Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem alussza végig az éjszakát a 11 hónapos kislányom? fórum

Miért nem alussza végig az éjszakát a 11 hónapos kislányom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
55. monstro (válaszként erre: 53. - Hemos)
2011. jan. 12. 23:13
Én is adtam volna:))) de mi szinte az összes rucit kaptuk és hát mindegyik a rózsaszín különböző árnyalataiból állt:)) AMit mi vettünk azok olyan rucik amiket fiúra is rá lehet majd adni gondolván a kistesóra. De Ő is lány lesz:)
2011. jan. 12. 23:09

az én kicsim 8 éves, de a mai napig ritka, hogy éjjel ne kelljen fel...

pedig születésekor órát igazítottak hozzá a kórházban töltött 10 napunk alatt.

szabályos 6 óránként evett a többit aludta:)

53. hemos (válaszként erre: 52. - Monstro)
2011. jan. 12. 23:09

Nekem is ez van állandóan! :))

Gyerek full rózsaszínben virít és még akkoris kisfiúnak nézik! De én nem sértődök meg rajta, ilyen pici gyereknél még nem számít! De én eleve nem törekedtem, hogy lányosan nézzen ki én sok fiú ruhát vettem neki, mert már hánytam a sok rózsaszíntől. Én adtam rá kéket, zöldet, narancssárgát.

Lehet, hogy nem az én lányom a leglányosabb lány, de tutti az enyém a legnagyobb színésznő! olyan fejeket vág, hogy el se hiszem! :)

2011. jan. 12. 23:03
Én is csak a ruhái miatt gondoltam hogy kislány:)) Mert az én lányomra hiába adtam virágos rózsaszín vagy éppen piros cuccot, mindig azt mondták rá hogy de szép ugye kisfiú?:)) MOndom ja virágos nadrágba, meg rózsaszín sapkába:))
51. hemos (válaszként erre: 50. - Monstro)
2011. jan. 12. 22:59

Köszönöm!

Az én kis békám kicsit fiús, főleg gondolom a haja miatt nézik kissrácnak, de az én anyai szemem nagyon elfogult! :)

2011. jan. 12. 22:56
Bekomi tényleg gyönyörűek a gyerekeid:)) A kisfiad mint egy kis anygyal:) Hemos a te kislányodnak pedig gyönyörűek a szemei:)
49. monstro (válaszként erre: 45. - Hemos)
2011. jan. 12. 22:52
Köszi:) Úgy legyen:)
48. monstro (válaszként erre: 43. - Bekomi)
2011. jan. 12. 22:51
Nos én hetedikes koromig átjártam anyuékhoz aludni:)) Aztán leszoktam róla:)
47. Bekomi (válaszként erre: 41. - Monstro)
2011. jan. 12. 22:43

:-)))

A második biztosan jobb alvó lesz, mert már te sem leszel annyira engedékeny , mint az elsőnél:-))

Tapasztaltabb leszel

46. hemos (válaszként erre: 43. - Bekomi)
2011. jan. 12. 22:43
A húgom volt még ilyen! nagyon sokáig alud anyámékkal és mikor már a saját szobájában aludt, akkor is évekig ébredt éjszaka és ment anyámék közé! Ő is azt mondta fél, meg rosszat álmodott! :( Ilyen is van
45. hemos (válaszként erre: 41. - Monstro)
2011. jan. 12. 22:40
Gratulálok a kistesóhoz! Bízzunk benne, hogy nálatok is bejön, hogy minden baba más és akkor ő már jó alvó lesz!
44. Bekomi (válaszként erre: 42. - Hemos)
2011. jan. 12. 22:39
köszönöm:-)))
43. Bekomi (válaszként erre: 40. - Monstro)
2011. jan. 12. 22:39

akkor az én gyerekem 11,5félévesen sem érett meg az átalvásra:-)))

Majdnem minden éjjel megjelennek a középsővel. Mondtam nekik mikor mondja a középső, hogy szellem van a szobában: Hogy ti vagytok azok, minden éjjel jöttök:-)))))

42. hemos (válaszként erre: 39. - Bekomi)
2011. jan. 12. 22:36

Atya ég, akkor tényleg nehéz lehetett neked! de gyönyörűek a gyerekeid!

Én is 5-6 év korkülönbséget tervezek és akár egy harmadikat is majd! :) Engem mindig leszólnak ezért, hogy ez hülyeség, de esküszöm, minden tiszteletem azoké, akik tudják ezt csinálni egy-két évente, mert én néha majd belehaltam a fáradságba, pedig az én lányommal semmi extra gond nem volt.

2011. jan. 12. 22:35
Nálunk júniusban jön a tesó:)) azt hiszemjó barátom lesz a kávé, ha kistesó is ilyen "jó" alvó lesz:))
2011. jan. 12. 22:33
Okosabb nem lettem:)) de tanulságod amiket írtatok:) AZ én lányom 15 hós és mostanság nem hogy nem alussza végig és felkel, hanem pár napja fent is marad 1-2 órát:)) Ő nem alszik velünk mert nem igazán tud mit kezdeni, mert neki a mi ágyunk az játék:)) Hétvégén ott szoktak hancúrozni apával ébredés után. De hátha valaki leírja a tutit:)) De azt mondják az okosok, hogy két éves korára érik meg annyira hogy átalussza az éjszakákat Végülis az apjával is két éves koráig járkáltak, meg virrasztottak mit akarok akkor én?:)) Jó esetben már csak 9 hónap és vége:)
39. Bekomi (válaszként erre: 37. - Hemos)
2011. jan. 12. 22:31

Nekem a kicsi és a középső között 3 nap híján pont 3év a különbség!

nagyon rossz volt így is mert a középsőre alig jutott időm, mivel a kicsinek nem zárt jól a gyomra így minden evés után sokáig kellett figyelni nehogy megfulladjon, ahogy visszajön a kaja neki:-(((

Szegény fiam meg a tyúkokkal társalgott addig:-((((((Nagyon rossz még visszagondolni is rá!

Nekem kevésnek bizonyult a 3 év.

A két nagy közti 6.5év az pont jó, bár nem így terveztük:-((


Bár van egy ismim, aki 2000óta minden évben 6 éven keresztül szült egy gyereket....

hát ő hogy bírhatta?

38. Bekomi (válaszként erre: 35. - Azure_)
2011. jan. 12. 22:26

:-))))))))

ez tetszik:-)))

37. hemos (válaszként erre: 29. - Bekomi)
2011. jan. 12. 22:26

Én egyébként azért is szeretnék nagy korkülönbséget a gyerekeim közt, hogy a következőnek is megadhassam a lehetőséget, hogy ugyanennyi ringatást, bújást és együtt alvást kapjon, mint az első, de már mi is beszéltünk róla, hogy a második tutti nem akarja majd ezeket! :)

Egyébként most lesz 2 éves a lányom, nemrég szokott le a ciciről, tehát mondhatjuk most jöhetne szóba megint egy terhesség, de már így is majd 3 év lenne köztük,de nem is tudom, hogy bírják, akiknél kisebb a korkülönbség, annyira fárasztó ez az egész. Édes teher, de azért nehéz...

36. eduso1 (válaszként erre: 34. - Bettike2007)
2011. jan. 12. 22:26
Nagyon változó!!!Van,hogy ordítva ébred többször 1 éjszaka alatt,de van hogy kijön közénk és ott alszik tovább reggelig!!
35. azure_
2011. jan. 12. 22:23

Sziasztok!

Milyen érdekes... Végülis az én kisfiam is 8 hetes kora óta végigalussza az éjszakát, csak mi nem. :) Hol cumit nyomok neki, hol felkelek mert nyüszög, de rájövök, hogy ő alszik, csak én nem.

De van úgy, hogy felsír, magunk közé vesszük és alszunk tovább.

Most 15 hónapos és amikor kijön egy fogacska akkor több napig vándorol közénk minden éjjel.

Hozzáteszem, ő mindvégig alszik. :DDD

Én is csak azt tudom mondani, hogy kitartás...

34. bettike2007 (válaszként erre: 33. - Eduso1)
2011. jan. 12. 22:23

:)

A kisfiad mennyit szokott?

33. eduso1 (válaszként erre: 32. - Bettike2007)
2011. jan. 12. 22:21
Irigyellek!!
32. bettike2007 (válaszként erre: 31. - Szilvaaa)
2011. jan. 12. 22:20
A lányom ált.9től fél8-fél9közt alszik
2011. jan. 12. 22:18

az enyém 15 hónapos és egy hete alussza végig vagyis este 10-től reggel fél 7-ig:) Egyszer felkel, gondolom, mert odateszem neki a cumisüveget és az reggelre üres...

Kitartás!

Amikor mellettem aludt akkor is felkelt, szóval visszakerült a szobájába. A doki szerint most érett meg a hosszabb alvásra.

2011. jan. 12. 22:17
A lányom kb 2hónapja alszik külön szobában,első naptól fogva végig aludta az éjszakákat,még ritkábban ébredt fel mint nálunk,tegnap volt csak virrasztás mivel fájt a lencsétől a hasa:S
29. Bekomi (válaszként erre: 27. - Hemos)
2011. jan. 12. 22:14

ember tervez a bébi pedig végez:-)))

Egyébként én úgy aludnék a kicsivel, de neki valahogy nem jön be az együtt alvás,pedig olyan jó lenne átölelni, és érezni ahogyan melletted szuszog, vagy átölel:-(((

28. 3232b7bb0b (válaszként erre: 26. - 3232b7bb0b)
2011. jan. 12. 22:11
Nekem születése óta külön szobában van a lány és ezzel nem volt semmi gond, nem ennek tulajdonítható az alvás/nem alvás. Viszont a szeparációs félelemben is van valami (anyahiány)...vannak ebben is erősebb időszakok. Az én lányom meg mindig más frontra érzékeny. :)
27. hemos (válaszként erre: 24. - Bekomi)
2011. jan. 12. 22:11
Persze, én megértem mindkét álláspontot én csak azért írtam, hogy meglegyen az ellenpélda! Mikor még terhes voltam, azt terveztem a gyerek a saját helyén alszik majd,! Mikor megszületett, utána csak akkor éreztem jól magam, ha a közelemben volt és ő se maradt egy percig se meg a helyén. Ijesztgettek ám, hogy hú ebből sose lesz jó alvás, meg ez így rossz-úgy rossz és mi lesz a következmény! Hát én egyenlőre csak ajánlani tudom ezt a módszert annak, aki e felé hajlik! Viszont nem tartom kizártnak, hogy a következő gyereknél másképp lesz és mivel minden baba más, tán majd pont ő nem akar velünk lenni! ki tudja!
2011. jan. 12. 22:09

Szia!


Nekem a lányom 14 hónapos. 4 hónapos koráig (vagyis míg el nem kezdődött a fogzás nála) végig aludta az éjszakát. Aztán kezdődtek a kelések, változó számban éjjelenként, de mostanában már "csak" 2x kel fel. De ő cicizik. Igazából nem zavar, hogy kelünk, mert vissza is alszik utána, csak az zavar, hogy visítva kel és erre riadok, és ez nagyon megvisel. :( Amikor beszélgetve kelt sokkal jobban viseltem. :(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook