Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért lettél nevelőszülő? fórum

Miért lettél nevelőszülő? (beszélgetős fórum)


1 2
7. 645b490433 (válaszként erre: 4. - 79e7ead65a)
2010. szept. 24. 11:00

Ez durva is ilyentől jön azután nekünk kiajánlás, hogy gyerek nála van évek óta és nem fejlődik semmit miránk meg ránk akarják sózni.


De vannak ám rendes nevelő szülők is itt hidd el ők nem a pénzért csinálják nézzd csak meg kacsa mama,dixem, alföldi és mosolygóslányt ők nevelő szülők de milyenek példát vehetne róluk némely vérszerinti szülő amilyen odaadóak és SZERETŐ SZÜLŐK:)

2010. szept. 24. 10:59

Nézelődjetek, nevelőszülők fórum van, ott látjátok majd, nem a pénz miatt.


Nem olyan sok az mint gondoljátok.

Vannak követelmények, Tanfolyam, pszichológiai vizsgálat stb.

Meg kell felelni egy csomó követelménynek.

Nem vagyok nevelőszülő(szeretnék) utána néztem.

5. Giovannina (válaszként erre: 4. - 79e7ead65a)
2010. szept. 24. 10:56
Sajnos sok ilyen van, de tudnék ellenpéldát is mondani. Egyébként én nem vagyok nevelőszülő, csak gondolkodom rajta. Én nem a pénz miatt szeretném.
2010. szept. 24. 10:53

Volt párom anyja a pénz miatt. 7 szellemileg sérült gyerek, köztük debil is. Nem kevés pénzt kap. A gyerekek cukros, kakóporos kifőtt tésztát kapnak. Nem nagyon ismerik a rántott húst. Az anyjuknak plazma tévéje van (több, mint 1 milla volt), napi 2 doboz méreg drága cigi, minden nap étteremből rendel magának kaját...

2 nagyobb lány főz, mos, takarít...

Odakerültem és olyanok voltak, mintha rabszolgák lennének. Nm engedték, hogy egy poharat is arrébb tegyek. A nő vérszerinti fiától van egy kislányom, de elhagyott a terhességem idején. Nem kérek gyerektartást, nem láthatja, nem viheti magához a körülmények miatt.

A nő biztatott, hogy ne legyen saját gyerekünk, hanem mi is legyünk nevelőszülők, mert így nem kell semmit sem csinálni és rengeteg pénzük lenne.


Bocs, de 99"-ról meg van a véleményem.

2010. szept. 24. 10:48
Tehát tényleg igaz, hogy megéri anyagilag?
2. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Giovannina)
2010. szept. 24. 10:47
Pénz.
2010. szept. 24. 10:46
Előnyök és hátrányok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook