolódtál orvosnál erről?

2009. febr. 3. 16:04
Tényleg, nőgyógyásznál voltál már ezügyben?
2009. febr. 3. 16:03
szerintem először a ciklusodat kellene rendezned. A nővérem is ebben a cipőben jár, hiába mondom neki, hogy menjen el orvoshoz...
1. Fabi
2009. febr. 3. 16:01

Sziasztok!

Tapasztalatokat, torteneteket varok, hogy ki miert nem esik/esett teherbe. Az en ciklusaim teljesen ossze-vissza jonnek meg es az ebredesi homersekletem es az ovulacios tesztek alapjan nincs peteeresem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook