Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem érkezhetett meg a számlámra a fizetésem? fórum

Miért nem érkezhetett meg a számlámra a fizetésem? (tudásbázis kérdés)

1 2
11. Dia76 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2015. jan. 12. 16:50
Nem tudom...De ez azért nekünk nem annyira vicces!!!!
10. emagdi (válaszként erre: 6. - Dia76)
2015. jan. 12. 16:49

kérd el a 9-i bankszámlakivonatot, nézd meg, hogy rajta van-e mint teljesült átutalt tétel.

ha nincs, akkor nyilván nem utalták át. (ha meg igen, akkor ott lett volna 4 órán belül a célszámlán)

9. emagdi (válaszként erre: 8. - Dia76)
2015. jan. 12. 16:44

akkor valószínű, hogy az ő munkáltatójuk sem utalta el a béreket :)


a bank nem nyúlhatja le a pénzt, ez nem így megy :D

8. Dia76 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. jan. 12. 16:41

Azért érdekes,mert más helyen is ugyanez van,és ott is reklamáltak a munkáltatónál,ahol visszajeleztek,hogy ők elutalták a béreket,és mégsincs az emberek számláján!!!!!

Akkor???????????

7. Dia76 (válaszként erre: 3. - Highlander73)
2015. jan. 12. 16:38
nem,nem új munkahely,ezelőtt is erre a számlaszámra érkezett a fizetés.Viszont annyit tududnk,hogy teljes más cégnél sem kapták meg a munkabérüket eddig,pedig 10-én rajta kellett volna lennie ott is.
6. Dia76 (válaszként erre: 2. - Sopianae)
2015. jan. 12. 16:35
Banknál voltam,ott még nem jelentkezett,hogy rajta lenne,és sms sem jött,hogy számlára érkezett. A munkahely pedig állítja,hogy 9-én elindították...
5. emagdi (válaszként erre: 1. - Dia76)
2015. jan. 12. 16:20

bocs, de más fizetésének mi köze van a tiédhez? :D

még ha a kollégáidat kérdeznéd, akkor lenne benne ráció, de így? :)


a munkahelyednek jelezd a problémát, nézd meg az átutalási megbízást, hogy jól írták-e a számlaszámod. ha igen, akkor ott kell, hogy legyen a számládon a pénz, ha mégsincs, akkor a munkahelyednek kell reklamálnia az ő bankjánál (de azért ennek baromi kicsi az esélye, tekintve hogy teljesen elektronikusan történik az adatátvitel).

4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Dia76)
2015. jan. 12. 16:12

Lehet, zárolták a cég számláját, mert nem intézték el az azonosítást (pénzmosás és terrorizmus elleni törvény), sok cikk volt róla év végén.


Kérdezd meg a munkahelyen.

2015. jan. 12. 16:12

Annak a pénznek már 10-én a számládon kellett volna lennie!2014 óta Mo.-on belül 4 órán belül ott az utalás!

Esetleg új munkahelyed van?Most utaltak először?Mert még olyan lehet hogy elírták a számlaszámod.Vagy nem utaltak,csak kamuznak.

2015. jan. 12. 15:11
Be kell menni abba a bankba, ahova a munkahely utalt vagy a munkáltatót meg kell kérdezni.
2015. jan. 12. 14:49
Üdv! Szeretném megkérdezni, gogy másnak sem érkezett meg a fizetése? 9-én a munkahely kiutalta a bank felé, de azóta sem érkezett meg a számlá
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook