Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért, mitől könnyebb az életük a fiúknak férfiaknak? fórum

Miért, mitől könnyebb az életük a fiúknak férfiaknak? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 4. 12:13
Páromon...bocs :DD
17. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 13. - Caffi)
2010. febr. 4. 12:13
Már ahol...Nálunk mindketten dolgozunk mégis a promon sokkal nagyobb a nomás, és nem igaz az hogy a nőre vár a főzés, ha én este 10-ig dolgozom, vagy éjszakás vagyok, szernted ki csinálja a kaját?A jó tündér?
16. Gaby76
2010. febr. 4. 12:09
Tény, hogy mi nők, a fejünkben is meg érzelmileg is túlbonyolítjuk a dolgokat. Abszolút. Csak erről nem a férfiak tehetnek.
15. Gaby76
2010. febr. 4. 12:07
ja, és ritkán jön velem vásárolni, mert azalatt is dolgozik...
2010. febr. 4. 12:07
Szerintem egyforman nehez megprobaltatasokon megyunk keresztul. A ferfiaknal azert tunhet konnyebbnek a feladatok kezelese, mert ok targyilagosan, erzelem mentesen es logikusan kozelitenek a problemakhoz. Viszont, mi, plusszba erzeseket is fektetunk, es a kudarcokat sokkal nehezebben eljuk meg, mint ok.
13. caffi
2010. febr. 4. 12:07
Ha a férj és a feleség is dolgozik,ak a férfinek könnyebb....a nőre vár még a főzés,a takarítás,a gyerek/gyerekek....de szerintem,a jó férj az besegít ezekbe,így oszlik a teher:)
12. Gaby76
2010. febr. 4. 12:06
Mindkette itthon dolgozunk a férjemmel. a különbség annyi, hogy ő a családfenntartó, ő nem lazíthat, sőt, a jutalékok reményében nagyonis hajt. Amikor befejezi a munkát, segít a háztartásban. Hétvégén is van hogy ő takarít, ha nekem más dolgom akad. Az egyetlen amit ritkán tesz, az a főzés. De még főz is ha kell, csak nem szívesen engedem át a főzést, mert imádok konyhatündérkedni. Ha jön a tavasz és a kerti munkák, akkor tavasztől őszig a hétvégét a kertben tölti. Nem nevezném könnyebb életnek
2010. febr. 4. 12:05
Ne izéljetek már, mindenképpen könnyebb nekik. Szerintem már nagyon sok helyen nem a férfi a családfenntartó, és persze csomó mindenben nekik a nehezebb, de végső soron mindíg a nő rakja egybe a dolgokat. Lehet hogy sok mindent tesz meg a férfi, de ha nem teszi meg akkor a nő fel van rá készülve, hogy megtegye, és ez fordítva nem igaz. Pl lehet, hogy egy férfi főz, de ha nincs kedve szerintem a legtöbb elengedné a gyerekeket kaja nélkül, h ogy majd vegyél valamit, a nő szerintem ilyet nem tesz, az este 10 kor is megcsinálja. Remélem nagyjából érthető.
10. mkjudit (válaszként erre: 7. - Csillubaba)
2010. febr. 4. 12:03
Szerintem sokkal könnyebb egy férfinek,csak gondoldd végig,hogy egy nő amellett,hogy ledolgozza a 8 óráját még otthon várja a főzés, mosás, takarítás ,gyerekek,és ez így megy hétvégén is,nincs szabadnap mint a férfiaknak.Hétvégén is mindig mindenki éhes...stb...
2010. febr. 4. 12:01
Egyébként meg mitől lenne könnyebb?Általában a férfiak a családfenntartók , ők azok akik a sok munkával biztosítsák a hátteret az otthon hesszelő sszonynak.
2010. febr. 4. 12:00
nem könnyebb a férjem élete, mint az enyém. sőt
2010. febr. 4. 11:59
szerintem sem könnyebb. most le kell lépnem este jöbvök és visszaolvasok
6. winny (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2010. febr. 4. 11:57

Nekem két fiam van.Lányom is:)

Nem könnyebb.Nehéz az életük főleg most!

2010. febr. 4. 11:56
Azt hogy ez egy nagy marhaság..
2010. febr. 4. 11:56
Láttál már egy férjet, aki nézi a tv-t, kéri a sört, és te épp a gyerekkel oldod meg a házi feladatot, és közben főzöl, és nemrég fejezted be a takarítást?
2010. febr. 4. 11:56
Szia! Szerintem mindegy, egészséges ,aranyos és imádnivaló legyen..
2. 3c0814215c (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2010. febr. 4. 11:56
Nem könnyebb, csak könnyebben veszik.
2010. febr. 4. 11:55

Annyit hallottam már,hogy azt mondják sokan azért szeretnének fiú gyereket, mert a fiúknak sokkal könnyebb az életük.

Én szerintem nem feltétlenül. ti mit gondoltok erről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook